Treść opublikowana przez shaqal
-
Problem po wgraniu Polskiego menu MMI 3G HIGH
Ostatnio pojawiły się softy na chomiku, które ubijają jednostki na tyle skutecznie, że nawet po złączu serwisowym nie ma szans na postawienie na nogi, zostaje wymiana układów bga i wgranie do nich softu programatorem. Kilka takich już miałem.
-
Czy przewód ekranu z 3G Basic pasuje do 3G High lub 3G+
Przewód może zostać, nie trzeba go wymieniać.
-
A4 B8 MMI 2G HIGH po wykonaniu spolszczenia nie można ustawić godziny
Problem z konfiguracją w zielonym menu.
-
A4 B8 radio concert bez MMI
Tak, będzie pasować.
-
A4 B8 radio concert bez MMI
Wystarczy zamontować moduł AMI i wpiąć do niego urządzenie do streamingu muzyki przez bluetooth.
-
MMI 3G+ z Korei
Moge przerobić takie mmi wysylkowo.
-
A4 B8 radio concert bez MMI
Do concerta można zamontować AMI i do ami wpiąć urządzenie do streamingu muzyki przez bluetooth.
-
MMI 3G po Spolszczeniu nie działa
Moge naprawić mmi z podanymi objawami.
-
Zdjęcie partycji nawigacji
Jaki masz problem z wgraniem?
-
Warsztat blacharsko- lakierniczy
http://automarskurski.pl/ < robiłem tam już dwa swoje auta, zawsze dobrze wykonana praca.
-
MMI 3G nie chce sie włączyć
Dobry wybór Jak chcesz to możesz wyjąć czytnik mmi i moge spróbować naprawić, chociaż ostatnio pojawiło sie sporo plików w internecie, które skutecznie ubijają jednostki.
-
MMI 3G nie chce sie włączyć
Która wersja mmi? Jaki soft wgrywałeś, oryginał na karcie sd z aso audi czy z internetu?
-
MMI 3G HIGH
Zgodnie z lokalizacją w profilu - Gdańsk.
-
MMI 3G HIGH
Potrzebuje auto lub jednostkę mmi. Plików nie wysyłam.
-
MMI 3G HIGH
Moge wgrać polskie menu wysyłkowo, potrzebuje czytnik mmi z auta.
-
MMI zmieniło kolor
Raczej padł ekran.
-
wymiana czerwonego wyświetlacza na android
Największy problem takich urządzeń to brak wsparcia w przypadku uszkodzenia, nikt tego nie naprawia w polsce.
-
Jaki to typ nawigacji MMI?
Masz radio concert i czerwony ekran?
-
Bałagan w zielonym menu MMI 3G+
Napisz czego ci brakuje, będzię łatwiej. Wrzuć też zdjęcia suwaków z zielonego menu.
-
[A4/B6,B7] Odblokowanie pełnego FIS Olsztyn
Mam sporo klientów z rejestracjami NBR NO NMR NSZ NE więc więc jak coś to zapraszam do Gdańska.
-
Turboelita czy Tune-up
Zoltar z soft car jest godny polecenia, lipy nie będzie
-
Polskie menu 3g low ktoś pomoże zrobić?
Masz navi czy 3g bez navi? Moge wgrać wysyłkowo polskie menu i lektora.
-
Kodowanie MMI 2G Basic
Jednostka była z A4 B8 czy z innego modelu audi? Mi to wygląda na jednostkę z A6 C6, dlatego jest problem z godziną. CP ściągał czy kopiował ze starej jednostki?
-
Jaki to typ nawigacji MMI?
Masz jukeboxa w mediach i widok 3d w nawigacji? Jeśli masz to musi być 3g high, jeśli nie ma tych dwóch rzeczy to masz 3g basic.
-
Pytanie o wizualizacje czujników parkowania
Fabrycznie wizualizacja była pewnie wyłączona, A4 B8 jest troche "upośledzona" i sterownik pdc nie ogarnia że ma pokazać tylko tył. W niczym to nie przeszkadza, ważne że działa i coś pokazuje.