Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co sie zaczyna??? :tongue4:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 10:28_________________________________________________

no to się zaczyna :naughty::decayed:

widzisz Madas to są dopiero barwy szczęscia :naughty:

jakie chcesz te barwy?? :naughty:

dzisiaj kolorowe.... :naughty:

mówisz masz :notworthy::wink4: [br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 10:32_________________________________________________ wystarczy?? :tongue4:

tiaaa dziekowac :good:

polecam sie :kox:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to się zaczyna :naughty::decayed:

widzisz Madas to są dopiero barwy szczęscia :naughty:

noooo :polew: :polew: :good:
Opublikowano

Madas niedługo bedziesz musiał fotke na podpisie zmienic... :cool1:

Opublikowano

Cześć wszystkim.Siedzę w domu z anginą to przynajmniej mam chwilę czasu , żeby Was odwiedzić :hi:

P.S

Ale najebaliście postów od rana :shocked::polew:

Opublikowano

Cześć wszystkim.Siedzę w domu z anginą to przynajmniej mam chwilę czasu , żeby Was odwiedzić :hi:

P.S

Ale najebaliście postów od rana :shocked::polew:

oooosz kurde sam prezes zawital :shocked:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 10:37_________________________________________________ :hi:
Opublikowano

Cześć wszystkim.Siedzę w domu z anginą to przynajmniej mam chwilę czasu , żeby Was odwiedzić :hi:

P.S

Ale najebaliście postów od rana :shocked::polew:

Witaj w naszych skromnych progach ..... a tak poważnie to czego potrzebujesz :chytry::przebiegly::mysli::polew:
Opublikowano

o co kaman... :mysli::think2:

Opublikowano

o co kaman... :mysli::think2:

o nic a czemu zapytujesz :naughty:
Opublikowano

o co kaman... :mysli::think2:

o nic a czemu zapytujesz :naughty:

a nic....niedlugo uciekam. Jeszcze totka w stapie wysłac...moze cuś się trafi :naughty: :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 10:46_________________________________________________dobra ja spadam....do potem ;):hi:
Opublikowano

no to do potem .... zostałem sam zatem na stanowisku :evil:

Opublikowano

Cześć wszystkim.Siedzę w domu z anginą to przynajmniej mam chwilę czasu , żeby Was odwiedzić :hi:

P.S

Ale najebaliście postów od rana :shocked::polew:

Witaj w naszych skromnych progach ..... a tak poważnie to czego potrzebujesz :chytry::przebiegly::mysli::polew:

B8 3.0TDI quattro S-line S-tronic Kolor biały :hi: Adaś może być po Świętach :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Cześć wszystkim.Siedzę w domu z anginą to przynajmniej mam chwilę czasu , żeby Was odwiedzić :hi:

P.S

Ale najebaliście postów od rana :shocked::polew:

Witaj w naszych skromnych progach ..... a tak poważnie to czego potrzebujesz :chytry::przebiegly::mysli::polew:

B8 3.0TDI quattro S-line S-tronic Kolor biały :hi: Adaś może być po Świętach :polew: :polew: :polew:

da się załatwić .... :cool1: :gwizdanie:
Opublikowano

Cześć wszystkim.Siedzę w domu z anginą to przynajmniej mam chwilę czasu , żeby Was odwiedzić :hi:

P.S

Ale najebaliście postów od rana :shocked::polew:

PREZES przylazł na chwile i bajzlu narobił :evil::decayed:

Opublikowano

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: uuuuuuuuuuuu ale cisza :mysli: :mysli: :hi:

Opublikowano

no wszyscy ciężko pracują :naughty::kox:

Opublikowano

Cześć wszystkim.Siedzę w domu z anginą to przynajmniej mam chwilę czasu , żeby Was odwiedzić :hi:

P.S

Ale najebaliście postów od rana :shocked::polew:

PREZES przylazł na chwile i bajzlu narobił :evil::decayed:

Coś zrobiłem , ale chyba nikt nie zauważył co :polew:

Opublikowano

Coś zrobiłem , ale chyba nikt nie zauważył co :polew:

ciekawe jaki temat dasz mi w zamian?? :cool1::naughty::kox:
Opublikowano

Coś zrobiłem , ale chyba nikt nie zauważył co :polew:

ciekawe jaki temat dasz mi w zamian?? :cool1::naughty::kox:

Może kosz :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

WIEDZIAŁEM :decayed: , moderowanie kosza , było zawsze moim marzeniem, wysłałem Ci referencje na priva :good::naughty::decayed:

Opublikowano

Cześć wszystkim.Siedzę w domu z anginą to przynajmniej mam chwilę czasu , żeby Was odwiedzić :hi:

P.S

Ale najebaliście postów od rana :shocked::polew:

PREZES przylazł na chwile i bajzlu narobił :evil::decayed:

Coś zrobiłem , ale chyba nikt nie zauważył co :polew:

kurcze dopiero teraz zauważyłem :cool1:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 18:00_________________________________________________

WIEDZIAŁEM :decayed: , moderowanie kosza , było zawsze moim marzeniem, wysłałem Ci referencje na priva :good::naughty::decayed:

a Ty Tomek teraz juz na stałe w Tarnobrzegu ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.