Skocz do zawartości
IGNOROWANY

MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Od pewnego czasu przestał mi reagować na deszcz i zarazem mam brak pracy przerywanej w wycieraczkach A4 B7 2005 z nawigacją, gdzie szukać usterki?

sprawdź bezpieczniki i podepnij vag-a jakie są błędy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:hi:

Pytanie do znawców...Posiadam zwykle H7 lampy bez funkcji "auto" w B7, po kodowaniu na światła drl w miejscu drogowych(długich), kiedy przełącze pokretlo na światła postojowe lub mijania drl po prostu gasną i jest OK. Problem polega na tym ze w tym momencie nie działają mi światła "długie" i nie zapala sie niebieska kontrolka koło zegarków sygnalizująca włączone światła "długie"

Jakieś cenne rady?. Drogowych nie używam praktycznie wcale, ale jak chce np kogoś wpuścić na drogę, udostępnić miejsca to nie mam czym mignąć:facepalm:

Dzieki z góry :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie mam audo B6 i xenony ori. Dokupiłem włącznik w wersji D z B7 z Auto oraz włącznik CLH w salonie VW. Zmieniłem pin z 11 na 13ty i włącznik działa super. Nie zmieniałem nic z kodowaniem jeszcze i nie podpinałem włącznika CLH. Czy muszę kodować MCE jeśli nie chcę dokładać na razie fotochromu a chcę żeby mi chodziły światła Auto i funkcja CLH?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie mam audo B6 i xenony ori. Dokupiłem włącznik w wersji D z B7 z Auto oraz włącznik CLH w salonie VW. Zmieniłem pin z 11 na 13ty i włącznik działa super. Nie zmieniałem nic z kodowaniem jeszcze i nie podpinałem włącznika CLH. Czy muszę kodować MCE jeśli nie chcę dokładać na razie fotochromu a chcę żeby mi chodziły światła Auto i funkcja CLH?

A jak Ci ma chodzić clh jak go nie zakodujesz no i bez włącznika clh też nie będzie chodziło a jak nie masz lustra to będzie Ci się paliło cały czas no i błędy oczywiście na fisie:thumbdown:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko w czasie dnia to się z tym licze....ale błędy czemu?
Jeżeli chcesz mieć clh i nie masz lustra fotochrom to MCE nie będzie widziało czujnika zmierzchu i będzie wywalać błąd:whistling:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie mam audo B6 i xenony ori. Dokupiłem włącznik w wersji D z B7 z Auto oraz włącznik CLH w salonie VW. Zmieniłem pin z 11 na 13ty i włącznik działa super. Nie zmieniałem nic z kodowaniem jeszcze i nie podpinałem włącznika CLH. Czy muszę kodować MCE jeśli nie chcę dokładać na razie fotochromu a chcę żeby mi chodziły światła Auto i funkcja CLH?

pytanie zasadnicze czy masz mce w wesji F:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytania zasadnicze pominąłem bo mam wszystko co potrzeba! MCE będzie dawał błąd na FISa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytaj mój post numer 1317.

przewód idący do pinu C29 nie musi być podłączony...usunie to ikonę/sygnał na FISie o załączeniu świateł....ja zrezygnowałem już po pierwszym dniu....wkurzało mnie to ciągłe pikanie po załączeniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już szukam....chcę funkcję CLH i nie przeszkadza mi że cały dzień będzie działać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już szukam....chcę funkcję CLH i nie przeszkadza mi że cały dzień będzie działać
Ale to bez sensu przecież masz włącznik clh to sobie go zamontuj i wtedy będziesz mógł na dzień wyłączać po co mają się cały czas świecić i obciążać aku:whistling:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz tam rysunek jak pominąć brakujące lustro. ja tak jeżdżę od listopada i jest wszystko OK:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz tam rysunek jak pominąć brakujące lustro. ja tak jeżdżę od listopada i jest wszystko OK:naughty:
No dokładnie można to ominąć ale załóż włącznik clh:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam założony przełącznik ori CLH jutro będę go podłączał. A jak działa ten czujnik w fotochromie ori? Daje zero lub 1 czy jakieś inne sygnały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daje jakąś wartość napięcia...nie mając lustra nie wiem, a koledzy nie chcą się pochwalić/sprawdzić

mnie szukanie "x" się odechciało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gre ale jak podłącze włącznik CLH i mam już podłączony włącznik D i moduł F to muszę kodować że mam czujnik światła? Czy bez kodowania będzie działać CLH?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...