Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Kolejny dodatek: Lampy tył USA


tgkone

Rekomendowane odpowiedzi

Jest "ok jak na gotowca" - bo nic więcej się nie da powiedzieć.

Co to za piki pod koniec pomiarów? Uślizg rolek? :>

Po wykresie widać jedno - auto nie nadawało się na chipa, na pewno nie trzymało serii, więc pewnie żaden porządny tuner bez doprowadzenia auta do porządku by się nawet nie podjął chipa... 170km to żaden wynik dla zdrowego AEB.

Najlepsze na opisie aukcji tego kolesia jest przypuszczalna moc dla 180KM -> 220KM :polew: Ciekawe co się dzieje z K03 w takim aucie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest "ok jak na gotowca" - bo nic więcej się nie da powiedzieć.

Co to za piki pod koniec pomiarów? Uślizg rolek? :>

Po wykresie widać jedno - auto nie nadawało się na chipa, na pewno nie trzymało serii, więc pewnie żaden porządny tuner bez doprowadzenia auta do porządku by się nawet nie podjął chipa... 170km to żaden wynik dla zdrowego AEB.

Najlepsze na opisie aukcji tego kolesia jest przypuszczalna moc dla 180KM -> 220KM :polew: Ciekawe co się dzieje z K03 w takim aucie :polew:

tak dokladnie uślizg rolek, jak już to 181ps, wynik przy 0.8 bara zrobić ci zdjecie wskaźnika?

nie zrobisz 220ps dla a4 z 1.8T w serii na K03s? To musisz jeszcze trochę doczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz że znalezienie K03s to tak jak znalezienie dziewicy w wieku 18 lat

Mathis ma rację, NIKT by się nie dotknął tego auta skoro w nim jest coś nie tak, wiem z własnego doświadczenia, kończyła się przepływka i już tuner powiedział "jak wymienisz to przyjedź"

mam wrażenie że postradałeś wszystkie zmysły

a nawiązując do EGT, każdy TUNER to sprawdzi, oczywiście, w AEB jak i innych mniej zaawansowanych silnikach jest to możliwe tylko i wyłącznie przez podłączenie odpowiedniego urządzenia pomiarowego

[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 16:27_________________________________________________

Jest "ok jak na gotowca" - bo nic więcej się nie da powiedzieć.

Co to za piki pod koniec pomiarów? Uślizg rolek? :>

Po wykresie widać jedno - auto nie nadawało się na chipa, na pewno nie trzymało serii, więc pewnie żaden porządny tuner bez doprowadzenia auta do porządku by się nawet nie podjął chipa... 170km to żaden wynik dla zdrowego AEB.

Najlepsze na opisie aukcji tego kolesia jest przypuszczalna moc dla 180KM -> 220KM :polew: Ciekawe co się dzieje z K03 w takim aucie :polew:

tak dokladnie uślizg rolek, jak już to 181ps, wynik przy 0.8 bara zrobić ci zdjecie wskaźnika?

nie zrobisz 220ps dla a4 z 1.8T w serii na K03s? To musisz jeszcze trochę doczytać.

może dla takich czepialskich jak ja, pokaż wykresik z K03s na reszcie ori osprzętu z wynikiem 220KM :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz że znalezienie K03s to tak jak znalezienie dziewicy w wieku 18 lat

ile chcesz sztuk ????

nówka na gwarancji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tgkone niektórzy za dużo głupot sie naczytali i klepią to samo :cool1:

Zrobisz porządek z przepływką i stożkiem to będzie kox :>

Fajna fura tak wgl ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz że znalezienie K03s to tak jak znalezienie dziewicy w wieku 18 lat

ile chcesz sztuk ????

nówka na gwarancji

Ty masz zawsze wszystko w każdej ilości :good:

dziwne bo nikt inny nigdy nie mógł dostać takiej suszarki

r e s p e k t

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nawiązując do EGT, każdy TUNER to sprawdzi, oczywiście, w AEB jak i innych mniej zaawansowanych silnikach jest to możliwe tylko i wyłącznie przez podłączenie odpowiedniego urządzenia pomiarowego

Nie nie poskradałem wszystkich zmysłów chce Ci tylko uświadomić, że nie sugeruję sie wszystkimi pierdołami które przeczytam w internecie tylko dokonuje prób na własnych i innych doświadczeniach.

Z tym EGT też się za dużo naczytałeś bajek... nie sugeruj się tym co pisza inni, napisz do jakiegos tunera czy sprawdza egt po każdym czipsie w autach ktorego tego czujnika nie mają to Cię wyśmieje i odpowie PO CO? Poczytaj jeszcze o takim czymś jak AFR, tylko błagam nie na racingforum bo tam są ludzie się znają na dobrej robocie ale wiekszość wypowiada się nie mając o tym zielonego pojęcia (Ci co tam zagladaja wiedza o czym mowie) tyle w temacie EGT.

