Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cześć :hi:

była rozmowa wczoraj odnośnie spotów w tygodniu i nie przeszło ..... więc zostaje niedziela ... teraz tylko kiedy ? .... ja za tydzień nie mogę .... a potem już każdą mogę ....

to może za 2 tyg 19.09 a po kolejnych dwóch zamiast 3.10 to zrobimy 29.09 albo 30.09 tak jak kuredu przyjedzie... :mysli:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi::decayed:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano
:przebiegly:
Opublikowano
:cool1:
Opublikowano

ale rozgadani wszyscy :naughty:

Opublikowano

bo tu wszyscy pracują

Opublikowano

bo tu wszyscy pracują

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ooo to co Natalię odstawiłeś :naughty:[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2010, 22:51_________________________________________________czołem LUCAS - piękne fotki :good: :good:

aaa... siemanko... szkoda, ze wczoraj nie bylo wiecej chetnych na zdjecia... ale nastepnym razem sobie odbijemy... ew. zapraszam do siebie ...z przyjemnoscia popstrykam

chetni by byli ale pora pozna byla i pogoda wczesniej tez nie dopisywala, to ani polerki auta nie bylo ani nic :gwizdanie:

a do siebie tzn na pomorze ? :decayed:

Dokladnie, na pomorze... okolice slupska najlepiej... Jest tu kilka fajnych miejscowek, gdzie mozna zrobic ciekawe fotki.

Opublikowano

LUKAS, a nie zrobiłeś może jakiegoś zdjęcia na lotnisku mojej A4 na blachach PTU ? :gwizdanie: czarne B7 sedan

Opublikowano

LUKAS, a nie zrobiłeś może jakiegoś zdjęcia na lotnisku mojej A4 na blachach PTU ? :gwizdanie: czarne B7 sedan

a co zazdrochy Cię biorą :naughty::decayed:
Opublikowano

LUKAS, a nie zrobiłeś może jakiegoś zdjęcia na lotnisku mojej A4 na blachach PTU ? :gwizdanie: czarne B7 sedan

a co zazdrochy Cię biorą :naughty::decayed:

no zdjęcia lux :naughty: też by Mi się takie przydały mojej A4 :naughty:

Opublikowano

LUKAS, a nie zrobiłeś może jakiegoś zdjęcia na lotnisku mojej A4 na blachach PTU ? :gwizdanie: czarne B7 sedan

musze zajrzec w zdjecia... calkiem mozliwe, bo troche fotek na pasie pstrykalem :)

Opublikowano

LUKAS, a nie zrobiłeś może jakiegoś zdjęcia na lotnisku mojej A4 na blachach PTU ? :gwizdanie: czarne B7 sedan

musze zajrzec w zdjecia... calkiem mozliwe, bo troche fotek na pasie pstrykalem :)

:good:

Opublikowano
Opublikowano

TY!!! NIKUŚ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :hi:

Opublikowano

siema Pany,

jako że nie byłem w Poznaniu prawie pół roku to wypadałoby coś teraz zorganizować. jestem na weselu w sobotę 2.10 ale przyjeżdżam w czwartek 30 także czwartek piątek możemy jakieś spotkanka przy piwku i wódeczce zorganizować a co do spota to może być w niedziele 3.10 bo ja wyjeżdżam w poniedziałek dopiero więc mi pasi niedziela[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 14:49_________________________________________________

LUKAS, a nie zrobiłeś może jakiegoś zdjęcia na lotnisku mojej A4 na blachach PTU ? :gwizdanie: czarne B7 sedan

już za samą rejestrację PTU to nie powinieneś mieć żadnych fotek robionych :decayed:

Opublikowano

Ja jestem za :kox:

Opublikowano
:tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.