Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gran Turismo 5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pablo a grasz na padzie czy kierze ?

Bo te licencje na padzie coś ciezko mi idą :D

Zastanawiam sie po co kupujecie Ferrari F1 za 10 baniek ?

Przeciez tym nie mozna startować nigdzie. Za to F1 Gran turismo za 5 baniek można objezdzić wszysko.

Ponoć największym kozakiem jest red bull - dostaje sie go za 35 lvl w b-spec albo jak sie vettela zrobi.

Ja póki co mam 26lvl b-spec :D

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 82,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

redbull to kupa którą nie da się jeździć :wallbash: :wallbash: jak będzeisz miał 30lvl Aspec to w specjalnych się pojawi to coś :sick3:,

26 lvl B-spec wow :shocked: to już jeździsz w wytrzymałościowych ?

Opublikowano

ja bym się bał zostawiać na 24h konsolę włączoną, :naughty:

czego bys sie bal???

moja ps3 czesto chodzi 2-3 dni i jeszcze nic sie nie stalo...

czzy ktos z wa zrobil Vetalla na zloto??? wczoraj zrobilem nring i monza ale na bronz.... ciezko...

Opublikowano

redbull to kupa którą nie da się jeździć :wallbash: :wallbash: jak będzeisz miał 30lvl Aspec to w specjalnych się pojawi to coś :sick3:,

26 lvl B-spec wow :shocked: to już jeździsz w wytrzymałościowych ?

Moicz, moze to kwestia opanowania i przyzwyczajenia się ?

Bo kolega jeździ teraz tylko tym i bardzo chwali, choć z początku cieżko przyzwyczaić mózg do tych prędkości :polew:

Tak jak mówisz, B-spec zrobił u mnie wszystko po kolei na złoto i przy 25 odblokował wytrzymałościowe. Dziś ma robić 4-godzinny :D

Ten mój kolega co ma 39 lvl na Bspec i niewiele niższy na A-spec zostawia teraz tylko na noc B-speca.

Ja chyba jak bym tak robił to obróce konsole na bok żeby stała pionowo, tak mi sie wydaje że wtedy będzie lepsze chłodzenie. No i wyłacze oszczędzanie energii bo po pół godzinie mi sie chyba sama wyłącza :D

Opublikowano

tak jak mówisz julo, mój mózg nie ogarnia tej szybkości i za wolno wchodzę w zakręty ;(

Opublikowano

@Pablo gratuluje licencji na złoto. Póki co dla mnie to za wysoki poziom.

@moicz, gratki za 13 lvl psn. :good:

Opublikowano

@moicz, gratki za 13 lvl psn. :good:

dzięki :notworthy:

Opublikowano

będę :good:

Trochę lipa, że ten mic i słuchawkę masz na kablu a nie przez BT ale i tak lepsze to niż pisanie na tej klawiaturze ekranowej :wallbash:

Opublikowano

Panowie gramy dzisiaj :?:

Nareszcie jestem w domu więc mogę dzisiaj pojeździć ;)

Opublikowano

będę :good:

Trochę lipa, że ten mic i słuchawkę masz na kablu a nie przez BT ale i tak lepsze to niż pisanie na tej klawiaturze ekranowej :wallbash:

chcialem na kablu...... ....

Pablo rob liste chetnych na niedziele

Opublikowano

będę :good:

Trochę lipa, że ten mic i słuchawkę masz na kablu a nie przez BT ale i tak lepsze to niż pisanie na tej klawiaturze ekranowej :wallbash:

chcialem na kablu...... ....

Pablo rob liste chetnych na niedziele

Fajnie że kupiłeś :good:

Dzisiaj można pograć jak by ktoś chciał bo raczej nie mam planów na dzisiejszy wieczór a niżej zrobię listę na Niedziele :)

Godzina do ustalenia ale pewnie od 21:00 siądziemy.

Dawajcie znać kto będzie chciał pograć w Niedziele.

Lista graczy na Niedzielne ściganko :kox:

PABLO

hhacek

Milczar

insane_Infinity

manny90

Opublikowano

Pablo a grasz na padzie czy kierze ?

Bo te licencje na padzie coś ciezko mi idą :D

Zastanawiam sie po co kupujecie Ferrari F1 za 10 baniek ?

