Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

my z Bart-Sem też do AP lecimy jutro także można jakiś mini spot na parkingu robić :naughty:

ale ja pewnie po 17tej najwcześniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Na zakupy w ASO :)[br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 21:28_________________________________________________A muszę jeszcze po listwy drzwiowe podjechać ale jutro to nawet nie mam kiedy :confused4:[br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 21:28_________________________________________________No i jak zakupiłem termostat podjechałem do swojego mechanika i przekazałem objawy one stwierdził że to na pewno czujnik :angry: więc próbowałem odpiąć wtyczkę żeby psiknąć kontaktem ale nie potrafię jej rozłączyć od czujnika , po 15 minutach dałem sobie spokój ale dzięki temu że go trochę poruszałem temperatura i na zegarach i na Vagu jest dobra od 3 dni czyli miał rację fachman ;)[br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 21:31_________________________________________________A tak w ogóle to :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: , wlasnie przyjechalem z pracy w.... jestem jak beduin :sick3:. rano nie moglem wejsc na nasza strone :mysli:, chyba serwer pada[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2010, 02:23_________________________________________________spadam pod prysznic i do wyrka :sorry:[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2010, 02:30_________________________________________________kolorowych snow zycze[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2010, 02:32_________________________________________________do rana, narson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobly :hi:[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2010, 09:12_________________________________________________

no to dzisiaj pewnie będę przed Blindem ;)

:hi:

no to dzis sie Tobie udalio :wink4:[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2010, 09:12_________________________________________________

:bry: , wlasnie przyjechalem z pracy w.... jestem jak beduin :sick3:. rano nie moglem wejsc na nasza strone :mysli:, chyba serwer pada[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2010, 02:23_________________________________________________spadam pod prysznic i do wyrka :sorry:[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2010, 02:30_________________________________________________kolorowych snow zycze[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2010, 02:32_________________________________________________do rana, narson

tak, ale najgorsze w tym wszystkim ze to nie koniec :confused4:, tak bedzie az do przyszlego tygodnia, nie tak ekstremalnie jak wczoraj ale cos na podobe :thumbdown:[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2010, 09:16_________________________________________________siorbie kawke bo jakos baterie ladowac musze :naughty:[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2010, 09:17_________________________________________________co sie Karol tak skradasz? :naughty:[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2010, 09:27_________________________________________________rozumiem ze w pracy jestes :cool1:[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2010, 09:27_________________________________________________ja zaraz tez musze uciekac do pracy :sick3:[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2010, 09:28_________________________________________________milego dzionka zycze[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2010, 09:36_________________________________________________narson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro będę w AP na Krańcowej ... ktoś coś potrzebuje ?

ja bym chciał pierdołę jedną :) 4F0601173AZ37 -> kapsel od śruby antykradzieżowej niby od 2005 do 2007 roku -> cena u Gajosa niby 1,42 zł :naughty: jak by była i nie kosztowała więcej niż 1,50 zł to mi kup :polew:

Ja będę odbierał też kapselki :)

321 601 173 A Z37 16.7x18 (ETKA 601-80)

Kupione 1.21PLN pasuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 Września 3 Edycja "Z Ulicy Na Tor" info. www.zulicynator.pl

może sobie spota na torze zrobimy ... ?[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2010, 21:00_________________________________________________

:hi:

no ze 1000% ;)

Szuli prowizję naliczasz? :polew:

zaraz Szuli .. normalna rzecz na drinka doliczyć ;)

nie wiem jak bedzie z Twoją .. ale te moje strasznie ciasno wchodzą w porównaniu do tych co miałem i gdzieś zgubiłem w okresie przekładki lato/zima :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:disgust: chwile mnie nie było :polew: i już mam dupsko objechane na procentach albo na promilach :naughty: a tak po za tym co jest ?!

Mo mo MO Moczopędne z rana najlepsze :decayed:

kiedy jakiś spocik planujecie ?? bo nie widzę nigdzie daty ustalonej na Poznań ... musze z Wentylem się skontaktować i w końcu go wyrwać na spota :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

nie wiem jak bedzie z Twoją .. ale te moje strasznie ciasno wchodzą w porównaniu do tych co miałem i gdzieś zgubiłem w okresie przekładki lato/zima :D

niewyuzdane jeszcze to wąskie są :kox: jak coś to mam ten plasticzek w aucie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...