Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moskal stary ogarnij trochę skrzynkę bo się dobić do Ciebie nie można :naughty:

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 121,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

moskal stary ogarnij trochę skrzynkę bo się dobić do Ciebie nie można :naughty:

Done :good:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 17:05_________________________________________________

Acha :) Bedziesz klepal ? Jak cos w niedziele spytam typa ile bedzie chcial za drzwi ;)

mam drzwi , z parówy mi zostały , lakierowanie ogarnie gość który miał mi poprawiac , juz jestem umówiony na wczesna wiosne :good:

Opublikowano

Też sie dobijam na PW, ale bez odzewu...

Opublikowano
  • Autor

Też sie dobijam na PW, ale bez odzewu...

jestem na L4 i siedze w Grodzisku , nie ma mnie w piasecznie :wink4:

Opublikowano

Ok, trudno. Sory za OT w temacie.

Opublikowano
  • Autor

Ok, trudno. Sory za OT w temacie.

napisz mi dokładnie na PW co potrzebujesz

Opublikowano

nie ogarnalem bo nie mialem potrzeby ( brak halogenow ;) )

Oki moskalitos zapomnialem ze miales parowe :blink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Znalazłem koło dla Ciebie :decayed:

gl57max1.jpg

gramlight-57d1.jpg

Opublikowano
  • Autor

Znalazłem koło dla Ciebie :decayed:

gl57max1.jpg

gramlight-57d1.jpg

nie osłabiaj mnie prosze :slina: :slina: :slina: :slina:

Opublikowano

chyba zostawie swoje 18'' i pojda do malowania :naughty:

Opublikowano
  • Autor

chyba zostawie swoje 18'' i pojda do malowania :naughty:

juz kminiłem z kolkovem , ze wziąłbym je od ciebie i jebnął środki na czarny mat a rant zostawił w polerce :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

chyba zostawie swoje 18'' i pojda do malowania :naughty:

na zielono ( tein green :kox: ) :naughty: :naughty: ??

chyba zostawie swoje 18'' i pojda do malowania :naughty:

juz kminiłem z kolkovem , ze wziąłbym je od ciebie i jebnął środki na czarny mat a rant zostawił w polerce :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Nie rób tego..ta fela jest ch.jowa :lol1:

Opublikowano
  • Autor

Nie rób tego..ta fela jest ch.jowa :lol1:

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano

p1050007z.jpg

Wypadało by je w jakiś ładny kolor i te śrubki też..rant w poler...ale kurfa..żeby one miały jedno ramiono więcej :confused4:

:slina:

turp_0804_19_z+1998_nissan_silvia_s15+gram_lights_57s_pro_titanium_wheels.jpg

130_0801_04_z+nissan_350z+rays_gram_lights.jpg

Opublikowano
  • Autor

Prawie takie same :good:

p1050007z.jpg

130_0801_04_z+nissan_350z+rays_gram_lights.jpg

Opublikowano

Srubki na zielono, srodek na czarno, srebrny rant :kox:

Opublikowano
  • Autor

Srubki na zielono, srodek na czarno, srebrny rant :kox:

musisz miec cos zielonego na aucie : hmm....lusterka , zaciski :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 12:14_________________________________________________a ile za nie chcesz ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Srubki na zielono, srodek na czarno, srebrny rant :kox:

Środek n a zielono.. srebrny rant.. max gleba

takata%20green%20te37dfs.jpg

img3701wd5.jpg

wheels112.jpg

29aqneq.jpg

Opublikowano

Srubki na zielono, srodek na czarno, srebrny rant :kox:

musisz miec cos zielonego na aucie : hmm....lusterka , zaciski :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 12:14_________________________________________________a ile za nie chcesz ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

oj tam musisz. nic nie musisz, ma byc kox a nie jak baba wybierasz co do czego ci bedzie pasowalo a do czego nie :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.