Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

powitalski z ranca :hi:[br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 06:58_________________________________________________nie mialem za duzo lektury od wczoraj rana :przebiegly:[br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 07:13_________________________________________________a dzis pewnie i tak odsypiacie wczorajsze imprezki :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: ja za niedługo jadę z grupą seminaryjną na "seminarium w terenie"... miazga :polew:

czesc Wojtek, to szykuje sie tobie fajna wycieczka :polew:[br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 07:44_________________________________________________a ja musze dzis do pracy :disgust:[br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 07:45_________________________________________________ide po kawulca, zaraz bede

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: ja za niedługo jadę z grupą seminaryjną na "seminarium w terenie"... miazga :polew:

czesc Wojtek, to szykuje sie tobie fajna wycieczka :polew:[br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 07:44_________________________________________________a ja musze dzis do pracy :disgust:

fajnie nie bedzie, bo nawet browara się siorbnę... jade do chaty po południu... i nie będę na spocie jutro... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja quwa tez nie bede i to nie na jednym :(

no życie... :thumbdown: ale nie ma co się rozczulać i trzeba brnąć dalej :wink4:[br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 07:49_________________________________________________na poprawę nastroju :decayed:

Wchodzi student na egzamin ustny. Profesor zadaje pierwsze pytanie, student milczy. Drugie pytanie, student milczy. Trzecie pytanie, student milczy.

- Przykro mi, będzie musiał się pan zgłosić w sesji poprawkowej - mówi profesor.

- A jak zacznę chodzić po ścianach i suficie to da mi pan 3.0? - pyta student.

- Eeeee, no w porządku, jak pan przejdzie po suficie, dam panu 3.0.

Student wstaje, wchodzi po ścianie, chodzi po suficie, profesor w szoku wziął indeks i już chce wpisywać studentowi 3.0.

- A jak zacznę lewitować to da mi pan 4.0?

- Eeeee, w porządku.

Student zaczyna lewitować, podlatuje do okna, macha komuś tam za oknem, przelatuje cały gabinet. Profesor w szoku, chce już wpisywać 4.0 kiedy student mówi:

- A jak wyciągnę interes i wysikam się na pana, a pan będzie suchutki, to da mi 5.0?

- Dobrze.

Student staje na biurku, wyciąga fujarę i zaczyna lać na profesora. Profesor cały mokry krzyczy:

- Cóż pan wyprawia, co pan sobie myśli?! Co to ma znaczyć?!

Na co student odpowiada ze stoickim spokojem:

- Może być 4.0. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 07:53_________________________________________________a wiesz Wojtasie ile ma jaj prezydent usa?[br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 07:54_________________________________________________oba ma :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś było tego full :naughty: tak jak miała się zmienić nazwa białego domu na czarny barak :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś było tego full :naughty: tak jak miała się zmienić nazwa białego domu na czarny barak :decayed:

:polew:[br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 07:59_________________________________________________ide wszamolic jakies sniadanko, bo pewnie pozniej nie dam rady :disgust:[br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 08:00_________________________________________________musze podjechac do szefa i podlaczyc mu rutera. bo ten quwa niemiec nic nie potrafi sam zrobic :przebiegly:[br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 08:02_________________________________________________instrucja nie jest po koreansku :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema łotry :hi:[br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 09:22_________________________________________________spidalam do pracy, milego dzionka zycze :good:[br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 09:23_________________________________________________po pracy zawitam, moze juz nie bedziecie spali :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko.Wybiera się ktoś może jutro na giełdę lub ma niedaleko aby podjechać.Potrzebuję kupić jedną rzecz , a niestety nie mogę nigdzie tego trafić :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien doberek. :hi:[br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 10:09_________________________________________________

Mam pytanko.Wybiera się ktoś może jutro na giełdę lub ma niedaleko aby podjechać.Potrzebuję kupić jedną rzecz , a niestety nie mogę nigdzie tego trafić :wallbash:

co trzeba?

zagadaj do deszcza moze jezczre nie byl :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Hugo, napisz na PW co .. jak pojadę na Porszakowe jazdy to zajdę na giełdę

2. Chce ktoś karte V-Power Club na Shella .. dostałęm 2 sztuki dla znajomych .. jedna mi została ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...