Przeciez tym nie mozna startować nigdzie. Za to F1 Gran turismo za 5 baniek można objezdzić wszysko.

Na padzie gram i dobrze czuję gra bo na kierownicy myślę że tygodnie by minęły żebym się przyzwyczaił i kręcił takie czasy jak na padzie.[br]Dopisany: 18 Luty 2011, 17:08_________________________________________________

@Pablo gratuluje licencji na złoto. Póki co dla mnie to za wysoki poziom.

Dzięki :wink4:

Opublikowano

No to Cie podziwiam :gwizdanie: ale na krzyżaku skręcasz czy na joysticku ?

Ponoć jest aktualizacja, ja jeszcze nie sprawdzałem.

Pojawiła się aktualizacja do Gran Turismo 5. Poniżej opisano wprowadzone w niej zmiany:

[Większe zmiany i nowe funkcje]

・Wyścig zdalny

Po lewej stronie ekranu [Świata GT] – [społeczności], dodano opcję [Wyścigi zdalne].

Dzięki niej możesz kazać "Mojemu kierowcy" zmierzyć się w automatycznym wyścigu B-Spec z kierowcami innych graczy. W przypadku wygranej otrzymasz nagrody i doświadczenie.

Szczegółowe informacje znajdziesz w sekcji 8-4 [Wyścigi zdalne], w [instrukcji] dostępnej w górnym menu oraz na nowej stronie "Wyścig zdalny" w sekcji informacji o produkcie GT5 na stronie gran-turismo.com.

・Wyścigi zdalne przez przeglądarkę internetową

[Wyścigi zdalne] możesz uruchomić, odwiedzając stronę "gran-turismo.com" przez przeglądarkę internetową i zdalnie obsługując systemem PS3®, który został w domu. Na stronie możesz rozpocząć wyścig, sprawdzić jego przebieg i wyniki. Ten tryb rozgrywki pozwoli ci grać w Gran Turismo dosłownie wszędzie!

Zaloguj się, wciskając przycisk [Moje Centrum GT5] w prawym górnym rogu strony.

・Wykorzystywanie Kreatora tras w wyścigach sieciowych

Teraz możesz się ścigać w sieci (przez Otwartą poczekalnię i Moją poczekalnię) po "Moich torach", stworzonych w [Kreatorze tras], albo po losowo generowanych torach (dotyczy to tylko torów stworzonych po wypuszczeniu tej aktualizacji).

・Wprowadzenie w wyścigach sieciowych punktów osiągów

Wprowadziliśmy punkty osiągów (PO), których zadaniem jest ocena możliwości każdego auta w wyścigach sieciowych. Możesz ustalić ograniczenie PO w regulaminie wyścigów sieciowych (przez Otwartą poczekalnię i Moją poczekalnię), żeby określić, jakie samochody mogą brać w nim udział.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w sekcji 6-15 [Punkty osiągów], w [instrukcji] dostępnej w górnym menu.

・Więcej nagród i punktów doświadczenia za wyścigi sieciowe

Wzrosła liczba nagród i punktów doświadczenia otrzymywanych za wyścigi sieciowe (przez Otwartą poczekalnię i Moją poczekalnię).

・Więcej Ustawień zawodów dostępnych podczas Wyścigów sieciowych

Do ustawień wyścigów sieciowych (przez Otwartą poczekalnię i Moją poczekalnię) dodano opcje [Cykl automatycznego rozpoczynania wyścigu] i [Zużycie opon i paliwa].

・Wyższe kary w Zawodach specjalnych

Kary za nieregulaminową jazdę, na przykład zjeżdżanie z trasy i uderzanie w ściany, zostały zwiększone w [Zawodach specjalnych] dostępnych w [Świecie GT] – [Życiu GT].

・Zmiana nagród i doświadczenia za Zawody

Zmieniono liczbę nagród i punktów doświadczenia za [Licencje] i [Zawody specjalne] [Świata GT] – [Życia GT]. Zwiększono punkty doświadczenia za Zawody A-Spec i B-Spec, a nagrody spadły do poziomu sprzed aktualizacji 1.05.

・Wynajem samochodów na Zawody

Możesz teraz wypożyczać od znajomych samochody na zawody A-Spec i B-Spec w [Świecie GT] – [Życiu GT] oraz [Zawody Specjalne]. Wystarczy, że znajomi udostępnią ci swoje auta.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w sekcji 6-16 [Wynajem Samochodów], w [instrukcji] dostępnej w górnym menu.

