Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

1272200266_by_Madarsko_500.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 20:41_________________________________________________1272140320_by_promks_500.jpg

ło koorwa :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:decayed: :decayed: :decayed::polew: :polew: :polew:

zdrowa jak koń :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

co tam leci :)[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 22:07_________________________________________________już widzę Legendy PRL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Dzisiaj był ogólnie zły dzień najpierw poszedłem do samochodu patrze a tu dachówka mi spadał na drzwi od pasażera z tyłu ... odrapana wgniecione :disgust: 2 papierosy później pomyślałem pewnie w robocie też będzie syf i co zajechałem a tam srocze totalny zapieprz jakiego jeszcze nie było ...teraz zostało mi auto oddać do lakiernika :disgust:

Oby jutro było lepiej..... :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: co do car audio to tańsza wersja to Auto Radio na rogu św. Michała i Warszawskiej potem Anmark przy Abpa. Baraniaka a drożej to Audio Complex na Dąbrowskiego na Smochowicach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: co do car audio to tańsza wersja to Auto Radio na rogu św. Michała i Warszawskiej potem Anmark przy Abpa. Baraniaka a drożej to Audio Complex na Dąbrowskiego na Smochowicach

audio complex to już profesjonaliści - widziałem ich democar na którychś targach - byli na podium nawet,

podejrzewam że cennik też mają niewąski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powitalski w piekny ranek :hi:[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2010, 07:45_________________________________________________czesc malenstwo ,co u ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powitalski w piekny ranek :hi:[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2010, 07:45_________________________________________________czesc malenstwo ,co u ciebie?

jutro bedzie lepiej :cool1:

no ja mysle ze bedzie lepiej :wink4:[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2010, 08:05_________________________________________________a gdzie reszta porannej zalogi :mysli:, wstawac spiochy szkoda dnia :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

quwa mialem tel. musze zapidalac do pracy

:kwasny:[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2010, 08:41_________________________________________________milego dzionka, narson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

car audio?

ja polecam mojego "sąsiada" DEMOCAR.

http://www.democar.pl

a druga opcja która polecam .. to jadąc obornicką w strone Obornik , za wiaduktem, za stacją benzynową po prawej stronie będzie taki namiot z car audio + obok sklep.. tam chłopaki się znają i drodzy nie są :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

car audio?

ja polecam mojego "sąsiada" DEMOCAR.

http://www.democar.pl

a druga opcja która polecam .. to jadąc obornicką w strone Obornik , za wiaduktem, za stacją benzynową po prawej stronie będzie taki namiot z car audio + obok sklep.. tam chłopaki się znają i drodzy nie są :hi:

no myślałem o nim, bo ... to sąsiad mojego dobrego kolegi ;) i on od niego brał głośniki suba itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...