Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

juz w niedziele musze spadac do niemiec ;(

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

teraz idzie Na wspólnej :evil::polew:

ale chyba na pół sie załapałeś....czy nagrywałeś ?? :naughty:
Opublikowano

juz w niedziele musze spadac do niemiec ;(

moja intuicja mi mówi że nie najlepszy nastrój dziś masz ... :mysli:
Opublikowano

teraz idzie Na wspólnej :evil::polew:

ale chyba na pół sie załapałeś....czy nagrywałeś ?? :naughty:

żona przełącza więc oglądam co leci :evil:
Opublikowano

juz w niedziele musze spadac do niemiec ;(

ale na spota zawitasz?? :wink4:
Opublikowano

teraz idzie Na wspólnej :evil::polew:

Adam dam tobie numer do mojej mamy pewnie bedziecie mieli duzo wspolnych tematow :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

teraz idzie Na wspólnej :evil::polew:

ale chyba na pół sie załapałeś....czy nagrywałeś ?? :naughty:

żona przełącza więc oglądam co leci :evil:

czyli żona ma władze nad pilotem :naughty:
Opublikowano

teraz idzie Na wspólnej :evil::polew:

Adam dam tobie numer do mojej mamy pewnie bedziecie mieli duzo wspolnych tematow :polew: :polew: :polew:

taaa seriale znam dość dobrze .... te wieczorne oczywiście :naughty::evil:

Opublikowano

juz w niedziele musze spadac do niemiec ;(

ale na spota zawitasz?? :wink4:

????????????????????
Opublikowano

teraz idzie Na wspólnej :evil::polew:

Adam dam tobie numer do mojej mamy pewnie bedziecie mieli duzo wspolnych tematow :polew: :polew: :polew:

taaa seriale znam dość dobrze .... te wieczorne oczywiście :naughty::evil:

taaaa szczególnie na Movie24 :kox:
Opublikowano

teraz idzie Na wspólnej :evil::polew:

ale chyba na pół sie załapałeś....czy nagrywałeś ?? :naughty:

żona przełącza więc oglądam co leci :evil:

czyli żona ma władze nad pilotem :naughty:

no na to wychodzi a ja sobie przy kompie siedzę i zerkam na TV .... przy okazji papierkową robotę zrobię i jakoś zleci wieczór ...

Opublikowano

juz w niedziele musze spadac do niemiec ;(

moja intuicja mi mówi że nie najlepszy nastrój dziś masz ... :mysli:

nie najlepszy :disgust:

Opublikowano

juz w niedziele musze spadac do niemiec ;(

moja intuicja mi mówi że nie najlepszy nastrój dziś masz ... :mysli:

nie najlepszy :disgust:

też tak czułem :cool1:
Opublikowano

teraz idzie Na wspólnej :evil::polew:

ale chyba na pół sie załapałeś....czy nagrywałeś ?? :naughty:

żona przełącza więc oglądam co leci :evil:

czyli żona ma władze nad pilotem :naughty:

no na to wychodzi a ja sobie przy kompie siedzę i zerkam na TV .... przy okazji papierkową robotę zrobię i jakoś zleci wieczór ...

a czym Ty sie Madas wogóle zajmujesz?? :mysli:
Opublikowano

juz w niedziele musze spadac do niemiec ;(

ale na spota zawitasz?? :wink4:

bardzo bym chcial ale w jedna strone mam 800km :kwasny:

Opublikowano

cześć IVE :hi:

Opublikowano

juz w niedziele musze spadac do niemiec ;(

ale na spota zawitasz?? :wink4:

bardzo bym chcial ale w jedna strone mam 800km :kwasny:

eeeeh... :confused4:
Opublikowano

juz w niedziele musze spadac do niemiec ;(

moja intuicja mi mówi że nie najlepszy nastrój dziś masz ... :mysli:

nie najlepszy :disgust:

jest szansa na poprawe ?? :naughty:
Opublikowano

juz w niedziele musze spadac do niemiec ;(

ale na spota zawitasz?? :wink4:

bardzo bym chcial ale w jedna strone mam 800km :kwasny:

trochę sporo :mysli::kwasny:
Opublikowano

Dzięki wszystkim jeszcze raz za życzenia, to bardzo mile z Waszej strony. :decayed:

Ja uciekam na wycieczkę gdzieś na południe.

Do jutra i miłego wieczoru :hi::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.