Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

eee tam dawalem wam fory...zreszta moglem wziac tez normalne auto..hehe Veyrona :polew: :polew: a tak albo ty wygrywales albo hhacek :kox: ps zna sie te skroty :tongue4: :tongue4:

No właśnie skróty ty oszuście :evil::polew:

Ale nie ma co gadać zabawa była przednia :kox:

Tylko niech reszta dokupi mikrofony i będzie :naughty:

W sumie 5 osób miało tylko hhacek pisał :mysli:

JA wyjtkowo bez mikrofonu :thumbdown: No i bylem 15 minut, ale dzieki za gre!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, dzieki za niezla zabawę. Widzę, że muszę trochę jeszcze poćwiczyć zanim zacznę zajmować miejsca w czołówce :) "Szybkośc" mojego połączenia internetowego też nie była za pomocna.

Parę moich spostrzeżeń i delikatnych sugestii na przyszłość:

- Wyścig autami bez limitu mocy nie ma za bardzo sensu. Widzielismy pod koniec jaką przepaść osiągnął infinity swoim wozem F1. Seryjną R8 nie miałem żadnych szans. Chyba najbardziej fair jest ustalenie jednego modelu auta dla wszystkich na konkretny wyścig. Wtedy widać tak na prawdę umiejętności. Możemy zagłosować, które auta wrzucimy do puli wyboru.

- Ciągłe skakanie po torach wprowadza zamęt. Skoncentrujmy się może na jednym, maksymalnie 2 torach na każdy wieczór. Dla graczy okazjonalnych (takich jak ja), ktorzy nie do końca dobrze znaja wszystkie tory pozwoli to na "wjeżdżenie się" i zaznajomienie z trasą. Dzięki temu, że będziemy przeprowadzać serię wyścigów na tym samym torze będzie można również porównywac kto tak na prawdę jest niezły a kto uzyskał zwycięstwo w drodze przypadku :)

- Komunikacja głosowa jest zdecydowanym plusem. Sugerowałbym raczej rozwiązanie na ucho niż mikrofon w kamerce. Ludzi korzystających z kamerek słychać było bardzo słabo i z pogłosem. Najtańsze słuchawki BT mozna juz kupić za 35PLN na allegro http://allegro.pl/wyprzedaz-markowa-sluchawka-bluetooth-jabra-bt-1-i1446748354.html

- Fajnie byłoby pościgać się na WRC (szuter, śnieg).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się dziwię jak tylko R8 jeździliśmy to ktoś miał 5.2 (jakiś cheater :polew:) a ja biedne 4.2 :( ...Malik nie było cie jak Veyronem Jeździłem :D hehe

ja mam słuchawkę BT ale PS3 za uja nie wykrywa mi jej a to Nokia :kwasny: kiedy next time smigamy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też zamówiłem sobie słuchawkę tylko pytanie czy mi córa da z Wami pograć w najbliższym czasie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się dziwię jak tylko R8 jeździliśmy to ktoś miał 5.2 (jakiś cheater :polew:) a ja biedne 4.2 :(

Hmm... no właśnie nie. Wszyscy mieli 4.2 stock.[br][br]

ja mam słuchawkę BT ale PS3 za uja nie wykrywa mi jej a to Nokia :kwasny: kiedy next time smigamy?

Musi być w miare nowa (max 3 lata) wspołpracująca ze standardem BT 2.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde jedna była ze spojlerem na klapie .... i 5.2 ...bynajmniej taka blachę miała... :gwizdanie:

W sytuacji kiedy jest odgórnie określane auto to wszystkie mają taką sama konfigurację. Nie da się tego obejść. I na pewno kiedy wszsyscy dostali 4.2 V8 to tak było bez wyjątku.

Przytoczoną sytuację prawdopodobnie mylisz z jednym z wyścigów, w których mozna było wybrać samemu auto. Np. ostatni w którym jechałeś bolidem F1 :)

Rzeczywiście wtedy ja jechałem lekko podrasowanym 5.2 V10 z dodatkowym spojlerem na tylnej klapie.

