Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Klubowa karta zniżkowa na paliwo na orlenie


Orange

Czy byłbyś zainteresowany kartą zniżkową na stcjach Orlen i Bliska??  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy byłbyś zainteresowany kartą zniżkową na stcjach Orlen i Bliska??



Rekomendowane odpowiedzi

Jakby nie mógł się przebić to pomogę w orlenie :)

A jak się wam nie uda to sie zarejestruję na forum Seata :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, nie wiem czy jest sens głosowania którą stację wybieramy. Skupmy sie na Orlenie, bo jest najpopularniejszy i od razu wiadomo, że będzie miał największe poparcie. Jak wyjdzie z Orlenem to będzie można pomyśleć wtedy o innych. Kolejne głosowania i dyskusje na ten temat przeciągną tylko w czasie realizację i mogą zniechęcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja tankuje jak muszę na bliskiej, ale przeważnie tankuje na Neste. Różnica przeważnie wynosi ok 15 groszy na korzyść Neste, więc jak karty nie wyrabiam, bo i tak mi się to nie opłaca, no chyba że rabaty będą większe ok 15-20 groszy to wyrabiam i tankuje na bliskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja tankuje jak muszę na bliskiej, ale przeważnie tankuje na Neste. Różnica przeważnie wynosi ok 15 groszy na korzyść Neste, więc jak karty nie wyrabiam, bo i tak mi się to nie opłaca, no chyba że rabaty będą większe ok 15-20 groszy to wyrabiam i tankuje na bliskiej.

Polecam zapoznać się z cenami paliw na ARA dowiesz się po ile kupuje się paliwo :) Ludzie którzy sprzedają paliwa mniejszym stacjom kupują paliwo ze wschodu ( pośrednicze w takim czymś od roku) średnio za litry wychodzi jakieś 2,7 zł za litr. Zobacz jaka marża jest narzucana. Więcej nie będę Ci tłumaczył. Poznałem trochę rynek. Myślisz że petrochemia Płock jest w stanie wyprodukować paliwo dla całej PL ? Robią jeszcze JET A1 dla Lotu a i tak lot kupuje JET. W końcu w petrolocie udziały ma orlen. To jedna wielka rodzina. Neste kupuje ze wschodniej ściany. Na dzisiaj cena diesla to 678,75 - 682,75 $ za tone. Dodaj sobie opłaty i wyjdzie Ci koszt paliwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje gdzie jest taniej, a nie skąd oni biorą ceny. Czy paliwo na Neste jest gorsze bo tańsze??

Nawet jeżeli tak jest to ja mam dwa autka na pompie a nie na pompowtryskach, więc powinien przełknąć nawet najgorszy syf. Gorzej z Passatem który jest na pompowtryskach, ale ten akurat jeździ bardzo mało i jest zalewany Verwą (tylko że passat robi rocznie ok 2 tys km, więc tankuje najdroższe paliwo jakie jest w moim rejonie, łudząc się że jest najlepsze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje gdzie jest taniej, a nie skąd oni biorą ceny. Czy paliwo na Neste jest gorsze bo tańsze??

Nawet jeżeli tak jest to ja mam dwa autka na pompie a nie na pompowtryskach, więc powinien przełknąć nawet najgorszy syf. Gorzej z Passatem który jest na pompowtryskach, ale ten akurat jeździ bardzo mało i jest zalewany Verwą (tylko że passat robi rocznie ok 2 tys km, więc tankuje najdroższe paliwo jakie jest w moim rejonie, łudząc się że jest najlepsze).

Niestety jest gorsze. Ma więcej siary :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pytanie jest postawione : Czy byłbyś zainteresowany kartą zniżkową na stcjach Orlen i Bliska??

po co jakieś dialogo o BP, Shellu czy Neste ? zwłaszcza że Liptona piję :polew:

Trzymajmy się juz tego Orlenu i już :black:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w ogóle niech wypowiadają się zainteresowani, to coś z tego wyjdzie. Krytyka niekonstruktywna nie ma sensu, bo każdemu moze odpowiadać co innego. Wątek jest o karcie na Orlen, jeśli ktoś chce na BP (to samo paliwo co na Orlenie) to niech założy nowy wątek.

PS. czekam z niecierpliwością na info do kogo zgłoszenia.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

jestem za :good:,ja jakieś 4-5 baków w miesiącu przepalam ,więc się dołączę tych 15 tysi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat niedawno rozpoczęty a już co któryś pyta komu podawać dane. Chłopaki czytajcie ze zrozumieniem temat od początku to może zatrybicie w jakim miejscu jest sprawa. Jesteście zainteresowani to oddać głos w ankiecie i czekać cierpliwie na rozwój wydarzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, odzew jest niesamowity :) Czy przy większej ilości dają większy rabat?

Kiedy będzie coś wiadomo? Bo jak na razie ankieta itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK.Sprawa wygląda tak.Dołączamy się do Klub SEAT IBIZA Polska.Do akcji dołączyły się też Octavia Club Polska, Toledo Club, Seat-Racing, Vwgolf.pl

Jestem w trakcie ustalania szczegółów dotyczących zamawiania kart oraz ich dystrybucji :good: Tak więc proszę o cierpliwość.

Aktualnie jest już 1200 kart.Cześć już jest w obiegu a część w fazie produkcji.

Jeżeli chodzi o rabat wyższy niż te 8gr to Orlen powiedział , że po pół roku będziemy mogli po negocjować wyższy rabat , gdy będzie wiadomo już ile tankujemy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...