Z tym K03s na 220ps to wejdź sobie na forum TT CLUB albo A3 Club tam jest dużo wykresów serii 180ps po samym programie

(Wachania są różne przedział od 210-220 blokują jedynie wtryski)

masz tu jeden pierwszy lepszy z brzegu:

http://www.clubtt.pl/phpbb2/download.php?id=502&sid=b4735ecab0c382b52be5651822cf93b6

a żeby Ci umilić to masz wykres od digitun ostatnio robili a3 na k03s zmienione ciut wieksze wtryski IC i wydech

http://digitun.pl/foty/a3agu/Wykres%20252KM%20320Nm%20%28Large%29.jpg

Może k03s nie jest tak latwo dostepna jak k03 ale przecież oprócz allegro są inne źródła wiec bez przesady....

kubson-dzieki za dobre słowo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz że znalezienie K03s to tak jak znalezienie dziewicy w wieku 18 lat

ile chcesz sztuk ????

nówka na gwarancji

Ty masz zawsze wszystko w każdej ilości :good:

dziwne bo nikt inny nigdy nie mógł dostać takiej suszarki

r e s p e k t

to nie jest dziwne, wystarczy tylko troche poszukac

turbiny sa dostepne w cenie 2150zl szt

http://img15.allegroimg.pl/photos/oryginal/13/82/57/11/1382571194_1

http://img15.allegroimg.pl/photos/oryginal/13/82/57/11/1382571194

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nawiązując do EGT, każdy TUNER to sprawdzi, oczywiście, w AEB jak i innych mniej zaawansowanych silnikach jest to możliwe tylko i wyłącznie przez podłączenie odpowiedniego urządzenia pomiarowego

Nie nie poskradałem wszystkich zmysłów chce Ci tylko uświadomić, że nie sugeruję sie wszystkimi pierdołami które przeczytam w internecie tylko dokonuje prób na własnych i innych doświadczeniach.

Z tym EGT też się za dużo naczytałeś bajek... nie sugeruj się tym co pisza inni, napisz do jakiegos tunera czy sprawdza egt po każdym czipsie w autach ktorego tego czujnika nie mają to Cię wyśmieje i odpowie PO CO? Poczytaj jeszcze o takim czymś jak AFR, tylko błagam nie na racingforum bo tam są ludzie się znają na dobrej robocie ale wiekszość wypowiada się nie mając o tym zielonego pojęcia (Ci co tam zagladaja wiedza o czym mowie) tyle w temacie EGT.

Z tym K03s na 220ps to wejdź sobie na forum TT CLUB albo A3 Club tam jest dużo wykresów serii 180ps po samym programie

(Wachania są różne przedział od 210-220 blokują jedynie wtryski)

masz tu jeden pierwszy lepszy z brzegu:

http://www.clubtt.pl/phpbb2/download.php?id=502&sid=b4735ecab0c382b52be5651822cf93b6

a żeby Ci umilić to masz wykres od digitun ostatnio robili a3 na k03s zmienione ciut wieksze wtryski IC i wydech

http://digitun.pl/foty/a3agu/Wykres%20252KM%20320Nm%20%28Large%29.jpg

Może k03s nie jest tak latwo dostepna jak k03 ale przecież oprócz allegro są inne źródła wiec bez przesady....

kubson-dzieki za dobre słowo ;)

no to nie wiem do jakich Ty jeździsz tunerów ale Kolega Patryk z firmy CompSport (Bielsko) ZAWSZE robi bardzo dokładne pomiary, w sumie nie wiem po co to piszę skoro Ty nie widziałeś porządnego tunera na oczy, który zadbał by o Twój samochód

cóż, trudno tu porównywać silnik z TT do tego który Ty masz albo ja, w sumie nie wiem po co się odzywam skoro tego wszystkiego naczytałem się w necie :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak racja nie widziałem nigdy tunera żadnego na oczy, tylko ty znasz ich osobiście, dobra proponuje nie przegadywać się więcej, nie będe wyprowadzał Cię z błędu że każdy tuner rozbiera kolektor (lub wierci dziurę) i sprawdza EGT po czipsie, nie porównuje silnika z TT ino chciales przykład na k03s tutaj na a4 klubie tez znajdziesz pewnie jakąs czipowaną AJL 180 KM na dobre 210-220ps ale ja nie mam zamiaru ci niczego udowadniać skoro i tak to nic nie da :cool1:

myśle ze wyczerpaliśmy temat obficie i dalsze dewagacje mijają się z celem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam gotowca i pompuje w piku 1.2 :kox: :kox: :kox:

do 1.8T ??????

jaka cyfra wychodzi po tym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam gotowca i pompuje w piku 1.2 :kox: :kox: :kox:

do 1.8T ??????

jaka cyfra wychodzi po tym ?

nieee , do AGB :wink4:

a cyfra nie wiem jaka , nie hamowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kiedy to nastapi ?????? :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kiedy to nastapi ?????? :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

nie wiem , nie mam czasu żeby jechać

EOT ,jak coś to pytaj w moim temacie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny mod w kierunku US, tylne lampki USA z czerwonym migaczem i obrysem już lecą do mnie, będzie zabawa albo z zieloną żarówką LED w migaczu albo przeniesiemy go do wstecznego, do pełni szczęścia potrzebna jeszcze klapa na tył, taśmą zaznaczona jest obrysówka której niema w lampach EUROPEJSKICH:

1401804842.th.jpg14018048423.th.jpg14018048424.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja nawet nie wiedziałem, że tył avant mają takie "coś" po bokach :blink::good: że czerwony kierunek to wiedziałem, ale obrys nie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...