Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gran Turismo 5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja jak bym nie miał na co kasy wydawać to kupił bym iksklocka i FM4 jak wyjdzie i zobaczył bym tą ich "potęge".

Zresztą pożyczę sobie z roboty i przetestuje :decayed:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 82,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jeszcze niedawno dałbym wszystko za tę grę.

Teraz im więcej o niej tym bardziej się zastanawiam czy w ogóle ją kupię...

To SI z uderzaniem w dupe troche nie tenteges

Ale że co...!? Odblokowanie zniszczeń!?

Centralnie, ktoś tu sobie robi jaja z graczy.

Wasz fanboj Sony :polew: :polew: :kox: :kox:

Opublikowano

Widze że najwięcej wad tej gry wyszukują użytkownicy Xboxów :>

Powiem Wam tak:

"Wasza nienawiść umacnia nasza wiarę".

tak sie sklada, ze gram duzo... i zadna ciekawsza nowosc nie przejdzie mi kolo nosa.

tak samo traktuje gry na X, jak i na PS3.

jak cos ciekawego trafiam, to wrzucam tutaj - a te filmiki z AI i zniszczeniami sa moim zdaniem dosc zenujace... jak na tytul produkowany latami.

skoro to jest Wasz jedyny argument na to, ze GT5 mimo wszystko jest za***iste to spoko :)

to bardzo dobra gra... ale ma swoje smieszne ubytki.

jestem fanbojem X360, a Wy PS3.

chetnie pogralbym w GT5, ale nie jestem wariatem zeby kupowac druga konsole dla 3-4 dobrych gier, ktora ma ta platforma.

:hi:

Opublikowano
  • Autor

długo będziecie licytować się która gra jest lepsza? i tak do niczego nie dochodzicie poza wymianą zdań :polew:

Opublikowano

długo będziecie licytować się która gra jest lepsza? i tak do niczego nie dochodzicie poza wymianą zdań :polew:

dyskutujemy o GT5, a nie ktora gra jest lepsza :naughty:

Opublikowano

długo będziecie licytować się która gra jest lepsza? i tak do niczego nie dochodzicie poza wymianą zdań :polew:

aju mogłeś tego tematu nie zakładać bo widzisz jaki spam narobiłeś na forum i ludzie kropki dostają :decayed::polew:

Sądzę że z parę giga dojdzie patch'ów do tej gry tak jak było w przypadku ostatniego Prologa, pierwszy patch zajmuje prawie 150MB :naughty:

Opublikowano

jutro odbieram GT5, ale z tymi zniszczeniami to chyba przesadzili, jak to że niby od 40-go czy 20-go poziomu się odblokowywują ? Kto to wymyślił ? Rozumiem, włacz, wyłacz ale tak ?

Opublikowano

To tak jak u nas w rządzie, nie dość że to ktoś ch*jowo wymyślił to jeszcze za to kase wziął.

Opublikowano

Sądzę że z parę giga dojdzie patch'ów do tej gry

to akurat dobrze nie śwaidczy o produkcie , 6 lat pracy i pare giga łatek :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Lepiej jak mają być poprawki niż żeby ich nie było wcale.

Najgorsze co może być jak przestaną dbać o daną gre i gracz pozostaje z bugami sam :tongue4:

Na szczęscie to nam nie grozi.

Opublikowano

Jędrek się pewnie zawiesił nad GT5 bo coś go nie widać na forum :kox::polew:

Opublikowano

Właśnie odebrałem GT5 - siadam do konsoli bo czysto przypadkiem od dzisiaj do piątku mam L4 ;-)

Opublikowano

Właśnie odebrałem GT5 - siadam do konsoli bo czysto przypadkiem od dzisiaj do piątku mam L4 ;-)

To zdasz mi relacje na spocie :naughty:

Opublikowano

@OGr - czysto przypadkiem ? :)

Przyznaj sie lepiej bo naloty z ZUSu są ostatnio. :kwasny:

Pewnie też bym tak zrobił :good:

Opublikowano

ja rzadko choruję ale niestety na andrzejkach coś złapałem od znajomych i w sumie to od poniedziałku powinienem leżeć ;-)

a do najbliższego spota to nie wiem czy się wykuruję :-(

Opublikowano

ciekawe Co żeś złapał :polew: :polew:

Opublikowano

EJC'A :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

zapalenie gardła + grypa, ale jako tako da się jeździć ;-)

Opublikowano

PABLO nie zawiesiłem się, tylko nie mam czasu w tygodniu tak często wchodzić na forum (wchodzę wieczorami)... :P musimy się kiedyś na GG "ustawić" żeby pograć on-line :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.