Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To zapauzuje na noc. A rano cygany już pod drzwiami będą czekać żeby dokończyć.

@moicz, fajnie że udostepniłeś online kierowce B-speca :D

Mój go pyknął w wyścigu i zgarnął kase. Ale może twojemu też coś kapneło za 2 miejsce.

Najlepsze jest to że przez przeglądarke można śledzić ten wyścig, może jutro rano zapuszcze jakiś dłuższy i w robocie mozna bedzie zerkać.

Jak to rozpracuje więcej bo narazie 1 raz odpaliłem. Nie masz lepszego B-speca ?

Wogóle to wejdz sobie w kierowców i zobacz czy coś kasy zarobił ten twój.

fak ju(myślałem że chcesz go pożyczyć) :decayed: mam lepszego kierowce ale jego potrzebuje do wyścigów :tongue4: ten który był wystawiony to najsłabszy z całej 6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i najslabszy ale na 5-iu kierowców jest ciagle 2, wiec nawet daje rade.

Odbierz nagrody jego.

Ja dzis probuje wyscig zdalny przez przegladarke w robocie hehe

EDIT: No to pograne, wywala mnie z tego netu w robocie, nie obsługuje tej strony ten mój internet wykastrowany :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mogę się pisać, nick na ps3 to Adecneo

Przyjąłem zaproszenie na psn.

Już Cię dopisuje do listy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo, przeciez Ty chyba pracujesz o jeśli dobrze pamietam w sklepie z RTV, no to weź swoją konsole i podłącz ją, ustaw na ten wyścig to może jakieś łebki albo łażące małe cygany co przesiadują cały dzień w takich sklepach grając na konsolach Ci przejdą za dwie oranżady :polew:

Już w Media nie pracuje :wallbash: ale jak bym dalej pracował to poważnie wziąłbym Twoją propozycję pod uwagę, zawołałbym słynnego gracjana

bo często przechadzał się z pustym koszykiem po MM to pewnie by przeszedł 2 wyścigi 24h :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 19:52_________________________________________________

Całkiem niedawno kupiłem tą grę! O co w niej biega? Co trzeba przejść tak naprawdę?

Zacznij grać w trybie A-Spec i zobaczysz o co biega :wink4:

moicz włączyłem wczoraj pierwszy raz tego vettela tak z ciekawości i grałem na pierwszym torze Nurburgring GP to brakuje mi 2 sekundy do złota także myślę że po wielkich trudach da się to zrobić :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi b-spec wskoczył na 30 poziom i odblokował też Vettela, no i red bulla w salonie za 20mln :wallbash:

Ale po co wydawać tyle kasy, lepiej spróbować vetella przejsc, wystarczy brąz i red bull stoi w garażu.

red bull to jest niezła maszynka, kolega grał własnie ten 4 godzinny wyścig, to tak zdeklasował przeciwników po 2,5 godzinie jazdy że przez pozostałe 1.5 godziny stał i czekał, wyscig sie skonczył a oni dopiero go dogonili ale i tak wygrał na 1. miejscu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 sek do złota ? czyli masz brąz :decayed: hehe to że da się zrobić to ja wiem, i monze tez się da ale suzuka :mysli::wallbash:

A gdzieś czytałem że na padzie się nie da złota wykręcić :)

Zrobię całego vettela na brąz, i się wezmę za resztę specjalnych a na końcu będę próbował zrobić złoto tym kosmitą :decayed:[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 21:36_________________________________________________

Mi b-spec wskoczył na 30 poziom i odblokował też Vettela, no i red bulla w salonie za 20mln :wallbash:

Ale po co wydawać tyle kasy, lepiej spróbować vetella przejsc, wystarczy brąz i red bull stoi w garażu.

red bull to jest niezła maszynka, kolega grał własnie ten 4 godzinny wyścig, to tak zdeklasował przeciwników po 2,5 godzinie jazdy że przez pozostałe 1.5 godziny stał i czekał, wyscig sie skonczył a oni dopiero go dogonili ale i tak wygrał na 1. miejscu :polew:

Dobrze że mu auto odpaliło przed metą bo jeszcze by go wyprzedzili na końcu 4h wyścigu :polew:

Ok idę wyjeździć ten brąz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pablo, też tak słyszałem że sie nie da na padzie, ale ponoć są magicy co zrobili już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem pół godzinki temu brąz i faktycznie Suzuka jest najtrudniejsza.

Poziom A-Spec skoczył na 34 lvl :)

Teraz go mierzyłem to robi 300km/h w 5s a przeciążenia dochodzą do 8G :kox:

Ok idę się najeździć tym pogromem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pierdziele na g27 za uja nie moge tego vattela przejechac...karwa :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Ustaw sobie czułość sterowania na przynajmniej 4 i w ustawieniach kierownicy powinno się ustawić mały kąt skręcania bo nie wyobrażam sobie machać kierownicą jadąc tym odrzutowcem, ja błyskawicznie palcami kierunki zmieniam na krzyżaku na padzie a jak bym tak szybko skręcał kierownicą to prędzej bym ją urwał :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thanks, teraz będę próbował w to trochę pokatować.

Ucz się, ucz i zapoznaj się z torami bo myślę że Niedziele będzie dużo chętnych do grania bo ostatnio nie graliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie :gwizdanie:

Czułość masz w wyścigu w "opcjach jazdy" na samym dole, doszła ta opcja w aktualizacji 1.06 z myślą zapewne o wyzwaniu Vettela, możesz ustawić od -2 do +7, im wyższa wartość tym auto szybciej reaguje na skręt, ja jeżdżę na 6.

A kąt skrętu kierownicy to nie jestem pewien ale sprawdź w głównym menu gry w opcjach jak masz różnie kierownice do wyboru i ich ustawienia :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w menu głownym nie ma kąta :wallbash: a uj ustawiam czarnucha na b-spec i niech jeździ 1000km ....5h.i 40 min :polew: :polew: dobranoc

Przejdź to w trybie A-spec :naughty::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...