Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ogarnął byś pierwszy post z tymi fotami, z których masz podpis zrobiony ! :wink:

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 122,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

jutro

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

masz gdzieś foty kierownicy co Ci ragga zrobił ? bo na poprzedniej stronie zdechły linki do zdjęć

Opublikowano

No ładna maszynka :):) Jest MOC !!! Pozdr kolegę na WGM :):)

Opublikowano
  • Autor

omg , ja zapomniałem ze ten temat istnieje ^^

dzieki Łukasz :wink:

---------- Post dopisany at 12:41 ---------- Poprzedni post napisany at 12:37 ----------

masz gdzieś foty kierownicy co Ci ragga zrobił ? bo na poprzedniej stronie zdechły linki do zdjęć

chcesz fotki z zamontowana na aucie czy robione u Raggi w fotostudiu ???

---------- Post dopisany at 12:45 ---------- Poprzedni post napisany at 12:41 ----------

dsc06467m.jpg

dsc06470t.jpg

dsc06471j.jpg

Opublikowano

Jakie koszty zrobienia tak kiery?

Opublikowano

Fajna Fura :)

Opublikowano
Fajna Fura :)

Następny mistrz chce sprzedać ekspres do kawy i nabija te 100 postów a nie wie, że tu się nie nabijają:facepalm::facepalm:

Opublikowano

jak ekspres? coś fajnego?

Opublikowano
Fajna Fura :)

Następny mistrz chce sprzedać ekspres do kawy i nabija te 100 postów a nie wie, że tu się nie nabijają:facepalm::facepalm:

a skąd wiesz? może poprostu chciał wyrazić swoje zdanie o tym samochodzie? chyba od tego jest forum co nie?

Opublikowano
Fajna Fura :)

Następny mistrz chce sprzedać ekspres do kawy i nabija te 100 postów a nie wie, że tu się nie nabijają:facepalm::facepalm:

a skąd wiesz? może poprostu chciał wyrazić swoje zdanie o tym samochodzie? chyba od tego jest forum co nie?

W 5 różnych wątkach w przeciągu 2 minut identyczne zdanie??

Dobra, nie ważne..

Opublikowano

są lepsi. jeden koleś 4 strony przeleciał z tym samym tekstem :grin:

Opublikowano
są lepsi. jeden koleś 4 strony przeleciał z tym samym tekstem :grin:

no cóż przychodzą z "polskiej jazdy" to co sie dziwić:grin:

Moskal grzebiesz co jeszcze? :naughty:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Moskal grzebiesz co jeszcze? :naughty:

na razie musze ogarnac silnik bo cos mi łupie , moze dzisiaj sprawdze czy na rozgrzanym tez , aura jest sprzyjająca :wink:

---------- Post dopisany at 18:26 ---------- Poprzedni post napisany at 08:08 ----------

Od niedawna po głowie mi chodzi zmiana na cos takiego : Oferta - Audi 80 - Samochód sprowadzony bezpośrednio od własciciela z Holandii. Był użytkownikiem samochodu od 11 lat. Do samochodu dodatkowo posiada

Opublikowano

za***ista S2 :slina: żeby tylko cała w kolorze była a nie czarna od dołu

---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 18:35 ----------

no i koło to ewidentnie inne bo to nie pasuje :decayed:

---------- Post dopisany at 18:41 ---------- Poprzedni post napisany at 18:36 ----------

chociaż w sumie może z tym czarnym zostać :kox:

53247595.jpg

Opublikowano
  • Autor

Bardziej chodzi mi o model niz tą sztuke :wink:

Opublikowano
Bardziej chodzi mi o model niz tą sztuke :wink:

model jest świetny ale gdybym miał wybierać to chyba zostałbym przy S4 :wink:

Opublikowano
  • Autor
ć to chyba zostałbym przy S4 :wink:

bo ?

Opublikowano
ć to chyba zostałbym przy S4 :wink:

bo ?

po prostu wolałbym S4 :decayed: mimo iż takie S2 ma za***isty klimat (nisko posadzona z dobrym kultowym kołem) to wolałbym S4, bo też można ją ciekawie zrobić

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.