・Ustawienia

Można teraz zmienić przełożenie każdego biegu, ograniczenia mocy i modyfikacji masy. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w sekcji [18. Przewodnik po Ustawieniach], w [instrukcji] dostępnej w górnym menu.

・Wiele ekranów

Jeśli posiadasz kilka systemów PS3™, możesz wybrać funkcję wyświetlania obrazu na wielu ekranach poprzez [Opcje] – [sprzęt] – [Wiele ekranów].

Łącząc systemy PS3™ i monitory/telewizory, możesz teraz grać w Gran Turismo 5, mając dużo większy kąt widzenia.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w sekcji wsparcie na stronie gran-turismo.com.

[Zmiany i dodatki wprowadzone do gry]

- Można teraz oglądać i zapisywać powtórki [Wyścigów dla 2 graczy].

- Do [Opcji jazdy] dodano [Czułość sterowania kontrolerem].

- Do ustawień sekcji w [Kreatorze tras] dodano opcję [Pochylenie zakrętów].

- W zawodach A-Spec, wliczając w to wyścigi wytrzymałościowe, dodano komunikat zatwierdzający ponowne rozpoczęcie wyścigu.

- Podczas powtórek, wyścigów B-Spec oraz w trybie obserwatora, możesz zmienić cel obserwacji bez konieczności otwierania listy w nowym oknie.

- Muzyka wybrana przez użytkownika może być teraz odtwarzana w [Poczekalni] po wyłączeniu czatu głosowego.

- Możesz teraz korzystać w [Poczekalni] z samochodów, które nie są oznaczone jako ulubione.

- Jeśli w regulaminie poczekalni ustalono ograniczenie opon, na ekranie garażu będą wyświetlane tylko samochody spełniające wymagania.

- Ustawienia kierowcy i wyświetlania samochodu podczas wyścigu są zapisywane.

- W [szybkim menu] można teraz zmieniać ustawienia gokartów.

- Dodano możliwość zaznaczenia wielu przedmiotów na kilku ważnych ekranach, na przykład podczas wyboru ulubionych w [Garażu].

[ustawienia SI]

- Przebieg wyścigu i SI przeciwników podczas testów na licencje i wyścigów A-Spec zostały zmienione.

- Umiejętności kierowców SI w trakcie wyścigów B-Spec zostały poprawione.

- Kierowcy SI lepiej sobie radzą w przypadku blokowania trasy przez gracza.

[Poprawienie błędów]

- Poprawiono błąd, który pozwalał na nieuczciwe zdobywanie punktów w Próbach driftu.

- Poprawiono błąd, który uniemożliwiał obejrzenie czwartego sektora w podglądzie na żywo.

- Poprawiono błąd, który sprawiał, że po wymianie układu wydechowego lub turbosprężarki odgłos pracy auta się nie zmieniał.

- Poprawiono błąd, który sprawiał, że nie dało się wczytać pliku zapisu po przekroczeniu przez niego określonego rozmiaru.

[inne zmiany]

- Do opcji tworzenia [Otwartej poczekalni] dodano kategorię wyszukiwania [Typ wyścigu].

- Zmieniono czasy okrążeń podczas [Zawodów specjalnych] – [Wyzwania X].

- Prędkość zapisywania gry została zoptymalizowana.

- Wiadomość ostrzegawcza o dostępie do dysku twardego (HDD), wyświetlona podczas uruchamiania gry, została usunięta, żeby przyspieszyć proces startowy.

- Tło wyświetlane podczas [Demonstracji samochodu] ma teraz jeden z czterech losowych podtypów (Ranek/Dzień/Noc/Białe), tak samo w [salonach].

- Ustawienia zintegrowanego systemu napędu na cztery koła "S-AWC" modelu Mitsubishi Lancer Evolution X zostały zmienione.

- Ustawienia [siły wibracji force feedback] kierownicy Thrustmaster T500RS mogą być teraz lepiej dostrojone.

[sprawdzanie wersji gry]

Aby sprawdzić swoją wersję gry, wciśnij przycisk "Instrukcja" w dolnej części ekranu menu głównego. Numer twojej wersji znajdzie się w lewym górnym rogu strony spisu treści.

