Treść opublikowana przez Radex121
-
[BPW] głośniejsza praca silnika
Niechce cie w błąd wprowadzać ale powinieneś to sprawdzić miałem tak samo gdy tuner mi ustawił syngro na "0" chodził dokładnie jak zetor czy jak na tym filmie ale musisz to sprawdzić to nic nie kosztuje
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
Zastanawia mnie dlaczego jest taka spora różnica cen miedzy tymi poduszkami z zaworem poducha AB jest droższa o prawie 200zl niż BF wie ktoś dlaczego ? a poducha L kosztuje prawie 700zl hmm
-
[BPW] głośniejsza praca silnika
Jak masz chwile to nagraj jak teraz pracuje dla porównania
-
Metaliczny stuk w silniku AVF
tez mam castrol ojca a6 2.4 tez na castrolu i bez problemow
-
Metaliczny stuk w silniku AVF
Jak masz chwilke to nagraj jak teraz pracuje jestem bardzo ciekawy jak teraz pracuje
-
Duże spalanie 1,9 tdi brb, avant
Mi w mieście pali jakieś 10-11 litrów nie wiadomo czemu i nie marudzę a na trasie jak się już bujne to różnie raz pali 5.5 innym razem 7,5 litra
-
Duże spalanie 1.9 [b7 bke]
Jak tam temat cos się udało ustalić ?
-
Działanie, montaż i wymiana Vaccum pompy (tandemowa) w Audi A4 B6 1.9TDI
jest to przewód od układu chłodzącego czy nie ? bo się zastanawiam czy koniecznie jest spuszczenie płynu chłodzącego
-
Działanie, montaż i wymiana Vaccum pompy (tandemowa) w Audi A4 B6 1.9TDI
Nie. Tu masz nowy http://turbodiesel.hswg.pl/wp-content/uploads/2013/07/krociec_podcisnienie.jpg
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Super dziękuje bardzo za odpowiedz pozdrawiam
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Panowie miałem wcześniej zalany olej syntetyczny 5w-40 nie wiem dokładnie jakiej firmy bo nie pamiętam ale chyba liqu Moly tak mi coś świta dwa dni temu na trasie zapaliła mi sie kontrolka oleju sprawdzam bagnet no i rzeczywiste brakuje oleju wchodzę na stacje a tam tylko castrol turbo diesel 5w-40 kupiłem litr i dolałem trochę I teraz nie daje mi to spokoju czy moge tak jeździć do wymiany mam jakieś 6.000km
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
http://www.ebay.de/itm/Nockenwelle-Satz-Audi-VW-1-9-2-0-TDI-PD-8V-ohne-DPF-A3-A-A6-Golf-038109101R-/271945284856?hash=item3f5133bcf8:g:O1UAAOSwHnFVu4oj tutaj znalazłem cały zestaw do AVF można zapytać sie tylko o wałek pisze na dole "hochwertige Stahlwelle, kein Hartschalenguss !!!" Czyli stalowy jeżeli dobrze rozumiem
-
Pielęgnacja skóry-dla opornych
Panowie co lepiej jest użyć po czyszczeniu skóry Colorlocka Leder Versiegelung czy Gliptone GT11 ???????
-
woda leci po słupku
poszukaj tu na forum albo google jest pełno opisów jak sie to demontuje nie jest to jakaś filozofia..
-
woda leci po słupku
ściągnij słupek i sprawdź proste
-
Autko w Kamiennej Górze, do obejrzenia.
parę postów wcześniej byl o niej temat. zobacz zdjecie tylnej klapy a dokładnie szczeliny na niej
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Te wałki o które pytasz są kute czy odlewy ?
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Dobra Kaju masz u mnie flaszkę następnym razem jak zawitam u ciebie za chęci w pomocy. ale aż wstyd sie przyznać jakie człowiek robi błędy..... w paczce która do mnie przyszła miałem wszystkie cztery wiązki drzwi P/L P/P P/T L/T i do pierwszych dzwi których sie dobrałem to były te za kierowcą wyciągnełem pierwszą lepszą wiozke z paczki która jak dziś sie okazała była od drzwi kierowcy a tam jest więcej pinów w kostce niż w innych drzwiach............................... i dlatego mi to nie pasowało Przepraszam za zaśmiecanie i zawracanie wam głowy głupota nie boli.
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
No teraz pytanie czy to z moim zamkiem jest coś nie tak czy z tą wiązką hehe Mi do głowy tylko przychodzi takie rozwiązanie wiązki i silniczki które kupiłem są z b7 młodszego rocznika i dlatego ta wtyczka która idzie do zamka ma 8 pin a nie 6 jak na schemacie ,ciekaw jestem czy zamek bedzie działał mi poprawnie.....
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
A co z tą kostką od zamka doradzisz cos ? dlaczego w wiązce była kostka 8 pinowa do zamka a w starej tylko 6 jak na schematach ? po przekładałem kable zgodnie ze schematem ale zostały mi dwa kable nie obsadzone teraz....
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Panowie miałem gotowe wiązki do drzwi tyle ze w nowej wiązce kostka do zamka ma 8 pinów a stara miała 6 pinów poprzekładałem piny do tej starej kostki według schematu a dwa przewody zostały bez gniazda ktos wie od czego mogą one być lub czy będzie to wszystko działać ? I jeszcze jedno pytanie na prawde te wszystkie przewody idą do wywalenia ? te nowe przewody które dokładamy czyli 5 zastępują te wszystkie które usuwamy ? ( po za masą i głosnikiem )
-
Analiza logów AVF
No niestety tak jest jak się człowiek nie zna. A teraz na poważnie gdzie mogę szukać problemu z tym przeladowaniem? I czy to od tego mam takie uczucie że auto jest ociężałe?
-
Analiza logów AVF
Chip był zrobiony ponieważ myślałem że to pomoże rozwiązać problem......
-
Analiza logów AVF
AdT tuning we Wrocławiu poleciało mi ten zakład paru chłopaków z forum. Auto przed softem miało robione logi i też było tam widać lekkie przeladowaniem dodam że przed jak i po sofcie nie widzę różnicy przed było tak samo jak teraz..
-
Analiza logów AVF
Czyli tak wężyki wymieniłem wszystkie niektóre były popękane przy początkach ale poprawy nie ma króciec był luźny to go zakleiłem ale z tego co czytałem to niektórym to pomaga a innym nie. Sprawdzę gruchę jak sztanga chodzi da rade to zrobić zwykłą strzykawką ?