Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj sie przemogłem i wstawiłem RECARO do tyłu :decayed:

imgp0044s.jpg

imgp0045c.jpg

imgp0046us.jpg

imgp0047xe.jpg

Te niebieskie alcantary zawsze mnie kręciły :kox: :kox: :kox:

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ja wiem co jest c**jowego w tych zdjęciach :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

mi też :kox:, tylko szkoda że do zielonego nie pasuje :polew:, jakbym miał inny kolor pojazdu to bym sobie łyknął stołki od moskala :kox:

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 122,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Teraz mogę Ci okazyjnie sprzedać moje niebieskie plastiki z wnętrza, będziesz miał do kompletu :naughty:

:bag:

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ja wiem co jest c**jowego w tych zdjęciach :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:mysli:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 06:25_________________________________________________ja juz tez wiem , ale na pierwszy rzut oka nie widać , jakbyś nie wiedział to za chója byś nie zauważył :kox: :kox:

Opublikowano

Teraz mogę Ci okazyjnie sprzedać moje niebieskie plastiki z wnętrza, będziesz miał do kompletu :naughty:

:bag:

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ja wiem co jest c**jowego w tych zdjęciach :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:mysli:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 06:25_________________________________________________ja juz tez wiem , ale na pierwszy rzut oka nie widać , jakbyś nie wiedział to za chója byś nie zauważył :kox: :kox:

siedzisko :)

Opublikowano
  • Autor

siedzisko :)

co "siedzisko" ????

Opublikowano

siedzisko :)

co "siedzisko" ????

jest hójowe w tych zdejciach :)

Opublikowano
  • Autor

jest hójowe w tych zdejciach :)

pudło :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

tunel srodkowy :decayed: i ciulowe gumowe dywaniki. Powinny byc aluminiowe z blachy do pieczenia :decayed:

ooo , na tych fotach widzisz tunel ??? :good::kox: :kox:

chodzi dwa elementy przy oparciu tylnej kanapy , po bokach , przy drzwiach , kolega 312MC , barwna postać naszego forum :kox: :kox: przysyłając mi RECARO najprawdopodobniej "zapomniał" o nich , ja dopiero wczoraj zwróciłem na to uwage i musiałem wstawić materiałowe :wink4:

jestem juz po słowie z Raggamańcem , jak bede wiózł deske/konsole/tunel do flokowania to mi obszyje te elementy i bedą jak nowe :good:

oparcie.jpg

Opublikowano
  • Autor

nie widze fotki , ale tunel czy konsola ???

Opublikowano
  • Autor

tjunel

to wklej normalną fote np. z imageshack.us , wtedy moze coś zauważe :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

klapki na popielniczce nie ma tępy bucu :wink4:

Opublikowano

tjunel

to wklej normalną fote np. z imageshack.us , wtedy moze coś zauważe :naughty: :naughty: :naughty:

nooo... właśnie :decayed:

tępy bucu :wink4:

:decayed:

Opublikowano

a mi się jakoś ona nie podoba :no:

Opublikowano

bardzo fajna... szkoda, ze nie mam kasy zbednej.

Opublikowano

a mi się jakoś ona nie podoba :no:

marudzisz..

fela jest przednia .. w innych kolorach ..

type-m_version1.jpg

3065032221_a69331227a_o.jpg

TenzoR1.jpg

picture.php?albumid=3605&pictureid=19196

Opublikowano

Faaaaajna :slina:[br]Dopisany: Styczeń 19, 2011, 11:13:39 _________________________________________________http://allegro.pl/nowe-momo-corse-18-5x112-audi-a4-a6-passat-merc-i1410624587.html

dobry kolor i kosa :naughty:[br]Dopisany: Styczeń 20, 2011, 09:13:34 _________________________________________________http://allegro.pl/18-porsche-bcm-i1406968789.html

Opublikowano
  • Autor

kórwa , chłopaki wszystko fajnie itp. tylko zacznijcie mi szukać felg blizej wiosny , ok ??? bo piniendzy brak :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

ja bym tam wdupil 19 rs4 jak mial patrox u siebie :wink4:

:thumbdown:

oklepane , ja chce coś takiego jak te momo :slina:

14106245871.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.