Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:kox:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nic głupiego nie powiedziałem na zlocie więc trzeba nadrobić teraz :D

Nawet się z Wami nie zdążyłem pożegnać ;(

Opublikowano

właśnie wróciłem :hi:

wielkie dzięki za zlot :naughty:

idę się zaraz napić :decayed:

Opublikowano

Kurrwka znowu "taniec z gwiazdami " następny sezon :thumbdown: :thumbdown: ludzie już chyba się tym przejedli a oni cały czas walą w kółko te edycje :evil:

Opublikowano

To robota LUCAS-a i jego kolegi - ładnie porobili Tygrysa :good:

e1c19893143b8fac.jpg

Opublikowano

Twojej jeszcze nie ma ?

Opublikowano

Poprosiłem Łukasza o jakieś próbki - obiecał, że coś podeśle ;)

...szybko dojechałeś Adaś?

Twoje Turbo FSI naprawdę daje radę vs. moja koza :polew::good:

Opublikowano

piękna robota ta fotka :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

no dojechałem raz dwa, na autostradzie to wiadomo 190 nie schodziło, ale później jeszcze 20 km poza autostradą :gwizdanie:

pije już piwko u brata :naughty:

Bart-S ale wciąż czuje mało KM.. :gwizdanie:

Opublikowano

no dojechałem raz dwa, na autostradzie to wiadomo 190 nie schodziło, ale później jeszcze 20 km poza autostradą :gwizdanie:

pije już piwko u brata :naughty:

Bart-S ale wciąż czuje mało KM.. :gwizdanie:

No to masz kolejny fajny wieczór :good:

Jeśli chodzi o KM - w takim razie co dalej?

Opublikowano

fotka niczego sobie to fakt, a te rozmyte światła matiza w tle dodały jej dodatkowego uroku. Ciekawe jak fotka z przeciągania liny Bieńka Q vs. Ursus na plaży :polew:

Opublikowano

Dwie fotki od LUCASa - zgrane na szybko z aparatu, jeszcze bez obróbki ale już widać jaką chłopaki robia robotę...

c686ec08249badbd.jpg

0259411ad4a4e7bf.jpg

Opublikowano

Troszkę zabawy w PS i będzie można zlotowe tapety robić :cool1:

Opublikowano

ja pierdziele ale zajebiaste fotki gościu robi :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

właśnie wróciłem z piwka z kumplem :decayed:

Opublikowano

ooo to co Natalię odstawiłeś :naughty:[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2010, 22:51_________________________________________________czołem LUCAS - piękne fotki :good: :good:

Opublikowano

Natalia dzisiaj w domku siedzi... jutro się z nią dopiero zobacze

Opublikowano

ooo to co Natalię odstawiłeś :naughty:[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2010, 22:51_________________________________________________czołem LUCAS - piękne fotki :good: :good:

aaa... siemanko... szkoda, ze wczoraj nie bylo wiecej chetnych na zdjecia... ale nastepnym razem sobie odbijemy... ew. zapraszam do siebie ...z przyjemnoscia popstrykam

Opublikowano

ooo to co Natalię odstawiłeś :naughty:[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2010, 22:51_________________________________________________czołem LUCAS - piękne fotki :good: :good:

aaa... siemanko... szkoda, ze wczoraj nie bylo wiecej chetnych na zdjecia... ale nastepnym razem sobie odbijemy... ew. zapraszam do siebie ...z przyjemnoscia popstrykam

chetni by byli ale pora pozna byla i pogoda wczesniej tez nie dopisywala, to ani polerki auta nie bylo ani nic :gwizdanie:

a do siebie tzn na pomorze ? :decayed:

Opublikowano

doberek :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.