Skocz do zawartości
IGNOROWANY

MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dawać nr na pw pójdzie masa fotek bo z telefonu jadę- jeszcze ewentualnie poda mi ktoś tej długiej osłony na szybę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawać nr na pw pójdzie masa fotek bo z telefonu jadę- jeszcze ewentualnie poda mi ktoś tej długiej osłony na szybę.
Nie dostaniesz samej osłony od strony szyby jest ona integralna z lusterkiem przerabiałem to też:facepalm:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawać nr na pw pójdzie masa fotek bo z telefonu jadę- jeszcze ewentualnie poda mi ktoś tej długiej osłony na szybę.
Nie dostaniesz samej osłony od strony szyby jest ona integralna z lusterkiem przerabiałem to też:facepalm:
Trzeba będzie kupić jakieś uszkodzone lusterko :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawać nr na pw pójdzie masa fotek bo z telefonu jadę- jeszcze ewentualnie poda mi ktoś tej długiej osłony na szybę.
Nie dostaniesz samej osłony od strony szyby jest ona integralna z lusterkiem przerabiałem to też:facepalm:
Trzeba będzie kupić jakieś uszkodzone lusterko :wink:
Dokładnie ale dziwne z drugiej strony że nie ma tej części bo jest ona ruchoma:whistling:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawać nr na pw pójdzie masa fotek bo z telefonu jadę- jeszcze ewentualnie poda mi ktoś tej długiej osłony na szybę.

z osłonką z jednej strony będziesz miał kibel:kwasny: nie kupisz jej osobno:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda prawidłowo - brakuje jednak obudowy :kwasny: Czyli d*pa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Chłopaki-oddaję jutro w piz*u- Dominik jak będziesz miał to zostaw dla mnie

Bartek Wladi Dominik dzięki za szybką reakcję :thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Chłopaki-oddaję jutro w piz*u- Dominik jak będziesz miał to zostaw dla mnie

Bartek Wladi Dominik dzięki za szybką reakcję :thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

Marcinku nawet mam ale cena z dupci:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja kupiłem chyba za 300 parę na początku koleś chciał prawie pińcet bo miało być z kompasem ale się okazało że nie jest i zwrócił trochę kasy. Ja miałem co prawda białe ale pomalowałem i było git:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa już doczytałem dzięki :decayed:

ale mi idzie to rezanie-cały czas pod górkę- rns zjebany lusterko złe-a Moja Pani tylko się drze że same graty znoszę a ona płacić musi :polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa już doczytałem dzięki :decayed:

ale mi idzie to rezanie-cały czas pod górkę- rns zjebany lusterko złe-a Moja Pani tylko się drze że same graty znoszę a ona płacić musi :polew::polew::polew::polew:

Hahaha dobre ale chyba wszystkie tak pyszczą nie martw się:polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, jak działa przełącznik DRL w B7? Bo u mnie jest tak, że niezależnie czy go ustawie w pozycji 0 czy 1, to w dzień świecą światła dzienne, jak się ściemnia to włączają się ksenony :) Przełącznik sprawny, sprawdzałem VCDSem, i w którejś grupie zmienia się wartość przy przełączaniu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do lusterek fotochrom to pasują również od A3 8P0857511 tylko lusterko musi być od wersji z niepełnym grilem takim jak w B6. Produkowali je od 2001 do 2004. Tutaj przykładowa aukcja z wyglądem lusterka (niestety lustro już sprzedane):

Lusterko 8P0 Lusterka A3 Audi wewnętrzne fotochrom (3042479761) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Ja swoje kupiłem za 130zł i po zamontowaniu wygląda bardzo dobrze, jedynie jak spojrzymy od spodu na lusterko widać że osłonka na przewód od lusterka jest trochę za krótka. Przy normalnej jeździe tego nie widać i z zewnątrz też zasłania to pasek przeciwsłoneczny. Tu moje lustro z widocznym brakiem:

dsc0025vs.jpg

Podłączenie identyko jak w B6, u mnie wszystko działa super i za połowę ceny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...