Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

coś się kroi?

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

sie okaże :gwizdanie:

Już wiem..chcesz mnie zabrac do miejscowego Rotes Hausu w zamian za to, że taki ze mnie dobry Zią ? :naughty::decayed:

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 122,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

coś się kroi?

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

sie okaże :gwizdanie:

Już wiem..chcesz mnie zabrac do miejscowego Rotes Hausu w zamian za to, że taki ze mnie dobry Zią ? :naughty::decayed:

niewykluczone :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

kurywa 133str spamu o jakichs pigulaxh na wzwod :kox:

Opublikowano

No ji szwagier co tam ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No ji szwagier co tam ? :decayed:

pacz , zapomniałem ci zawrócić dópe :kox: :kox: :kox:

ide ziuziu bo rano śmigamy na południe :kox: :kox: :kox:

zadzwonie do ciebie jutro :wink4:[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 22:10_________________________________________________a tak na powaznie to myslałem o wymianie alcantary w recarosach :decayed:

Opublikowano

zadzwonie do ciebie jutro :wink4

Weeee bo mnie ten roaming z Playa i tak jebnie z półobrotu po kieszeni :facepalm:

Chyba, że chcesz pogadac ze mną na niemieckim numerze :D :D :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Weeee bo mnie ten roaming z Playa i tak jebnie z półobrotu po kieszeni :facepalm:

zawsze twierdziłeś ze skoro mam sprawe to MAM DZWONIĆ :decayed:

Opublikowano

a tak na powaznie to myslałem o wymianie alcantary w recarosach :decayed:

Dawid.. jak masz za dużo pieniąchów to zaproś lepiej mnie i Poźka na pokazy gimnastyki na rurce :decayed::kox:

Ładną masz alcantarę i po co kombinowac.. jaki byś kolor wstawił ? jedyny logiczny to beż..ale z d*py bo się brudzi :thumbdown:

Wyciuchaj na maxa, a później się będzie wymieniac :good:

Weeee bo mnie ten roaming z Playa i tak jebnie z półobrotu po kieszeni :facepalm:

zawsze twierdziłeś ze skoro mam sprawe to MAM DZWONIĆ :decayed:

Si Mister Alfąs ..ale jak jestem w naszym pięknym kraju :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dawid.. jak masz za dużo pieniąchów to zaproś lepiej mnie i Poźka na pokazy gimnastyki na rurce :decayed::kox:

Ładną masz alcantarę i po co kombinowac.. jaki byś kolor wstawił ? jedyny logiczny to beż..ale z d*py bo się brudzi :thumbdown:

Wyciuchaj na maxa, a później się będzie wymieniac :good:

ale ja chce wymienic na taka sama tylko nową , ta jest złachana , na siedzisku az sie swieci :thumbdown:

Opublikowano

Dawid.. jak masz za dużo pieniąchów to zaproś lepiej mnie i Poźka na pokazy gimnastyki na rurce :decayed::kox:

Ładną masz alcantarę i po co kombinowac.. jaki byś kolor wstawił ? jedyny logiczny to beż..ale z d*py bo się brudzi :thumbdown:

Wyciuchaj na maxa, a później się będzie wymieniac :good:

ale ja chce wymienic na taka sama tylko nową , ta jest złachana , na siedzisku az sie swieci :thumbdown:

Aaaaaha..czyli na wymianę poszły by ewentualnie pojedyńcze elementy a nie całość :wink4:

Jak się świeci to już ubita i wyślizgana pewnie. Jak będę w Wawce to się ustawimy na spocie to obejrzę te Twoje stołki :good:

Opublikowano

Dawid.. jak masz za dużo pieniąchów to zaproś lepiej mnie i Poźka na pokazy gimnastyki na rurce :decayed::kox:

Ładną masz alcantarę i po co kombinowac.. jaki byś kolor wstawił ? jedyny logiczny to beż..ale z d*py bo się brudzi :thumbdown:

Wyciuchaj na maxa, a później się będzie wymieniac :good:

ale ja chce wymienic na taka sama tylko nową , ta jest złachana , na siedzisku az sie swieci :thumbdown:

Aaaaaha..czyli na wymianę poszły by ewentualnie pojedyńcze elementy a nie całość :wink4:

Jak się świeci to już ubita i wyślizgana pewnie. Jak będę w Wawce to się ustawimy na spocie to obejrzę te Twoje stołki :good:

A może dobre pranie pomoże?

Opublikowano

Dawid.. jak masz za dużo pieniąchów to zaproś lepiej mnie i Poźka na pokazy gimnastyki na rurce :decayed::kox:

Ładną masz alcantarę i po co kombinowac.. jaki byś kolor wstawił ? jedyny logiczny to beż..ale z d*py bo się brudzi :thumbdown:

Wyciuchaj na maxa, a później się będzie wymieniac :good:

ale ja chce wymienic na taka sama tylko nową , ta jest złachana , na siedzisku az sie swieci :thumbdown:

Aaaaaha..czyli na wymianę poszły by ewentualnie pojedyńcze elementy a nie całość :wink4:

Jak się świeci to już ubita i wyślizgana pewnie. Jak będę w Wawce to się ustawimy na spocie to obejrzę te Twoje stołki :good:

A może dobre pranie pomoże?

Jak alcantara jest przerzedzona/zbita to raczej nie pomoże. Nie ma się co dziwić to tylko materiał syntetyczny :)

Zawsze Dawid może spróbowac jakiejś dobrej pianki do czyszczenia tapicerki..jak nie wypali to znów będzie musiał mnie odwiedzić :kox:

Opublikowano

moskal ja do twojej fury tylko takie felgi widze

chodzi mi o wzór :wink4:

Opublikowano

Moskal zdrówko :drunk: na letnim bedziemy pić razem masz moje słowo :wink4:

Opublikowano

moskal ja do twojej fury tylko takie felgi widze

chodzi mi o wzór :wink4:

Rychu .. pierwszy raz się z Tobą zgadzam..no w zasadzie to drugi raz :good:

..ale dźwięk fury gniecie pyrda :kox: :kox:

Opublikowano

..ale dźwięk fury gniecie pyrda :kox: :kox:

Dźwięk jest mega :slina:

Opublikowano

Chodzi jak moja :)

Opublikowano

Chodzi jak moja :)

mówisz :naughty:

Opublikowano

mhm :)

Tylko nagrywane w lesie a miescie byloby glosniej ( echo :P )

Opublikowano

daleko szukacie a tu macie klubowe

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.