Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

Pablo a grasz na padzie czy kierze ?

Bo te licencje na padzie coś ciezko mi idą :D

Zastanawiam sie po co kupujecie Ferrari F1 za 10 baniek ?

Przeciez tym nie mozna startować nigdzie. Za to F1 Gran turismo za 5 baniek można objezdzić wszysko.

Ponoć największym kozakiem jest red bull - dostaje sie go za 35 lvl w b-spec albo jak sie vettela zrobi.

Ja póki co mam 26lvl b-spec :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mikrofon juz jest http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/5669037/Trail/searchtext%3EPS3+HEADSET.htm takie cos sobie zapodalem...:)

jestem chetny na niedziele tak ok 21-22kto bedzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym się bał zostawiać na 24h konsolę włączoną, :naughty:

czego bys sie bal???

moja ps3 czesto chodzi 2-3 dni i jeszcze nic sie nie stalo...

czzy ktos z wa zrobil Vetalla na zloto??? wczoraj zrobilem nring i monza ale na bronz.... ciezko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

redbull to kupa którą nie da się jeździć :wallbash: :wallbash: jak będzeisz miał 30lvl Aspec to w specjalnych się pojawi to coś :sick3:,

26 lvl B-spec wow :shocked: to już jeździsz w wytrzymałościowych ?

Moicz, moze to kwestia opanowania i przyzwyczajenia się ?

Bo kolega jeździ teraz tylko tym i bardzo chwali, choć z początku cieżko przyzwyczaić mózg do tych prędkości :polew:

Tak jak mówisz, B-spec zrobił u mnie wszystko po kolei na złoto i przy 25 odblokował wytrzymałościowe. Dziś ma robić 4-godzinny :D

Ten mój kolega co ma 39 lvl na Bspec i niewiele niższy na A-spec zostawia teraz tylko na noc B-speca.

Ja chyba jak bym tak robił to obróce konsole na bok żeby stała pionowo, tak mi sie wydaje że wtedy będzie lepsze chłodzenie. No i wyłacze oszczędzanie energii bo po pół godzinie mi sie chyba sama wyłącza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pablo gratuluje licencji na złoto. Póki co dla mnie to za wysoki poziom.

@moicz, gratki za 13 lvl psn. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gramy dzisiaj :?:

Nareszcie jestem w domu więc mogę dzisiaj pojeździć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę :good:

Trochę lipa, że ten mic i słuchawkę masz na kablu a nie przez BT ale i tak lepsze to niż pisanie na tej klawiaturze ekranowej :wallbash:

chcialem na kablu...... ....

Pablo rob liste chetnych na niedziele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę :good:

Trochę lipa, że ten mic i słuchawkę masz na kablu a nie przez BT ale i tak lepsze to niż pisanie na tej klawiaturze ekranowej :wallbash:

chcialem na kablu...... ....

Pablo rob liste chetnych na niedziele

Fajnie że kupiłeś :good:

Dzisiaj można pograć jak by ktoś chciał bo raczej nie mam planów na dzisiejszy wieczór a niżej zrobię listę na Niedziele :)

Godzina do ustalenia ale pewnie od 21:00 siądziemy.

Dawajcie znać kto będzie chciał pograć w Niedziele.

Lista graczy na Niedzielne ściganko :kox:

PABLO

hhacek

Milczar

insane_Infinity

manny90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo a grasz na padzie czy kierze ?

Bo te licencje na padzie coś ciezko mi idą :D

Zastanawiam sie po co kupujecie Ferrari F1 za 10 baniek ?

Przeciez tym nie mozna startować nigdzie. Za to F1 Gran turismo za 5 baniek można objezdzić wszysko.

Na padzie gram i dobrze czuję gra bo na kierownicy myślę że tygodnie by minęły żebym się przyzwyczaił i kręcił takie czasy jak na padzie.[br]Dopisany: 18 Luty 2011, 17:08_________________________________________________

@Pablo gratuluje licencji na złoto. Póki co dla mnie to za wysoki poziom.

