Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No niby te same sie nie zdarzają ale są. Dostałem kilka razy ten sam samochód. No może ze 3 razy.

W dodatku przeszedłem wytrzymałościowe B-specem i za ten Indy 500 dostałem chyba tego jaguara ale musze sprawdzić dla pewności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby te same sie nie zdarzają ale są. Dostałem kilka razy ten sam samochód. No może ze 3 razy.

W dodatku przeszedłem wytrzymałościowe B-specem i za ten Indy 500 dostałem chyba tego jaguara ale musze sprawdzić dla pewności.

Jak to chcesz sprawdzić, drugi raz to samo przechodzić??

Nie próbuj bo dziś w A-Spec drugi raz skończyłem Indy 500 i nie było samochodu.

Właśnie zrobiłem 36 lvl i idzie pasek do 37 lvl w A-Spec :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, poprostu chyce zobaczyć czy go mam. Bo Wytrzymałościowe tylko B-specem robiłem, a w A-spec to jestem dopiero w szarej d... i przeszedłem tylko kilka wyścigów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, poprostu chyce zobaczyć czy go mam. Bo Wytrzymałościowe tylko B-specem robiłem, a w A-spec to jestem dopiero w szarej d... i przeszedłem tylko kilka wyścigów.

To kończ B-speca i jedziesz w A-spce :naughty:

Kusi mnie czy nie odpalić 24H Le Mans :decayed:

A muszę te specjalne zrobić a tak mi się nie chce że masakra :D[br]Dopisany: 25 Luty 2011, 21:13_________________________________________________Chłopaki dopisujcie się na listę na Niedziele bo pasowałoby co w końcu pograć w większą ekipę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem tego pieprzonego nascara w specjalnych, ostatni najtrudniejszy wyścig dał mi w kość, wyprzedziłem w ostatniej chwili pierwszego i różnica na mecie wyniosła: 009 tysięcznych :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie robię listę na Niedziele godzina jak zawsze ok 21:00, po ostatniej przerwie myślę że większość doszlifowała tory i teraz będzie się ciekawiej śmigać :

Bede!

Moge tez wpasc dzisiaj wieczorkiem na pare partyjek. Nie mialem dostepu do konsoli przez 3 tyg wiec sie stesknilem za GT5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bede!

Moge tez wpasc dzisiaj wieczorkiem na pare partyjek. Nie mialem dostepu do konsoli przez 3 tyg wiec sie stesknilem za GT5.

Ok malik wpisuję Cię na listę na Niedziele :naughty:

A dzisiaj jak nigdzie nie wyskoczę to można zagrać, może hhacek by coś zagrał bo on w Soboty się deklarował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętam że też się z tym męczyłem, to teraz AKADEMIA AMG ?? :evil: tam powinieneś wszystko od strzału przejśc bo tor ciekawy :naughty:

Dokładnie odpalam dzisiaj Akademie AMG :evil:

moicz grasz jutro z nami bo jak na razie jest nas 3 na liście :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie robię listę na Niedziele godzina jak zawsze ok 21:00, po ostatniej przerwie myślę że większość doszlifowała tory i teraz będzie się ciekawiej śmigać :naughty:

PABLO

insane_Infinity

malik

hhacek

moicz

manny90 80%

Milczar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie robię listę na Niedziele godzina jak zawsze ok 21:00, po ostatniej przerwie myślę że większość doszlifowała tory i teraz będzie się ciekawiej śmigać :naughty:

PABLO

insane_Infinity

malik

hhacek

moicz

manny90 80%

Proponuję treaz ustalić zasady, które tory i auta bierzemy do puli.

Żeby nie było później darcia kotów on-line.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję treaz ustalić zasady, które tory i auta bierzemy do puli.

Żeby nie było później darcia kotów on-line.

Hmmm :mysli:

Jakie proponujecie tory na początku to sobie zapiszę i będę włączał po kolei a nie będziemy się zastanawiać w pokoju???

A co do samochodów to raczej będziemy wszyscy takimi samymi śmigać żeby były równe szanse chyba że później zrobimy ograniczenie mocy do np 500 czy 600KM i wtedy każdy sobie wybierze samochód, tylko pamiętać że jak wybieramy normalne auta to normalne a nie że jeden wybierze np S4 B5 2.7 zrobione na 500KM a drugi weźmie np taką Toyotę Suprę '97 wyścigową która klei się drogi a ma niby tyle samo mocy tylko że 2 razy szybciej można nią przejechać kółko bo jest lekka itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu ścigac się różnymi autami. Przy każdym wyścigu ustalamy takie same auto dla wszystkich bo zawsze się znajdą kombinatorzy. Wybierzmy więc kilka aut do puli i będziemy je po kolei włączać tak jak tory z puli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...