Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hurtowo??? No bo kolory macie prawie takie same :bag:

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 122,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nogaro to chyba perła ? :mysli:

oczywiście

Moskal współczuje ;(

Opublikowano

yyyyaa 4tyś ale tylko z zewnątrz bez bebechów :cool1:[br]Dopisany: 23 Lipiec 2011, 21:32_________________________________________________Jutro Ci dam nr - teraz nie ma mnie w dimu a mam jego wizytówkę na chacie :wink4:

a jaki lakiernik maluje środek?

Opublikowano

Tzn bez wnęk, komory silnika, bagażnika itd itp .[br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 08:53_________________________________________________Moskal bierz te koła od Arka bo ponoć chce sprzedać

Opublikowano

a jaki lakiernik maluje środek?

taki, który wkłada element z innego auta, jak klapa u mnie.

Moskal, co dokładnie nie wyszło ? Kolor, chmury, zacieki czy co ?

Opublikowano
  • Autor

Moskal, co dokładnie nie wyszło ? Kolor, chmury, zacieki czy co ?

zderzaki są w innym odcieniu , wc**j zacieków i kropek (do spolerowania) , praktycznie trzeba byłoby całego zmatowić i malować oprócz dachu i maski ,które polecą w czarny mat

Moskal bierz te koła od Arka bo ponoć chce sprzedać

kół w tym roku na 100% nie bedzie , nie opłaca mi sie kupować felg których i tak nie założe w przyszłym sezonie. Docelowo koło bedzie wiadomo jakie :cool1:

Opublikowano

Podobno 16" :naughty:

Opublikowano

Pech :confused4: Jak zajrzałem u mechanika na kanale to prawa turbina mokra, z icka polała się oliwa..lewa turbona z zewnątrz sucha..ale na wszystkich przewodach żywcem ściekał olej w lewym IC'ku mniej oliwy ale była. Wydech wiadomo cały w oliwce :kwasny:

gdzie chcesz robic turbawki ?

nie wiem , masz jakies propozycje ???

www.reampoland.pl o/Lublin

wysylałem tam nascie turbin, zadna nie wróciła na reklamacje

pan Marzec, pogadaj z gosciem od razu wrzuci Ci wieksze wirniki i czesc zimną od turbo do Transita i bedzie jak K04

I nawet mam do niego 24 km. Jeśli Dawid zdecyduje się na robienie auta na Lubelszczyźnie i faktycznie dobrze robią to czego nie. Tylko trzeba jeszcze odpowiednio mechanika ustawic bo zaczyna mnie na starcie wk***iać :evil:

Co do koloru..ja bym go nie zmieniał..tak sobie wczoraj popatrzyłem na auto jak stało pod warsztatem to powiem, że na prawdę robi robotę..czarne dodatki ( lampy, znaczki ) którym byłem przeciwny na prawdę dają duży plus. Wczoraj jak chłopaki przyjechali to z daleka fura robi dobre " wow " :kox::good:

Ja bym od koloru się odwalił.. :good: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

Moskal wrzuc jakies foty :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

jak puscił bąka to wiadomo ze padły... ja w dolocie tez mam olej ale sladowe ilości, mam nadzieje ze do przyszlego roku pojeżdzę

Opublikowano

zawsze bedzie olej w coolerze

najwazniejsze aby nie było go zbyt wiele

u mnie jak sprawdzam raz w miesiacu to wylewa sie ok 15ml

Opublikowano

zderzaki są w innym odcieniu , wc**j zacieków i kropek (do spolerowania) , praktycznie trzeba byłoby całego zmatowić i malować oprócz dachu i maski ,które polecą w czarny mat

wieczorem będę się widział z Łukaszem to dam cynka, co i jak.
Opublikowano

zderzaki są w innym odcieniu , wc**j zacieków i kropek (do spolerowania) , praktycznie trzeba byłoby całego zmatowić i malować oprócz dachu i maski ,które polecą w czarny mat

:wallbash: to ale żeś se speca znalazł :wallbash:

i to jeszcze kawał jechałeś... było trza do mnie zawitać :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor
:)
Opublikowano

ja w dolocie tez mam olej ale sladowe ilości, mam nadzieje ze do przyszlego roku pojeżdzę

pojezdzisz :tongue4: ...w dodatku z fmic'iem i przy naszych obecnyc temp. maja sporo lzej :wink4:

ja w dolocie tez mam troche oleju, niektorzy maja tyle, ze wylewaja z dolotow i jezdza :decayed:

Opublikowano

Też mam trochę oleju, niech będzie samochodzikowi na zdrowie :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.