Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BNA] Moja Księżniczka...


MICKY74

Rekomendowane odpowiedzi

Miłość od pierwszego wejrzenia... Zobaczyłem, zapragnąłem ... wziąłem ... i mam :)

k8BKi.jpg

QvnPA.jpg

k1Gei.jpg

k1NIJ.jpg

Księżniczka jest z silnikiem BNA 136 konnym, choć podejrzewam, iż jest tam jakaś niespodzianka - ale o tym dowiem się, jak podjadę na hamownię ... Głównym kryterium zakupu oprócz silniczka była wersja z chromem, ksenonami i 4 elektrycznymi szybkami :) i taką udało mi się wyhaczyć ...

Jednak niestety nie posiadam DRL, a ksenony są dołożone - nie mają spryskiwaczy... Najechane ma 102km, choć troszkę martwi mnie kierownica i gałka biegów, które zaczynają się wycierać... To tak na szybko tyle, co przychodzi mi do głowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadpisałem w pierwszym poście odnośnie wyposażenia ... na razie nic więcej mi nie przychodzi do głowy ... :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwisowane było w Belgii do 45 km.. potem 3 lata w Polsce poza ASO zrobił 55 km, aktualnie 102km... Patrząc po eksploatacji wnętrza, przebieg raczej prawdziwy, choć lekkie wytarcie kierownicy lekko mnie zaniepokoiło ... z drugiej zaś strony, nawet jeśli ktoś cofnął o 50 km (więcej to nierealne) , dla mnie to nie tragedia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... z drugiej zaś strony, nawet jeśli ktoś cofnął o 50 tkm (więcej to nierealne) ,

nie wiesz co piszesz... pierwsze lepsze z brzegu

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?__lp=578&scopeId=C&sortOption.sortBy=specifics.mileage&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuels=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2005-01-01&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&lang=de&id=134983956&pageNumber=1

rok młodsze od Twojego, więc idąc tym tropem i dodać jeszcze rok użytkowania wynik jest prosty... nie pisz, że coś jest nierealne, tylko dlatego, że nie chcesz w to wierzyć... sprawdź przebieg po vinie i będziesz spać spokojnie, tym bardziej, że sam piszesz o śladach na kierownicy i gałce zmiany biegów...

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=de&id=135127897&pageNumber=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=specifics.mileage&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuels=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2005-01-01&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&tabNumber=2

tu np. oprócz zajechanego podłokietnika nie ma śladów zużycia.. a popatrz na przebieg... :wink4:

furmanka śliczna, gratuluje zakupu i powodzonka w modzeniu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiesz co piszesz... pierwsze lepsze z brzegu

Wiem, co piszę - Ona jest w Polsce od 3 latek i była użytkowana prywatnie ... sam dojeżdżam do pracy codziennie i w ciągu 4 latek przejechałem 70k... więc 60k w 3 lata to raczej norma u Nas (pewnie, że zdarzają się wyjątki)

Pozdrawiam... ;)

PS. Może coś w tym jest, że bronię się od uwierzenia w 250k :))) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy, że mam nielegalny xenon? Dlaczego? ... Sorki za dyletanctwo, ale do tej pory jeździłem B5 bez wynalazków technicznych ;) Człowiek całe życie się uczy ;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy, że masz nielegalny xenon. masz samo-poziomowanie reflektorów i spryskiwacze lamp? spryskiwaczów brak więc... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połowa z nas ma nielegalny xenon, chodzi o to, że włożyłeś go w zwykły odbłyśnik, a to strasznie daje po oczach, co innego jak byś włożył w soczewkę która skupia światło i nie jest ono rozprzestrzenione na wszystkie strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starałem się od razu obniżyć do minimum wysokość bicia reflektora, żeby nie bić po oczach, ale o soczewce nie wiedziałem... Co radzicie, żeby to poprawić? Da się zmienić sam odbłyśnik? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował wyciągnąć te żarniki z lamp, bo kiedy dowód poleci to tylko kwestia czasu i zainwestować w lampy i instalację do ksenonu. Jeżeli próbowałbyś przerobić tą lampę na soczewkową będzie to lampa bez homologacji, z czym to się wiąże zapewne wiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy - sprawdzę dzisiaj i dam znać ;) Pozdrawiam

PS. Podziwiałem Twoją Niunię, śliczna jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy - sprawdzę dzisiaj i dam znać ;) Pozdrawiam

PS. Podziwiałem Twoją Niunię, śliczna jest ;)

dzięki :-)... u mnie prace trwają ponieważ musze albo dokupic kolejny komplet sprężyn albo...i to bardziej prawdopodobne kompletny zawias KW

a w czwartek @silnika będzie chyba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...