Treść opublikowana przez Radex121
-
Spoty wrocławskie
Dziękuję ale niestety tych dwóch kanciarzy omijam z daleka .... Z Konradem jeszcze ujdzie pogadać ale ich usługi to pomsta to nieba a na pytanie jakie części zostały zamontowane odpowiadają "te dobre" i tyle szkoda gadać....
-
Spoty wrocławskie
No to cieszą mnie takie opinie chyba zacznę się u nich gościć zobaczymy jak będzie miejmy nadzieje ze nie tak jak w większości warsztatów we Wrocławiu sami naciągacze nie wspominając już o jakości usług Dziękuje i pozdrawiam panowie muszę sie kiedyś na spot wybrać hehe
-
AVF ecu
poczekam moze ktoś sie wypowie na temat tego sterownika FP
-
Spoty wrocławskie
Ok dzięki wielkie chciałem sie tylko cos podpytać chodziło własnie o tego bosha ale ze sie tu nie pokazuje to nic muszę sam tam podejść i sprawdzić warsztat
-
Prośba o ocenę logów 1.9 tdi AVF
A powiedz mi proszę jak wyglądała praca silnika przed i po było głośniej nie równo pracował mrowił źle wchodził na obroty ?
-
AVF ecu
JL gdyby nie immo to bym już zamówił drugi taki i podmienił a program zrobił bym na nowo ..... a jak sprawa wygląda z tym FP ?? tzn będzie pasował chodzi mi czy z motorem nie będą się działy dziwne rzeczy jak by nie było jest on od AWX..
-
AVF ecu
Panowie mój ECU końcówka LJ szlak trafił woda go załatwiła i musze go wymienić, pod ręką mam ECU końcówka FP i sie zastanawiam czy będzie on pasował z tego co wiem jest on od AWX-a a ja mam AVF Na dodatek na starym ecu miałem wgrany program na 165km..... jak to sie będzie miało do zmiany ecu na inny Będę wdzięczny za pomoc .
-
Spoty wrocławskie
Panowie kiedyś był tu kolega "Cwiara" pracował w servisie bosha jest on tu jeszcze na forum ?
-
Ustawianie kąta synchronizacji w silniku Audi TDI PD
Dziękuję
-
Ustawianie kąta synchronizacji w silniku Audi TDI PD
Wg ELSA powinny być nowe Nie rozumiem...? Chodzi mi o to czy po tym jak uzyskam taki kąt jaki chce to czy ruszamy na sam koniec tą środkową śrubę ? czy tylko wystarczy dokręcić te 3 śruby na klucz "13" i to wszystko ?
-
Ustawianie kąta synchronizacji w silniku Audi TDI PD
Panowie te śruby gdy już uzyskamy rezultat taki jaki chcemy to dokręcamy tylko te trzy śruby a tej środkowej nie ruszamy tak ?
-
Żarówki H11
Panowie ma ktoś może u siebie przednie żarówki w halogenach takiej samej lub podobnej barwy jak xenony ?? U siebie mam lampy bixenonowe z palnikami 4300k a halogeny u dołu ze zwykłą żarówką (żółte światło) i nie wiem jakie wsadzić tam żarówki aby barwy lamp były podobne może ktoś coś doradzić ?
-
Spoty wrocławskie
Perełek to on nie ma mieszkam dwie ulice dalej to co któryś dzień widzę te jego auta czesto je ustawia pod wejściem do PolMotors VW
-
Pompowtryski PD - Demontaż, Wymiana, Ustawienie
A jeżeli krzywka nie bedzie w górze to jakie mogą być tego skutki ? pytam z czystej ciekawości aby wiedzieć na przyszłość
-
Ajm brak mocy
Tez tak miałem jak świeciło mi cały czas światło wstecznego była noc to musiałem wywalić bezpiecznik od wstecznego i auto straciło moc wsadziłem bezpiecznik auto ożyło
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Kamil jakiego dokładnie użyłeś smaru do tych siłowników i klapek nawiewów ?
-
Drgania na wolnych obrotach
tzn ona była wymieniana ale na nie oryginalną wymieniłem ją w tamtym roku wtedy jeszcze nie miałem kabla i nie widziałem tego błędu dopiero teraz kupiłem kabel i wszystko widzę co jest nie tak
-
Drgania na wolnych obrotach
Czyli ta poduszka ma dotykać ścianek ? czy ma być pośrodku ?? Ja tez walczę z drganiami na zewnątrz tego nie słychać ale w aucie jak sie siedzi czuć straszne wibracja mrowienia wrytym silnika + do tego tak jak by coś rezanansowało z tymi drganiami sprawa jest tyle dziwna ze czuć to tak jak by coś trzymało ten silnik te objawy mają też wpływ na osiągi auta jak i na spalanie wymieniłem pół auta razem z kołem dwumasowym wałkiem itp i dalej nic może ktoś z was da mi jakieś pomysły coś doradzi bo mi już ich brak Co mogę powiedzieć to korekcje pompek wzorowe uszczelniacze na nich tez nowe odpala tez dobrze od strzała synchro na 0.0 . jedyne co mi przychodzi do głowy to pompa vacum bo chyba z pod niej wydostaje sie troche oleju musze się temu przyjrzeć dokładniej czy to rzeczywiście z niej ale z drugiej strony to vacum chyba by nie dawała takich objawów, a druga sprawa to taka ze wymieniłem poduszki na nie oryginalne ( tak wiem ale niestety dałem sie na mówić) i mam cały czas błąd poduszki z czujnikiem*17996 - Engine Mount Solenoid Valves (N144/N145): Open Circuit) czy ten błąd może tak na to wszystko wpływać ??? Przepraszam ze tu spamuje ale temat podobny moze tu znajdę jakieś pomysły....
-
B6 DIVISION
Wczoraj sie temu przyglądałem i myślę ze jak zdemontuje soczewkę to bez problemu ) JAK BY KTOŚ COŚ TAKIEGO MIAŁ PROSZE O INFO dziękuje za pomoc:)
-
B6 DIVISION
Grześ jak bys miał to było by na prawde super nie musiał bym kupować całej lampy daj mi znać jak byś coś znalazł a na pewno sie dogadamy
-
B6 DIVISION
tak pomyliłem sie ale na dole silniczek wchodzi w taką samą spinke w lampie są takie trzy i jedna jest pęknięta i problem jest taki ze teraz środek lampy nie jest zamocowany na trzy spinki tylko na dwie i środek lampy jest luźny po prostu lata góra dół nie jest sztywny Środek lampy to na czym są zamocowane żarówki soczewki itp
-
B6 DIVISION
ta biała spinka na czerwono zaznaczona
-
Spoty wrocławskie
Mamy tu jakiegoś speca od lamp xenon bixenon ???
-
B6 DIVISION
Panowie mamy tu na forum kogoś od lamp ??? nie wiem jak ale pękł mi klips w lamie ten w który wchodzi końcówka silniczka regulująca lampą góra dół i nie wiem czy jest to wymienialne czy nie
-
Problem z bose
Jak słyszysz auto w głośnikach to podpiołes sie pod mase auta a nie pod mase radia jak się mylę proszę mnie poprawić