Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Australopitek... Ja wyrazam swoje zdanie a ten od razu chce dac po pysku :( Choy nie kolega :foch:

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 121,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Ja wyrazam swoje zdanie a ten od razu chce dac po pysku

mozesz wyrażać swoje zdanie pod warunkiem ,ze jest takie samo jak moje :kox: :kox: :kox: :kox: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
mozesz wyrażać swoje zdanie pod warunkiem ,ze jest takie samo jak moje

zawsze wiedziałem że jest demokracja w tym kraju :decayed:

moskal mam fmic + wszytkie "gumki" samco czarne do 2,7bit ale robione pod a6 nie wiem czy to wszytko spasuje jak cos to na pw

Opublikowano

Bez poprawek sie pewnie nie obejdzie. Moj FMIC tez pewnie bedzie do sprzedania bo obawiam sie ze moze do b6 nie wlesc i bede strugal cos innego.

Opublikowano
  • Autor

Bez poprawek sie pewnie nie obejdzie. Moj FMIC tez pewnie bedzie do sprzedania bo obawiam sie ze moze do b6 nie wlesc i bede strugal cos innego.

wstępnie zaklepuje :wink4:

moskal mam fmic + wszytkie "gumki" samco czarne do 2,7bit ale robione pod a6 nie wiem czy to wszytko spasuje jak cos to na pw

aju , wątpie zeby podeszło :confused4:

Opublikowano

Moskal to TY jestes z grodziska m. :> a ja tam byłem przedwczoraj, i tydzień temu i dwa :polew:

Opublikowano
  • Autor

Moskal to TY jestes z grodziska m. :> a ja tam byłem przedwczoraj, i tydzień temu i dwa :polew:

jak bedziesz w któryś weekend zapraszam serdecznie :good:

Opublikowano

ja raczej jestem tylko w tygodniu w firmie RABEN

Opublikowano

super furka kolego no i ten motorek powodzenia w dalszych planach :good:

mam nadzieję że moja powoli nabierze takiego wyglądu :naughty:

Opublikowano

Ale te kratki ojciec toscie spierdolili :sick3: Wujek Daniel mial takie ladne :kox::naughty:

poprzednik je robił , fajne sa , co ty od nich chcesz ????

Ja to bym je poprawił :tongue4:

Pytal sie ciebie o cos ktos kiedys cos ? :naughty:

:polew:

Opublikowano
  • Autor

Przyjechał dzisiaj "Dzik Świetokrzyski" , przywiózł pompe ABS , gwint H&R i softa.

Podpieliśmy na sucho pompe , błąd z fisa zniknął więc jest dobrze , wymienie ja przy okazji wymiany zbiornika spryskiwaczy bo trzeba zwalac nadkole , nie chce mi sie dwa razy tego robić :decayed:

Gwint czeka do wiosny , na zime niepotrzebny

Soft wlutowany , pompuje 1bar , ładnie za***rdala , czuć różnice :kox: :kox: :kox::good:

Teraz musze podjechać na hamownie zobaczyć jak sie krzywa układa :good:

Opublikowano

Czyli jednak odpalił Astre :)

Moskal ile tam u Was w okolicy za hamowanie trza zapłacić?

Opublikowano
  • Autor

gwint.th.jpg

Moskal ile tam u Was w okolicy za hamowanie trza zapłacić?

Stary nie pamietam , podrzuce ci na PW namiar na hamownie 4x4 , robiłem tam parówe , chłopaki ogarniete :good:

Opublikowano

no to git :good:

jak odczucia po sofcie, lepiej niż u mnie czy podobnie ? :wink4:

może lecisz na DYNODAY do ECU-Performance ??

Ja swoje wczoraj oddałem, już olej nie powinien lecieć więc można będzie cisnąć jak odbiorę :naughty:

Opublikowano

Szwajcarskie softy najlepsze :>

Opublikowano

poczekaj cie na dynoday w ecu bo wtedy jest mega promocja

ja bylem ostatnio i moskal byl

90 za oske a 120 za Q chcieli

ja juz sie nie moge doczekac :kox:

może lecisz na DYNODAY do ECU-Performance ??

a juz cos wiadomo kiedy bedzie??

Opublikowano

poczekaj cie na dynoday w ecu bo wtedy jest mega promocja

ja bylem ostatnio i moskal byl

90 za oske a 120 za Q chcieli

ja juz sie nie moge doczekac :kox:

może lecisz na DYNODAY do ECU-Performance ??

a juz cos wiadomo kiedy bedzie??

27.11

ośka:

110 z AFR

90 bez AFRu

4x4:

150 z AFR

130 bez

Opublikowano

podniesli cene :angry:

Opublikowano

Ja to bez AFR więc zawsze taniej :)

Opublikowano
  • Autor

Szwajcarskie softy najlepsze :>

ten jest ok , bo trzyma 1bar , mi to odpowiada bo szkoda turbin :wink4:

może lecisz na DYNODAY do ECU-Performance ??

jak jest 27.11 to raczej bede :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.