Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

my tu gadu gadu a ja musze do roboty spidalac :confused4:[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2010, 08:23_________________________________________________milego dzionka wam zycze[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2010, 08:23_________________________________________________narson, jak mi sie uda to wpadne wieczorkiem :good:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mnie dzisiaj małe malowanie w domu czeka , ale mi się nie chce :wallbash:

Opublikowano

doberek z rana :hi:[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2010, 08:30_________________________________________________dzis mam wolne bo wczoraj tak mnie powykrecalo ze ledwie moglem chodzic :confused4:, to juz drugi raz :wallbash:. ostatnio bylo to w maju ale wtedy nie bylo tak ekstremalnie jak wczoraj :kwasny:[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2010, 08:34_________________________________________________to chyba przemeczenie albo juz starosc zaczyna doskwierac ;([br]Dopisany: 05 Wrzesień 2010, 08:41_________________________________________________wstawac szkoda dnia

Opublikowano
:hi: ja też wczoraj niespodziewanie wylądowałem w Ślesinie i zaciągałem łajbę na podwórko i rozbierałem pomost :wallbash: zasrany burmistrz wymyślił sobie bulwar nad jeziorem i niszczy pozostałości naturalnej przyrody zasypując jezioro... :angry:
Opublikowano

:hi:

Ja już w domku :decayed:

Dziękuje za miłe sąsiedztwo i nareszcie na żywo was zobaczyłem :kox:

za***ista ekipa jesteście :good:

Opublikowano

Szybki powrót widzę :)

Opublikowano

Siema :) Co tam maniaki :kox:

Opublikowano

jak widać cisza

Opublikowano

A wy co się zgubiliście po drodze :decayed:

Opublikowano

siemanko :hi:

dotarliśmy do domciu :gwizdanie:

A wy co się zgubiliście po drodze :decayed:

z Jarosławca pojechaliśmy do Darłowa i wyjeżdżaliśmy dopiero ok 13:30. jeszcze po Madasa podjechaliśmy i w 6 auto do Poznania :)

a jak tam PILSik smakuje? :cool1:

Opublikowano

cacy piwko dziękuje :wink4:

Opublikowano

nie ma sprawy :)

Opublikowano

cześć dzięki za super towarzystwo na zlocie i w czasie powrotu :) :) :)

Opublikowano

jak widać cisza

bo to niemy film .. :)

Opublikowano

napiszą :decayed:

Opublikowano

ja się wstrzymałem :przebiegly:

Opublikowano

Siemka, my kilkanascie minut temu puściliśmy Adasa na autostradę i też już jesteśmy w domku.

Jeszcze raz dzięki wszystkim za zlot - bardzo miło było poznać ekipę z Pomorza (z Was też za***ista brygada :decayed:)

Opublikowano

Siemka, my kilkanascie minut temu puściliśmy Adasa na autostradę i też już jesteśmy w domku.

ekipę z Pomorza (z Was też za***ista brygada :decayed:)

Jeżeli chodzi o nas to my warmia i mazury :decayed:

Opublikowano

Siemka, my kilkanascie minut temu puściliśmy Adasa na autostradę i też już jesteśmy w domku.

ekipę z Pomorza (z Was też za***ista brygada :decayed:)

Jeżeli chodzi o nas to my warmia i mazury :decayed:

haha ale Was miał na myśli i to się liczy :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.