Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja już po :wink4: to smacznego :cool1:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak sie tobie nie chce szykowac to wpadnij,tyle jedzonka zostalo ze bede to musial chyba szamac przez tydzien :wink4:[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 08:41_________________________________________________dzieki, dzieki[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 08:42_________________________________________________juz pojadlem :tongue4:[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 09:40_________________________________________________nie spac, chodzic :naughty:

Opublikowano

siema obiboki jedne na spota dzisiaj wpadać :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

Piotrek weż coś z tego żarcia na spota - sie stolik rozbije w KC na parkingu i piknik se zrobimy :decayed::kox:

Opublikowano

A ja w pracy...........

Opublikowano

a tak w ogóle to ZINDOBRY :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

Szukam S4 B6 Malika, w galerii i nie mogę znaleźć, ktoś pomoże ?

Opublikowano

a tak w ogóle to ZINDOBRY :hi: :hi: :hi:

siema ale jak piknik to trza by było wode ognista do popicia :kox: :kox: :polew:
Opublikowano

A ja w pracy...........

dzisiaj ? :shocked:

na spocie będziesz ?

Opublikowano

Hi Ho :bry:

Opublikowano

a tak w ogóle to ZINDOBRY :hi: :hi: :hi:

siema ale jak piknik to trza by było wode ognista do popicia :kox: :kox: :polew:

Cześć Wentylek

:mysli:

trza by do Adasia kolnąć żeby zabrał z karton[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 10:15_________________________________________________

Hi Ho :bry:

:hi:

Piękny dzionek sie zapowiada na spota co nie ?

a może M1 zrobimy już - w razie w możnaby podjechać do KC jakby się zimno zrobiło

Opublikowano

No dzionek :) piekny :good:

Bryka z większego umyta także luz :naughty:

Opublikowano

A ja w pracy...........

dzisiaj ? :shocked:

na spocie będziesz ?

Spoko, będe, to własna firma więc wychodzę kiedy chcę :) A co, denerwujecie się że eSy nie pokaże :D ?

Opublikowano

pogode dzisiaj mamy piekną jak na razie fura czysta eięc na spota trzeba golic dzisiaj pany :good: :good:

Fan a opyla sie pod M1 a póżniej przejeżdzac do KC :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: a mi to zresztą obojętne

Opublikowano

Może nie kombinujcie z tym M1... Ja wiem, że pokusa duża ale zabawe na torze kończe o 16stej, jakbym miał mykać pod M1 i z powrotem do KC to bym sie na śmierć zajeździł :kox:

ps. jest sens pucować wozidło jak i tak na torze się pobrudzi ?

Opublikowano

Może nie kombinujcie z tym M1... Ja wiem, że pokusa duża ale zabawe na torze kończe o 16stej, jakbym miał mykać pod M1 i z powrotem do KC to bym sie na śmierć zajeździł :kox:

ps. jest sens pucować wozidło jak i tak na torze się pobrudzi ?

dobra spoko bez kombinacji a i powodzenia na torze :good: :good:
Opublikowano

A ja w pracy...........

dzisiaj ? :shocked:

na spocie będziesz ?

Spoko, będe, to własna firma więc wychodzę kiedy chcę :) A co, denerwujecie się że eSy nie pokaże :D ?

nie takie Esy już widziałem, :tongue4: Ese B8 mogłeś kupić to byłby dopiero :kox: , myślałem że w MPK, PKS lub PKP robisz i na spocie Cie nie będzie.

tak poważnie to chce pogadać o Twoim poprzednim klubie i aucie.[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 10:29_________________________________________________

Może nie kombinujcie z tym M1... Ja wiem, że pokusa duża ale zabawe na torze kończe o 16stej, jakbym miał mykać pod M1 i z powrotem do KC to bym sie na śmierć zajeździł :kox:

tak tylko propozycje rzuciłem :gwizdanie:

mi tam wszycho jedno czy pojade 50km czy 53km

Opublikowano

Jesli planujesz zmienic na BMW to odradzam już teraz..... :no:

Opublikowano

A ja w pracy...........

dzisiaj ? :shocked:

na spocie będziesz ?

Spoko, będe, to własna firma więc wychodzę kiedy chcę :) A co, denerwujecie się że eSy nie pokaże :D ?

noooooooo a jest na czym oko zawiesić wkońcu S to nie tdi

:naughty: :naughty:

Opublikowano

tak se pomyślałęm o Adaś-iu kurde z Turka to ma ma chyba ze czysta kilomety na spota.

:mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.