Dzięki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Cie podziwiam :gwizdanie: ale na krzyżaku skręcasz czy na joysticku ?

Ponoć jest aktualizacja, ja jeszcze nie sprawdzałem.

Pojawiła się aktualizacja do Gran Turismo 5. Poniżej opisano wprowadzone w niej zmiany:

[Większe zmiany i nowe funkcje]

・Wyścig zdalny

Po lewej stronie ekranu [Świata GT] – [społeczności], dodano opcję [Wyścigi zdalne].

Dzięki niej możesz kazać "Mojemu kierowcy" zmierzyć się w automatycznym wyścigu B-Spec z kierowcami innych graczy. W przypadku wygranej otrzymasz nagrody i doświadczenie.

Szczegółowe informacje znajdziesz w sekcji 8-4 [Wyścigi zdalne], w [instrukcji] dostępnej w górnym menu oraz na nowej stronie "Wyścig zdalny" w sekcji informacji o produkcie GT5 na stronie gran-turismo.com.

・Wyścigi zdalne przez przeglądarkę internetową

[Wyścigi zdalne] możesz uruchomić, odwiedzając stronę "gran-turismo.com" przez przeglądarkę internetową i zdalnie obsługując systemem PS3®, który został w domu. Na stronie możesz rozpocząć wyścig, sprawdzić jego przebieg i wyniki. Ten tryb rozgrywki pozwoli ci grać w Gran Turismo dosłownie wszędzie!

Zaloguj się, wciskając przycisk [Moje Centrum GT5] w prawym górnym rogu strony.

・Wykorzystywanie Kreatora tras w wyścigach sieciowych

Teraz możesz się ścigać w sieci (przez Otwartą poczekalnię i Moją poczekalnię) po "Moich torach", stworzonych w [Kreatorze tras], albo po losowo generowanych torach (dotyczy to tylko torów stworzonych po wypuszczeniu tej aktualizacji).

・Wprowadzenie w wyścigach sieciowych punktów osiągów

Wprowadziliśmy punkty osiągów (PO), których zadaniem jest ocena możliwości każdego auta w wyścigach sieciowych. Możesz ustalić ograniczenie PO w regulaminie wyścigów sieciowych (przez Otwartą poczekalnię i Moją poczekalnię), żeby określić, jakie samochody mogą brać w nim udział.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w sekcji 6-15 [Punkty osiągów], w [instrukcji] dostępnej w górnym menu.

・Więcej nagród i punktów doświadczenia za wyścigi sieciowe

Wzrosła liczba nagród i punktów doświadczenia otrzymywanych za wyścigi sieciowe (przez Otwartą poczekalnię i Moją poczekalnię).

・Więcej Ustawień zawodów dostępnych podczas Wyścigów sieciowych

Do ustawień wyścigów sieciowych (przez Otwartą poczekalnię i Moją poczekalnię) dodano opcje [Cykl automatycznego rozpoczynania wyścigu] i [Zużycie opon i paliwa].

・Wyższe kary w Zawodach specjalnych

Kary za nieregulaminową jazdę, na przykład zjeżdżanie z trasy i uderzanie w ściany, zostały zwiększone w [Zawodach specjalnych] dostępnych w [Świecie GT] – [Życiu GT].

・Zmiana nagród i doświadczenia za Zawody

Zmieniono liczbę nagród i punktów doświadczenia za [Licencje] i [Zawody specjalne] [Świata GT] – [Życia GT]. Zwiększono punkty doświadczenia za Zawody A-Spec i B-Spec, a nagrody spadły do poziomu sprzed aktualizacji 1.05.

・Wynajem samochodów na Zawody

Możesz teraz wypożyczać od znajomych samochody na zawody A-Spec i B-Spec w [Świecie GT] – [Życiu GT] oraz [Zawody Specjalne]. Wystarczy, że znajomi udostępnią ci swoje auta.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w sekcji 6-16 [Wynajem Samochodów], w [instrukcji] dostępnej w górnym menu.

