Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

uuu to dużo Ci brakuje, mi troszkę mniej :) rekord jest zrobiony na padzie (drążku) :)))

PABLO rób resztę będziemy mogli porównać czasy :naughty:

Zagrałem parę minut i faktycznie na drążku (gałce) lepsze czasy można wykręcić niż na krzyżaku. Główną przyczyną jest płynność pokonywania łuku na drążku a przy krzyżaku jednostajne są "skoki" które powodują ułamkowe straty. Ale przy normalnej grze nie czuję tak dobrze samochodu jak na krzyżaku ob od zawsze tak gram i musiałbym wiele godzin na drążku pograć by się "wjeździć"

Uciąłem parę dziesiątych sekundy ale jakoś nie mam weny by dalej przy tym siedzieć. Masz wyłączone ESP? Na 0? TCS czy jak się to tam nazywa.

Zresztą po tym Vettelu gdzie nie ma opcji zrobienia złota na padzie wkurzyła mnie ta gra bo tyle dziesiątki godzin (jak nie setki) spędziłem by zrobić platynę a tu się okazuje że trzeba kiere kupić specjalnie na złoto tak więc mówię :takiego:

Ładne czasy powykręcałeś ale jednak nigdzie nie masz 1 miejsca z moich znajomych :naughty:

W tej 1 rundzie o której pisaliśmy brakuje Ci do 1 miejsca mojego znajomego, uwaga bagatela 0,01s :lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

powiem wam że pograłem w sumie jakieś 2h PABLO Twoich znajomych nie ma szans dogonić, pamiętam jak z nimi jeździłem masakra(wymiatacze fest)

a jeśli chodzi o ustawienia to wszystko wyłączyłem w pierwszych próbach, czasy idzie poprawić ale trzeba przy tym trochę posiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO Twoich znajomych nie ma szans dogonić, pamiętam jak z nimi jeździłem masakra(wymiatacze fest)

Oni są po prostu zdrowo j**nięci :kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet ja odpalilem Gt academy ale dawno nie gralem wiec wyniki marne ...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też pojeździłem ze dwie godzinki i kilka czasów poprawiłem - ale dalej rewelacji nie ma:kwasny:

jak co to zapraszam do znajomych, porównamy wyniki

nick psn: michal_s87

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet ja odpalilem Gt academy ale dawno nie gralem wiec wyniki marne ...:)

Kogo ja widzę starego wyjadacza:kox:

Już myślałem że przepadłeś hehehe

Co do czasów to myślę zrobić tylko złoto bo jakieś tam auta można wygrać, na śrubowanie czasów nie mam ochoty bo i tak nie pojadę na turniej GT Academy:grin:

Trenujcie Panowie bo może w któryś dzień się rajdniemy jak za starych dobrych czasów :naughty:

Tomek1974 czeka tylko by by wszystkich tu objechać:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ha ha chyba wy mnie starzy wjadacze , jak patrzę na czasy moicza to normalnie :shock3::shock3::shock3::shock3: ( co on bierze że tak kręci te czasy :grin::grin: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak co to zapraszam do znajomych, porównamy wyniki

nick psn: michal_s87

dodam wieczorem:wink:

---------- Post dopisany at 18:33 ---------- Poprzedni post napisany at 18:31 ----------

nawet ja odpalilem Gt academy ale dawno nie gralem wiec wyniki marne ...:)

a robiłeś juz na GT Force?

ja robie same złota, na razie nie mam ambicji, żeby moicza pokonać:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak patrzę na czasy moicza to normalnie :shock3::shock3::shock3::shock3: ( co on bierze że tak kręci te czasy :grin::grin: )

nieskromnie powiem że na jednym odcinku go objechałem:decayed:

...ale tylko jednym:dziura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera nie kusić mi tutaj bo was objadę wszystkich w weekend jak siądę:naughty::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO siadaj zrobimy sobie wewnętrzny turniej, nagrodą będzie możliwość przejechania się swoim:audi: na lokalnym parkingu pod biedronką

tylko ty i PABLO startujecie 5 sek po nas :decayed: co by były równe szanse

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew:

To już lepiej się ustawmy na weekend np. Niedziela wieczorem i pośmigamy w kilka osób On-Line :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powysyłam do większości PW z listy w drugim temacie i może się uzbiera ekipa :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstępnie się piszę, można polatać po nordschleife , jeszcze zależy o której godzinie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od razu mówię że w niedziele nie dam rady a napewno nie w godzinach wieczornych

To kiedy możesz, eh zawsze nie możesz :decayed:

---------- Post dopisany at 14:33 ---------- Poprzedni post napisany at 14:31 ----------

wstępnie się piszę, można polatać po nordschleife , jeszcze zależy o której godzinie:wink:

W Niedziele po południu od 18:00 myślę że byłbym dostępny jeśli się nic nie zmieni :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, to ugadam jeszcze z kumplem, w razie czego też by pojeździł:wink:

a jakie ustawiacie warunki? 550 PO, no race cars itd?

garaż mam prawie pusty po stracie save'a i muszę coś nabyć:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...