Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

czesc Wojtasie , wlasnie nadrabialem wczorajsza lekture bo naskrobali troszke :naughty:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 07:30_________________________________________________ostatnim czasem to z ranca my tu jestesmy szefostwem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

również witam

czesc , co tam? :wink4:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 07:50_________________________________________________ide po kawcie :kawa:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 07:51_________________________________________________pouciekali czy co? :mysli:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 08:16_________________________________________________no to tez sie bede zbieral, co bede tak sam siedziial :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 08:21_________________________________________________milego dzionka zycze[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 08:22_________________________________________________narson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kominiarz mnie wqrzył miał mi tydzień temu rozbierać piec i stawiać kominek, przełożył na wczoraj, nieprzyszedł zadzwoniłem powiedział że dzisiaj i znowu go nie ma :/ przełożył na jutro, najgorsze jest to że już mu zapłaciłem, więc jak ktoś będzie kiedyś brać koniniarza to moge wam powiedzieć którego nie brać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie płaci się z góry tylko po robocie...

wiesz jak to przychodzi "znajomy znajomego" i mówi posłuchaj ale potrzebyje na towar...

ufasz i dajesz ale oczywiście wziąłem pokwitowanie więc więsz nie ma strachu że kasa przepadnie tylko czas oczekiwania mnie wqrza i te ciągłe ściemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakatrupił bym gościa jakby mi nie zrobił czegoś a kasę bym zapłacił :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja jestem wściekły jak cholera jak by nie Justyna to już bym dzisiaj z kolesiem współprace zakończył, ale Justyś rozładowała atmoswere

Imiona piszemy z wielkich liter :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...