Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

:hi:

Piotrek poszedł pewno nakarmić raka :cool1:

ide też se jakąś kawe zaparzyć bo jeszcze sie nie obudziłem

nie jeszcze jestem, narazie zaweszam i nadrabiam. ale zaraz smigam po kawczaka i na inhalacje :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 07:55_________________________________________________a wracajac Macieju do tematu z PW to ja jestem za w 90 % :good:

będe pamiętał, jakby co dam znać organizacji rządzącej,

no ja raczej na 100% :naughty:

zjawic to sie zjawie na100%, tylko zostawilem te 10% na jakies niekontrolowane sprawy ktore moga wyniknac :cool1:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 08:09_________________________________________________

Piotrek poszedł pewno nakarmić raka :cool1:

ide też se jakąś kawe zaparzyć bo jeszcze sie nie obudziłem

nie jeszcze jestem, narazie zaweszam i nadrabiam. ale zaraz smigam po kawczaka i na inhalacje :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 07:55_________________________________________________a wracajac Macieju do tematu z PW to ja jestem za w 90 % :good:

będe pamiętał, jakby co dam znać organizacji rządzącej,

no ja raczej na 100% :naughty:

popisal, popisal i spidolil :naughty:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 08:19_________________________________________________albo poszedl na kawe do sasiadki :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 08:21_________________________________________________ja tez spidalam , czas popracowac troszke[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 08:26_________________________________________________milego dzionka dla wszystkich :good:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 08:27_________________________________________________narson

brekfasta byłem wszamać - po twojemu to frustuck chyba :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pogoda ;/[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 09:28_________________________________________________yyy... wiecie czy przy Urzędzie Komunikacji ( na Winogradach ) jeszcze montują tablice rejestracyjne w tej małej budce??

Bo kumpel z 1-1.5 roku temu tam montował... tzn nitował..

i bym podjechał, żeby mi też ramkę przymocowali jakoś konkretnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamontowane...

przednia ramka A4 Klub... tylna Audi ;/

okazało się, że najpierw pan krzywo tablicę przynitował i później dopiero chciał ścisnąc i sprawdzic dół... okazało się, że boki nie chcą się ścisnąć i ... musiał jakąś inną ramkę dac i dał nową zwykłą Audi ;/

w tylnej klapie mam 8 nowych dziur... extra ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"patrz synku, tu jest król Sobieski - on powstrzymał nawałę turecką na Europę, a tu marszałek Piłsudski zwycięski wódz nad bolszewikami, ojciec niepodległości po 200 latach niewoli, a tu książę Poniatowski zginął bohatersko, a tam Kościuszko naczelnik powstania, zwycięski wódz w Ameryce Północnej a tam polscy królowie z dynastii Wazów, Jagiellonów....

- a tu tato?

- tuuuu... prezydent Kaczyński i jego Żona

- a co oni zrobili?

- byli mili, ciepli, sympatyczni.."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, znacie jakiegoś magika od Car Audio ??

bym sobie chętnie wymienił głośniki i coś zapodał do bagaja... i nie chce się sam za to brać bo więcej popsuję niż zrobię..

kable mam pociągnięte, ale... coś jest nie do końca z nimi, bo jak podłączyłem na szybko to nie grało, więc do sprawdzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1272200266_by_Madarsko_500.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 20:41_________________________________________________1272140320_by_promks_500.jpg

ło koorwa :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...