Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a nic niewiem na ten temat.... :mysli:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 15:59_________________________________________________może lepiej przełożyc spota....do nastepnego tygodnia wszystko lepiej ochłonie....Ale to moje zdanie...

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czy to prawda że sklepy wielkopowierzchniowe jutro są zamknięte ? :mysli: :mysli: :mysli:

gdzie, żeś to wyczytał? może tak być w sumie... :thumbdown: to spotykamy się gdzieś w ogóle czy przekładamy? jak nie będzie padać to ja bym był za spotem :cool1:

Opublikowano

czy to prawda że sklepy wielkopowierzchniowe jutro są zamknięte ? :mysli: :mysli: :mysli:

kto ma najbliżej do KC mógłby jutro bryknąć i sprawdzić

Opublikowano

i zaś pada ...

Czy też tak macie, że jak umyjecie auto to pada?? czy tylko ja mam to szczęście?

Opublikowano

i zaś pada ...

Czy też tak macie, że jak umyjecie auto to pada?? czy tylko ja mam to szczęście?

myśle że nawet byłoby dziwne jakby dzisiaj nie padało.... :confused4:
Opublikowano

i zaś pada ...

Czy też tak macie, że jak umyjecie auto to pada?? czy tylko ja mam to szczęście?

myśle że nawet byłoby dziwne jakby dzisiaj nie padało.... :confused4:

no już od 3 dni miało padać...

ciekawe jak jutro będzie ...

Opublikowano

i zaś pada ...

Czy też tak macie, że jak umyjecie auto to pada?? czy tylko ja mam to szczęście?

myśle że nawet byłoby dziwne jakby dzisiaj nie padało.... :confused4:

no już od 3 dni miało padać...

ciekawe jak jutro będzie ...

wiesz deszcz to dzisiaj akurat najmniejszy problem....
Opublikowano
:hi: - smutny dzień, z tego co wiem to na 100% M1 jest zamknięte z powodu żałoby narodowej więc jak znam życie to i KC i inne centra też, może jednak spota przełożyć na następny tydzień, może i pogoda będzie lepsza
Opublikowano

:hi: - smutny dzień, z tego co wiem to na 100% M1 jest zamknięte z powodu żałoby narodowej więc jak znam życie to i KC i inne centra też, może jednak spota przełożyć na następny tydzień, może i pogoda będzie lepsza

zgadzam się z Vario...
Opublikowano

Jutro Galeria Pestka jest nieczynna pewnie tez KC będzie nieczynne. Jeśli ma być spot to tylko na dworze gdzieś. Parking strzeżony nie wchodzi w grę.

Opublikowano
:hi: witam ja też bym był za przełożeniem bo może byc zamknięte jutro wszystko ,lepiaj za tydzień jak wszystko sie ustabilizuje :good:
Opublikowano

nie lepiej sobie odpuścić...??na tydzień. :mysli:

Opublikowano

jeżeli Pestka jest zamknięta to KC pewnie też .... co robimy zatem :mysli:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 17:42_________________________________________________http://www.kingcrossmarcelin.pl/

Opublikowano

no chyba przekładamy na 18 :mysli:

Opublikowano

może być na 18.04 ale wiedzcie że w odwiedziny do nas wybiera się ekipa Kujawsko-Pomorska .... planowali na 25.04 lecz w tym układzie może przełożą ....

Opublikowano

może być na 18.04 ale wiedzcie że w odwiedziny do nas wybiera się ekipa Kujawsko-Pomorska .... planowali na 25.04 lecz w tym układzie może przełożą ....

no to trzeba do nich puścić info to może uderzą do nas 2.05 jak co sam nie wiem :mysli:
Opublikowano

dzwonił do mnie kierownik... Stary Browar też jutro nieczynny...

Opublikowano

to co: odpuszczamy na bank czy patrzymy na pogodę jeszcze? :hi:

Opublikowano

Chyba, że jakiś Macdonald? Wsumie i tak bez auta jestem, po tym jak skrzynia się sypła...

Opublikowano

Ja osobiście byłbym za 18....no ale decyzja musi być jednogłośna :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.