Jako ciekawostkę napisze jeszczę, że autorzy gry dali trochę d*py i dla wszystkich R8ek dali takie same tekstury. Jak się dobrze przyjrzeć to widać, że wersja 5.2 V10 ma tekstury silnika V8 z wyraźnym znaczkiem 4.2 V8 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..bylo :kox:

6 osob to juz niezle ... czy max to jest 12 ???

mikrofon juz w drodze...:)

do nastepnego

Myślę że max to 16 tak jak w wyścigu chyba że da się to jeszcze ustawić, trzeba sprawdzić.

Super będziemy się w końcu słyszeć :good:[br]Dopisany: 14 Luty 2011, 16:10_________________________________________________

Panowie, dzieki za niezla zabawę. Widzę, że muszę trochę jeszcze poćwiczyć zanim zacznę zajmować miejsca w czołówce :) "Szybkośc" mojego połączenia internetowego też nie była za pomocna.

Parę moich spostrzeżeń i delikatnych sugestii na przyszłość:

- Wyścig autami bez limitu mocy nie ma za bardzo sensu. Widzielismy pod koniec jaką przepaść osiągnął infinity swoim wozem F1. Seryjną R8 nie miałem żadnych szans. Chyba najbardziej fair jest ustalenie jednego modelu auta dla wszystkich na konkretny wyścig. Wtedy widać tak na prawdę umiejętności. Możemy zagłosować, które auta wrzucimy do puli wyboru.

- Ciągłe skakanie po torach wprowadza zamęt. Skoncentrujmy się może na jednym, maksymalnie 2 torach na każdy wieczór. Dla graczy okazjonalnych (takich jak ja), ktorzy nie do końca dobrze znaja wszystkie tory pozwoli to na "wjeżdżenie się" i zaznajomienie z trasą. Dzięki temu, że będziemy przeprowadzać serię wyścigów na tym samym torze będzie można również porównywać kto tak na prawdę jest niezły a kto uzyskał zwycięstwo w drodze przypadku :)

- Komunikacja głosowa jest zdecydowanym plusem. Sugerowałbym raczej rozwiązanie na ucho niż mikrofon w kamerce. Ludzi korzystających z kamerek słychać było bardzo słabo i z pogłosem. Najtańsze słuchawki BT mozna juz kupić za 35PLN na allegro http://allegro.pl/wyprzedaz-markowa-sluchawka-bluetooth-jabra-bt-1-i1446748354.html

- Fajnie byłoby pościgać się na WRC (szuter, śnieg).

Co do aut z nieograniczoną mocą to wg mnie też nie najlepszy pomysł bo wtedy każdy wybiera sobie jak najmocniejsze auto a nie każda osoba ma w garażu takowy, np wezmę sobie bolid Ferrari F10 '10 za 10 baniek i wszystkich objeżdżam jak chce..

Tor możemy ustalać i takie właśnie było założenie jak zakładałem ten wątek, przy większej ilości graczy tak możemy robić.

Co do torów to myślę że większość która przechodzi GT5 a dokładnie Świat GT powinna znać większość torów na pamięć także z "wjeżdżeniem się" nie powinno być problemu ale każda sugestia mile widziana :good:

Takim torem dla mnie najlepszy byłby tor Nurgburgring 25KM lub sama pętla północna przeszło 20KM i ten tor myślę większość ma już "obczajony" a nie muszę mówić jakie KOXOWE ściganie było jak jechał moicz, hhacek i ja, znamy ten tor na pamięć + takie same samochody = sekundowe różnice na końcu 8-9 minutowego wyścigu :kox:

Jak moja kamerka będzie sprawiała problemy to zakupie taki mikrofon :wink4:

Na szutrze lub śniegu czemu nie, jeszcze nie jeździliśmy w ten sposób.[br]Dopisany: 14 Luty 2011, 16:33_________________________________________________

a ja się dziwię jak tylko R8 jeździliśmy to ktoś miał 5.2 (jakiś cheater :polew:) a ja biedne 4.2 :( ...Malik nie było cie jak Veyronem Jeździłem :D hehe

ja mam słuchawkę BT ale PS3 za uja nie wykrywa mi jej a to Nokia :kwasny: kiedy next time smigamy?