Jeśli numer zaczyna się od 1.06, grasz w najnowszą wersję gry.

Jeśli nie, wciśnij przycisk PS i wyjdź z gry. Jeśli twój system PS3™ jest podłączony do Internetu, gra zostanie automatycznie zaktualizowana po ponownym uruchomieniu.

Opublikowano

Trochę jest tych zmian, ładnie :gwizdanie: :kox:

Zaraz to sprawdzę jak odpalę GT5.

Słuchaj, gram na krzyżaku bo na yoju nie chciałem się nawet przyzwyczajać a gaz i hamulec operuję przyciskami odpowiednio krzyżyk i kwadrat, gram tak już od 1997r kiedy uczyłem się 1 części GT :)

Właśnie aktualizuję nie całe 9 minut czasu i 301MB zajmuje.

W aktualizacji 1.06 jest błąd, powtórki duchów pobranych z list rankingowych zawodów sezonowych działają niepoprawnie i wyjdzie niebawem kolejna łatka.[br]Dopisany: 18 Luty 2011, 17:14_________________________________________________To co od razu teraz zauważyłem w głównym menu gdy gdzie mamy Świat GT czy Szybka gra, pojawiło się nowe demo które pokazuje mechaników w boksie przy Nissanie Skyline, super to wygląda :)

Opublikowano

Pablo ja zmieniłem krzyżyk i kwadrat (gaz i hamulec) na te ruchome łopatki L2 i R2.

Swoją drogą cieszą mnie te aktualizację, widać że gra ciągle się rozwija, dodają nowe funkcje, no i liczą sie z opinią graczy poprawiając pewne rzeczy. Weźmy dla porównania niektóre gry z EA, gdzie producent zarobił już swoje, a gracza mają gdzieś, bo po paru latach po premierze wyłaczają serwery i nie można już zdobyć wszystkich trofeów np. tych on-line. A przeciez nie wszyscy kupują gre zaraz po premierze.

Opublikowano

Pablo ja zmieniłem krzyżyk i kwadrat (gaz i hamulec) na te ruchome łopatki L2 i R2.

Próbowałem tak ale jednak to co sprawdzone zdaje egzamin jak do tej pory i nie zmieniam sposobu gry :good:[br]Dopisany: 18 Luty 2011, 18:16_________________________________________________

Trochę jest tych zmian, ładnie :gwizdanie: :kox:

Zaraz to sprawdzę jak odpalę GT5.

Słuchaj, gram na krzyżaku bo na yoju nie chciałem się nawet przyzwyczajać a gaz i hamulec operuję przyciskami odpowiednio krzyżyk i kwadrat, gram tak już od 1997r kiedy uczyłem się 1 części GT :)

Właśnie aktualizuję nie całe 9 minut czasu i 301MB zajmuje.

W aktualizacji 1.06 jest błąd, powtórki duchów pobranych z list rankingowych zawodów sezonowych działają niepoprawnie i wyjdzie niebawem kolejna łatka.[br]Dopisany: 18 Luty 2011, 17:14_________________________________________________To co od razu teraz zauważyłem w głównym menu gdy gdzie mamy Świat GT czy Szybka gra, pojawiło się nowe demo które pokazuje mechaników w boksie przy Nissanie Skyline, super to wygląda :)

Doszedł również wyścig nr 7 w Zawodach sezonowych (5 wyścigów) tak więc zgarniamy kasę i doświadczenie :kox:

Opublikowano

mi to by pewnie bardziej sobota pasowała niż niedziela

Opublikowano

aktualizacje :naughty: też muszę zassać i zerknąć jak to i owo wygląda

a swoją drogą PABLO jak grasz na krzyżaku i zrobisz na nim vettela to szacuneczek ogromny

Opublikowano

aktualizacje :naughty: też muszę zassać i zerknąć jak to i owo wygląda

a swoją drogą PABLO jak grasz na krzyżaku i zrobisz na nim vettela to szacuneczek ogromny

Doszły PO czyli punkty osiągów w ustawieniach samochodu, po co to :mysli:

Nie długo zacznę go przechodzić, zobaczymy ale może teraz będzie łatwiej bo doszła opcja w "opcjach gry" czułość sterowania to może teraz pomoże jeśli w tym vettelu jest za szybko.

I po sezonowych :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.