・Ustawienia

Można teraz zmienić przełożenie każdego biegu, ograniczenia mocy i modyfikacji masy. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w sekcji [18. Przewodnik po Ustawieniach], w [instrukcji] dostępnej w górnym menu.

・Wiele ekranów

Jeśli posiadasz kilka systemów PS3™, możesz wybrać funkcję wyświetlania obrazu na wielu ekranach poprzez [Opcje] – [sprzęt] – [Wiele ekranów].

Łącząc systemy PS3™ i monitory/telewizory, możesz teraz grać w Gran Turismo 5, mając dużo większy kąt widzenia.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w sekcji wsparcie na stronie gran-turismo.com.

[Zmiany i dodatki wprowadzone do gry]

- Można teraz oglądać i zapisywać powtórki [Wyścigów dla 2 graczy].

- Do [Opcji jazdy] dodano [Czułość sterowania kontrolerem].

- Do ustawień sekcji w [Kreatorze tras] dodano opcję [Pochylenie zakrętów].

- W zawodach A-Spec, wliczając w to wyścigi wytrzymałościowe, dodano komunikat zatwierdzający ponowne rozpoczęcie wyścigu.

- Podczas powtórek, wyścigów B-Spec oraz w trybie obserwatora, możesz zmienić cel obserwacji bez konieczności otwierania listy w nowym oknie.

- Muzyka wybrana przez użytkownika może być teraz odtwarzana w [Poczekalni] po wyłączeniu czatu głosowego.

- Możesz teraz korzystać w [Poczekalni] z samochodów, które nie są oznaczone jako ulubione.

- Jeśli w regulaminie poczekalni ustalono ograniczenie opon, na ekranie garażu będą wyświetlane tylko samochody spełniające wymagania.

- Ustawienia kierowcy i wyświetlania samochodu podczas wyścigu są zapisywane.

- W [szybkim menu] można teraz zmieniać ustawienia gokartów.

- Dodano możliwość zaznaczenia wielu przedmiotów na kilku ważnych ekranach, na przykład podczas wyboru ulubionych w [Garażu].

[ustawienia SI]

- Przebieg wyścigu i SI przeciwników podczas testów na licencje i wyścigów A-Spec zostały zmienione.

- Umiejętności kierowców SI w trakcie wyścigów B-Spec zostały poprawione.

- Kierowcy SI lepiej sobie radzą w przypadku blokowania trasy przez gracza.

[Poprawienie błędów]

- Poprawiono błąd, który pozwalał na nieuczciwe zdobywanie punktów w Próbach driftu.

- Poprawiono błąd, który uniemożliwiał obejrzenie czwartego sektora w podglądzie na żywo.

- Poprawiono błąd, który sprawiał, że po wymianie układu wydechowego lub turbosprężarki odgłos pracy auta się nie zmieniał.

- Poprawiono błąd, który sprawiał, że nie dało się wczytać pliku zapisu po przekroczeniu przez niego określonego rozmiaru.

[inne zmiany]

- Do opcji tworzenia [Otwartej poczekalni] dodano kategorię wyszukiwania [Typ wyścigu].

- Zmieniono czasy okrążeń podczas [Zawodów specjalnych] – [Wyzwania X].

- Prędkość zapisywania gry została zoptymalizowana.

- Wiadomość ostrzegawcza o dostępie do dysku twardego (HDD), wyświetlona podczas uruchamiania gry, została usunięta, żeby przyspieszyć proces startowy.

- Tło wyświetlane podczas [Demonstracji samochodu] ma teraz jeden z czterech losowych podtypów (Ranek/Dzień/Noc/Białe), tak samo w [salonach].

- Ustawienia zintegrowanego systemu napędu na cztery koła "S-AWC" modelu Mitsubishi Lancer Evolution X zostały zmienione.

- Ustawienia [siły wibracji force feedback] kierownicy Thrustmaster T500RS mogą być teraz lepiej dostrojone.

[sprawdzanie wersji gry]

Aby sprawdzić swoją wersję gry, wciśnij przycisk "Instrukcja" w dolnej części ekranu menu głównego. Numer twojej wersji znajdzie się w lewym górnym rogu strony spisu treści.