Jak ustawiam auta to wszyscy mają jednakowe , pierwszy wyścig był źle ustawiony i każdy sobie mógł z garażu wybrać jaki chciał. A co do ścigania to nawet dzisiaj można tylko kto będzie chętny???

[br]Dopisany: 14 Luty 2011, 16:38_________________________________________________

Jako ciekawostkę napisze jeszczę, że autorzy gry dali trochę d*py i dla wszystkich R8ek dali takie same tekstury. Jak się dobrze przyjrzeć to widać, że wersja 5.2 V10 ma tekstury silnika V8 z wyraźnym znaczkiem 4.2 V8 :)

Muszę to sprawdzić bo nie zwracałem na to uwagi :naughty:[br]Dopisany: 14 Luty 2011, 16:42_________________________________________________

może ..ale i tak było super :D obiecuję iż nie wezme f1 ... :naughty:

Ty mi ją lepiej oddaj bo potrzebuje porównać ją z Ferrari F10 '10 na torze Monte carlo :gwizdanie: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź mu więcej nie pożyczaj bo on klocki do końca wyjeżdza :naughty::polew:

Musze z Wami zagrać bo konkretna ekipa sie zrobiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź mu więcej nie pożyczaj bo on klocki do końca wyjeżdza :naughty::polew:

Musze z Wami zagrać bo konkretna ekipa sie zrobiła.

Osoby które nie skończyły 18 lat nie mogą zagrać z nami bo wczoraj z Malikiem i chłopakami za bardzo kurwowaliśmy na siebie :gwizdanie: :polew: :polew: :polew::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałbym ci okrągłe sto złotych ale nie wiem czy da sie wysłać tą starą stówkę z waryńskim ?

:polew:[br]Dopisany: 12 Luty 2011, 00:11_________________________________________________Właśnie ukończyłem wszystkie licencję na złoto, komplet 60 złotek :kox:

O dziwo ostatnia licencja S teoretycznie najtrudniejsza powinna być a się okazała chyba najłatwiejszą to w 25 minut wszystkie złota zrobiłem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałbym ci okrągłe sto złotych ale nie wiem czy da sie wysłać tą starą stówkę z waryńskim ?

:polew:[br]Dopisany: 12 Luty 2011, 00:11_________________________________________________Właśnie ukończyłem wszystkie licencję na złoto, komplet 60 złotek :kox:

O dziwo ostatnia licencja S teoretycznie najtrudniejsza powinna być a się okazała chyba najłatwiejszą to w 25 minut wszystkie złota zrobiłem :decayed:

gratulacje :good: ja na szczęście mam już to dawno za sobą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałbym ci okrągłe sto złotych ale nie wiem czy da sie wysłać tą starą stówkę z waryńskim ?

:polew:[br]Dopisany: 12 Luty 2011, 00:11_________________________________________________Właśnie ukończyłem wszystkie licencję na złoto, komplet 60 złotek :kox:

O dziwo ostatnia licencja S teoretycznie najtrudniejsza powinna być a się okazała chyba najłatwiejszą to w 25 minut wszystkie złota zrobiłem :decayed:

gratulacje :good: ja na szczęście mam już to dawno za sobą :decayed:

Jeszcze zostały specjalne i wytrzymałościowe ale szukam kogoś komu bym pożyczył pleya i będzie grał u siebie te 24h i mi przejdzie :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...