Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Od mojego się odpier^^cie :kox:

Ok panowie bo :ot: tu się robi, takie rzeczy na pw :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a podpis non-stop mi kastrują :confused4:

regulamin jest regulaminem, a do Ciebie jak do słupa...

spoko Fly sprawdzam waszą czujność :decayed:, a powiedz mi o ile jest większy ten podpis co miałem od tego co ma PABLO ?

:szukaj:

:tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam neta w konsoli od dzisiaj więc jak to opanuje to sie dołącze... mój nick to skipi6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok już dopisuję i wyślij mi zaproszenie na psn (w info napisz że z forum jesteś), to się przygotuj na niedziele jak coś bo może zagramy po większej przerwie wszyscy panowie :naughty:

Kiedyś ktoś mi wysłał zaproszenie na psn ale nie wie czy była to osoba z forum jeśli tak to niech potwierdzi i dopiszę ją na listę graczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok wieczorem zrobię wstępną listę :wink4:

zazdraszczam Wam pogrania razem... :)

Pożycz od kogoś ps3 + GT5 (z obowiązkowym mikrofonem :kox:) i zagraj z nami w Niedziele, zobaczysz jak jest :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o co kaman z tym mikrofonem??? Pany sorry za głupie pytania ale tak jak pisalem neta w ps3 mam od wczoraj i nigdy nie grałem w nic online. Musze obczaić jak tam sie logowac itd. Jestem już zarejestrowany na psn i mam zrobiona aktualizacje GT5 więc mam już wyscigi online. tylko co dalej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o co kaman z tym mikrofonem??? Pany sorry za głupie pytania ale tak jak pisalem neta w ps3 mam od wczoraj i nigdy nie grałem w nic online. Musze obczaić jak tam sie logowac itd. Jestem już zarejestrowany na psn i mam zrobiona aktualizacje GT5 więc mam już wyscigi online. tylko co dalej??

załatw sobie mikrofon działający przez bluetooth, bo podczas wyścigów i w przerwach pomiędzy nimi ciągle gadamy :decayed: [br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 17:51_________________________________________________a i zaproś Pabla do znajomych, bo bez tego nie będziesz mógł grać z nami, jak Pablo przyjmie od Ciebie zaproszenie to on zakłada pokój w GT5, my się tam podpinamy i jazda :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie umiem go zaprosić... :wallbash: :wallbash: Jak mam to zrobić??? Nie umiem wysłac wiadomości... Moża jakaś krótka instrukcja??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie umiem go zaprosić... :wallbash: :wallbash: Jak mam to zrobić??? Nie umiem wysłac wiadomości... Moża jakaś krótka instrukcja??

Napisz do mnie na gg wszystko Ci wytłumaczę, nr masz w profilu :gwizdanie: :cool1:

Będę po 21:00 na gg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem ostatni 40 lvl w A-specu :decayed:

Został teraz ostatni wyścig 24h Nurburgring bo już mogę go wybrać, masakra :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK.. :good:

Szukam tego mikrofonu na allegro... możecie cosik polecić???

Już wiesz co masz kupić :naughty:

Lista graczy na Niedziele, godz. ok 21:30

PABLO

malik

Tomson

Mario22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde ja nie mam mikrofonu :thumbdown:

Zamawiaj na allegro jakiś powinien Ci dojść na Niedziele :wink4:

Za 35-40zł już kupisz tylko pamiętaj BT 2.0 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...