Jeśli numer zaczyna się od 1.06, grasz w najnowszą wersję gry.

Jeśli nie, wciśnij przycisk PS i wyjdź z gry. Jeśli twój system PS3™ jest podłączony do Internetu, gra zostanie automatycznie zaktualizowana po ponownym uruchomieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę jest tych zmian, ładnie :gwizdanie: :kox:

Zaraz to sprawdzę jak odpalę GT5.

Słuchaj, gram na krzyżaku bo na yoju nie chciałem się nawet przyzwyczajać a gaz i hamulec operuję przyciskami odpowiednio krzyżyk i kwadrat, gram tak już od 1997r kiedy uczyłem się 1 części GT :)

Właśnie aktualizuję nie całe 9 minut czasu i 301MB zajmuje.

W aktualizacji 1.06 jest błąd, powtórki duchów pobranych z list rankingowych zawodów sezonowych działają niepoprawnie i wyjdzie niebawem kolejna łatka.[br]Dopisany: 18 Luty 2011, 17:14_________________________________________________To co od razu teraz zauważyłem w głównym menu gdy gdzie mamy Świat GT czy Szybka gra, pojawiło się nowe demo które pokazuje mechaników w boksie przy Nissanie Skyline, super to wygląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo ja zmieniłem krzyżyk i kwadrat (gaz i hamulec) na te ruchome łopatki L2 i R2.

Swoją drogą cieszą mnie te aktualizację, widać że gra ciągle się rozwija, dodają nowe funkcje, no i liczą sie z opinią graczy poprawiając pewne rzeczy. Weźmy dla porównania niektóre gry z EA, gdzie producent zarobił już swoje, a gracza mają gdzieś, bo po paru latach po premierze wyłaczają serwery i nie można już zdobyć wszystkich trofeów np. tych on-line. A przeciez nie wszyscy kupują gre zaraz po premierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo ja zmieniłem krzyżyk i kwadrat (gaz i hamulec) na te ruchome łopatki L2 i R2.

Próbowałem tak ale jednak to co sprawdzone zdaje egzamin jak do tej pory i nie zmieniam sposobu gry :good:[br]Dopisany: 18 Luty 2011, 18:16_________________________________________________

Trochę jest tych zmian, ładnie :gwizdanie: :kox:

Zaraz to sprawdzę jak odpalę GT5.

Słuchaj, gram na krzyżaku bo na yoju nie chciałem się nawet przyzwyczajać a gaz i hamulec operuję przyciskami odpowiednio krzyżyk i kwadrat, gram tak już od 1997r kiedy uczyłem się 1 części GT :)

Właśnie aktualizuję nie całe 9 minut czasu i 301MB zajmuje.

W aktualizacji 1.06 jest błąd, powtórki duchów pobranych z list rankingowych zawodów sezonowych działają niepoprawnie i wyjdzie niebawem kolejna łatka.[br]Dopisany: 18 Luty 2011, 17:14_________________________________________________To co od razu teraz zauważyłem w głównym menu gdy gdzie mamy Świat GT czy Szybka gra, pojawiło się nowe demo które pokazuje mechaników w boksie przy Nissanie Skyline, super to wygląda :)

Doszedł również wyścig nr 7 w Zawodach sezonowych (5 wyścigów) tak więc zgarniamy kasę i doświadczenie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi to by pewnie bardziej sobota pasowała niż niedziela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualizacje :naughty: też muszę zassać i zerknąć jak to i owo wygląda

a swoją drogą PABLO jak grasz na krzyżaku i zrobisz na nim vettela to szacuneczek ogromny

Doszły PO czyli punkty osiągów w ustawieniach samochodu, po co to :mysli:

Nie długo zacznę go przechodzić, zobaczymy ale może teraz będzie łatwiej bo doszła opcja w "opcjach gry" czułość sterowania to może teraz pomoże jeśli w tym vettelu jest za szybko.

I po sezonowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...