Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ktory telefon mam wybrac ?


maciekg

Rekomendowane odpowiedzi

ja Ci polecam nokię 6300 :th: tyle że jeśli masz orange to szukaj bez sima bo ściągnięcie to koszt ~150 zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś kupiłem E50 - Symbian ładuje się długo, jest wolny ale właśnie ze względu na Symbiana wziąłem ten telefon. duże możliwości modyfikacji, wgrywania własnego oprogramowania a za ~250 zł możesz mieć w niej GPS (wystarczy dokupić moduł i mapy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Ci polecam nokię 6300 :th: tyle że jeśli masz orange to szukaj bez sima bo ściągnięcie to koszt ~150 zł...

Alvaro , a gdzie Ty widzisz ten telefon , który polecasz.Bo kolega napisał , że ma konkretne 3 do wyboru :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E 50 fajny wygląd i w miare poręczne rozmiary.. N70 ..lepszy aparat i wiekszy wyswietlacz.. byle Nokia hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W firmie miałem 3 nowe nokie e50 i wszystkie poszły do serwisu :decayed: Jedna od razu przyjechała niedziałająca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W firmie miałem 3 nowe nokie e50 i wszystkie poszły do serwisu :decayed: Jedna od razu przyjechała niedziałająca

właśnie w tym problem, że nowe modele noki to kicha :evil:

potwierdzam , brak mi telefonów na rynku z których można po prostu dzwonić, a tu aparty sraty.... i 500 wizyt w serwisie bo nic nie działa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo

Alvaro , a gdzie Ty widzisz ten telefon , który polecasz.Bo kolega napisał , że ma konkretne 3 do wyboru naughty

nie widzę ale polecam chłopakowi dobry telefon i tyle... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też polecam n70. Niestety tak już jest, że te nowsze modele są made in china, więc trudno się dziwić...ale Symbian i marka jednak przeważają za wyborem Nokii. Jak dla mnie - dobry samochód - :audi:, dobry telefon - Nokia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym mial wybierac to E50 zdecydowanie , glownie ze wzgledu na nowszy symbian niz w N70 , a aparat to jedna i ta sama kicha , dajcie spokoj co tymi aparatami mozna zrobic hehehehe.

Poza tym pod E50 bedzie wiecej aplikacji bo symbian pod N70 juz nie jest rozwijany, mapy jesli chodzi o tomtoma to dla e50 maja pokrycie 52% a dla N70 tylko 38% :)

Z tym ze dlugo sie laduje to trzeba sie liczyc , kazdy symbian sie dlugo laduje i wogole chodzi zdecydowanie wolniej niz aparat bez symbiana. Ale za to frajda z uzytkowania i wgrywania czego sie niechce jest nie do podwarzenia :)

Co do E50 to moge powiedziec ze jest ciut maly i ciezko sie przyzwyczaic do klawiszy , bo czesto sie myla :) Ekran jest troche maly jak na rozdzialke 320x240 ale za to bomba wszystko wyglada.

Co do N70 , wiekszy wyswietlacz ale bardzo nie duzo wiekszy , nizsza rozdzialka niz w E50 , troszku lepszy aparat ale ja tam nie widze roznicy :) Klawisze tego samego pokroju co w E50 , Starszy Symbian!!!!

Jesli jest mozliwosc to ja bym bral albo 6680 lub N73 , very good telefony :)

Z wymienionych E50!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I n70 i e50 sa mułowate, jezeli komus nie potrzebny symbian nie polecam pchac sie w to gówno, jezeli chodzi o design i bezawaryjnosc to e50 ma u mnie 8/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I n70 i e50 sa mułowate, jezeli komus nie potrzebny symbian nie polecam pchac sie w to gówno, jezeli chodzi o design i bezawaryjnosc to e50 ma u mnie 8/10.

bo Symbiana trzeba umieć używać... jak jesteś cierpliwy i wiesz co robić z telefonem to będzie sprawował się dobrze. co prawda Symbiana używam dopiero 2. dzień a przedtem miałem zdanie podobne do Twojego - bo oparte na relacjach kolegów ale na szczęście zaryzykowałem i jestem zadowolony - E50 to jest to :) najbardziej denerwujące są małe przyciski i totalnie rozwalony układ katalogów ale to cecha każdego S. poza tym przydaje się antywirus bo ludzie różne rzeczy wrzucają do sieci :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...