Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CAG] Ślicznotka no. 2 - Srebrna petarda ;) 19.02.2013 update

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak zmieniales kiere z 4-ramiennej na 3-ramienna to tez zmieniales wiazke poduszki ?

ja przy tej zmianie żadnej wiązki nie zmieniałem - starą kiere i poduszke zastąpiłem nową i po zabawie

Opublikowano

Ja u siebie wlasnie zmienialem kabelek :mysli: Nie wiem czy moze rocznikowo byly jakies zmiany . Kiere mam z 2011 roku :)

Opublikowano

tyle że ja zmieniałem z multi na multi

Opublikowano

tyle że ja zmieniałem z multi na multi

Ja tez :decayed: szukam gdzies u siebie tych fotek kabelka . W poduszce naboje byly nie kolo siebie u mnie

Opublikowano
Udało mi sie zakodowac "auxiliary ventilation". "Aux heater" jest niestety niedostępny, bo nie mam fizycznie "heatera"

Dlatego pokazuje staly bład w komputerze.

Sprawdz, czy u Ciebie tez tak jest.

Gratuluje modyfikacji. bardzo ladny samochod:)

Opublikowano
  • Autor

Jak zmieniales kiere z 4-ramiennej na 3-ramienna to tez zmieniales wiazke poduszki ?

tak, poniewaz wczesniej mialem kierownice bez multifunkcji wiec kabelek tez trzeba bylo zmienic :wink4:

Ja u siebie wlasnie zmienialem kabelek :mysli: Nie wiem czy moze rocznikowo byly jakies zmiany . Kiere mam z 2011 roku :)

moja jest 25.07.2011 :naughty:

Udało mi sie zakodowac "auxiliary ventilation". "Aux heater" jest niestety niedostępny, bo nie mam fizycznie "heatera"

Dlatego pokazuje staly bład w komputerze.

Sprawdz, czy u Ciebie tez tak jest.

Gratuluje modyfikacji. bardzo ladny samochod:)

jest, natomiast na FIS'ie cisza :good:

Opublikowano

Ja u siebie wlasnie zmienialem kabelek :mysli: Nie wiem czy moze rocznikowo byly jakies zmiany . Kiere mam z 2011 roku :)

moja jest 25.07.2011 :naughty:

jak wszystkie u mnie :decayed::naughty::kox:

Opublikowano
  • Autor

Ja u siebie wlasnie zmienialem kabelek :mysli: Nie wiem czy moze rocznikowo byly jakies zmiany . Kiere mam z 2011 roku :)

moja jest 25.07.2011 :naughty:

jak wszystkie u mnie :decayed::naughty::kox:

jedna była 07.07 :gwizdanie:

Opublikowano

a no soooorrryyy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ten nawiew na godzinę włącza Ci się z klimą ?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

ten nawiew na godzinę włącza Ci się z klimą ?

:no:[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2011, 23:15_________________________________________________Budzimy sie :gwizdanie: zapowiada sie ciekawy mod - szczegoly wkrotce, nie chce zapeszyc :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

Co takiego :)

dla Ciebie żadna nowość :tongue4:

Opublikowano
:decayed: :decayed:
Opublikowano
:quattro: rezasz :kox: czy turbawka z coolerem ?
Opublikowano
  • Autor

:quattro: rezasz :kox: czy turbawka z coolerem ?

oficjalnie heble z S4 B8 :evil:

Opublikowano

no to mod jak najbardziej na plus ;-)

Opublikowano

:quattro: rezasz :kox: czy turbawka z coolerem ?

oficjalnie heble z S4 B8 :evil:

Za ile dorwales :naughty:

Opublikowano

niech lepiej napisze kto mu załatwił a nie za ile... :decayed: :decayed: :decayed:

Mało brakowało a miałby za free bo był taki mały zakładzik w Bukowinie (podobno- bo przypuszczam że oboje tego nie pamiętamy :decayed: :decayed:) ale na szczęscie był remis :decayed::wink4:

Opublikowano
  • Autor

niech lepiej napisze kto mu załatwił a nie za ile... :decayed: :decayed: :decayed:

Mało brakowało a miałby za free bo był taki mały zakładzik w Bukowinie (podobno- bo przypuszczam że oboje tego nie pamiętamy :decayed: :decayed:) ale na szczęscie był remis :decayed::wink4:

:kox::naughty: :naughty:

2k za taki komplecik to sadze ze przyzwoicie

b04dd686d40c894emed.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.