Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

ja również dziękuję PABLO idź się pluskać :polew: :polew: :polew: hehe

Ja znowu muszę iść :kwasny: a brałem kąpiel przed ściganie to się za dużo spociłem przy was :polew: :polew: :polew:

A tak po za tematem to Merol SLS 10" i TOYOTA SUPRA wyścigowa 97" miażdżą :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ale nagroda rozczarowuje :kwasny: może jutro nurburgring 4h :evil:

A który masz level :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wszystkim za udzial ...... moicz i pablo... niezla jazda z wami.............. :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

mysle ze Nring 24h to bedzie nasz tor............:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawie połowa 32lvl

A ja mam 31lvl i nie cała połowa paska, a muszę zrobić 32lvl by przejść 4h Nurgburg..[br]Dopisany: 07 Luty 2011, 15:18_________________________________________________Śmiech na sali :facepalm:

http://www.ps3site.pl/polyphony-mamy-problem/63513/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj się piszę koło 22 ;D

Ok ja też :good:[br]Dopisany: 07 Luty 2011, 15:15_________________________________________________To jak kto się dziś piszę na granie :?: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, trochę mi się z robotą obsunęło...

Widzę, że w pokoju pustki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, trochę mi się z robotą obsunęło...

Widzę, że w pokoju pustki.

Ja byłem i się darłem do mikrofonu do Ciebie ale nie wiem czy mnie słyszałeś, też pisałem w pokoju ale zero odzewu z Twojej strony. tylko kaszlenie słyszałem :decayed:

Dzisiaj nie było chętnych, może jutro będzie więcej osób to najlepiej pisać tutaj kto będzie i będziemy robić listę aby każda osoba wiedziała kto będzie grał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, trochę mi się z robotą obsunęło...

Widzę, że w pokoju pustki.

Ja byłem i się darłem do mikrofonu do Ciebie ale nie wiem czy mnie słyszałeś, też pisałem w pokoju ale zero odzewu z Twojej strony. tylko kaszlenie słyszałem :decayed:

Dzisiaj nie było chętnych, może jutro będzie więcej osób to najlepiej pisać tutaj kto będzie i będziemy robić listę aby każda osoba wiedziała kto będzie grał :)

Jakiś syf mam z netem, w pokoju pustki widziałem, może coś nie odświeżyło jak wszedłeś, ja sobie poszedłem. Wchodzę na forum a tu d*pa: Brak dostępu do internetu :polew:

Kaszel :polew: No tak, troszkę mnie jeszcze choróbsko trzyma :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moicz i jak przeszedłeś ten 4h Nurburgring :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie już kurwica bierze...wybrałem wyścig w A-spec ten Gran Turismo Mistrzostwa , nie miałem czasu na mistrzostwa . tak w odstępach grałem .. wszystkie trasy złoto ...i mi karwa nie zaliczyło tych mistrzostw mimo iż na wszystkich torach GOLD!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie już kurwica bierze...wybrałem wyścig w A-spec ten Gran Turismo Mistrzostwa , nie miałem czasu na mistrzostwa . tak w odstępach grałem .. wszystkie trasy złoto ...i mi karwa nie zaliczyło tych mistrzostw mimo iż na wszystkich torach GOLD!!!

A co myślałeś że jak w ten sposób przejdziesz odrębnie wyścigi to mistrzostwa będziesz miał zaliczone :?: :>

Trzeba wybrać mistrzostwa i wygrać w klasyfikacji punktowej do końca mistrzostw, wtedy będziesz miał złoto w ikonie mistrzostw, mi się tak raz zdarzyło że nie wygrałem dwóch wyścigów czy jednego nie pamiętam :mysli: ale w końcowej klasyfikacji miałem najwięcej punktów i było złoto na mistrzostwach chyba w mistrzostwach formuły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karwa... wiec again :wallbash: :wallbash: ale to jutro bo dziś już mam dosc

Pamiętaj nie wymiękaj :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moicz i jak przeszedłeś ten 4h Nurburgring :?:

nie dałem rady wczoraj,dziś też nie :disgust:

mam teraz drugie zmiany więc musiałbym albo jeździć od 7 do 11 albo od 22:30 do 2:30 (piątek wolny więc może wtedy to pykne :decayed:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moicz i jak przeszedłeś ten 4h Nurburgring :?:

nie dałem rady wczoraj,dziś też nie :disgust:

mam teraz drugie zmiany więc musiałbym albo jeździć od 7 do 11 albo od 22:30 do 2:30 (piątek wolny więc może wtedy to pykne :decayed:)

A ja dzisiaj nie odpalałem GT5 tylko tyle co musiałem komuś pożyczyć od nas z forum Formułe Gran Turismo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to się nazywa Leasing :D na ładne oczy :D:polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...