Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:bry: widzę, że zlocik udany :good:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

widze ze zlot fajnie wypadl bo wszyscy zadowoleni :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 07:25_________________________________________________czesc Wojtasie[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 07:26_________________________________________________fajne fotki kolega LUCAS robi no nie :good:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 07:27_________________________________________________jeszcze te plery mnie napidalaja ale juz jest znacznie lepiej wiec chyba wybiore sie do pracy

Opublikowano

jeszcze te plery mnie napidalaja ale juz jest znacznie lepiej wiec chyba wybiore sie do pracy

ja wczoraj grałem w nogę, po raz pierwszy od 5 lat chyba i sobie ponaciągałem mięśnie i chodzę jak pokraka :tongue4:

Opublikowano

jeszcze te plery mnie napidalaja ale juz jest znacznie lepiej wiec chyba wybiore sie do pracy

ja wczoraj grałem w nogę, po raz pierwszy od 5 lat chyba i sobie ponaciągałem mięśnie i chodzę jak pokraka :tongue4:

jak pokraka to ja wygladalem w sobote jak mnie wykrecilo na prawa strone , chodzilem jak by caly czas z lewej wialo masakra :wink4:

Opublikowano

starość nie radość :wink4:

Opublikowano

starość nie radość :wink4:

dziekuje smarkaczu :wink4::decayed:

Opublikowano

starość nie radość :wink4:

dziekuje smarkaczu :wink4::decayed:

o sobie też mówiłem :naughty:

Opublikowano

ide po kawcie zaraz przypelzne[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 07:44_________________________________________________

starość nie radość :wink4:

dziekuje smarkaczu :wink4::decayed:

o sobie też mówiłem :naughty:

aaa to zwracam honorek :notworthy:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 07:45_________________________________________________ :polew:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 07:46_________________________________________________ :kawa:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 08:04_________________________________________________no czas juz ubierac d... i zbierac sie do pracy[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 08:08_________________________________________________milego dzionka zycze[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 08:08_________________________________________________narson

Opublikowano

siemanko :hi:

kiedy w końcu robimy ten spocik? i gdzie? bo w związku z tym że już piździ to pewnie KC? :mysli:

Opublikowano

Siemanko z rana - jadę zawieźć żonę do pracy i jeszcze tu zajrzę ;)

Też mi się wydaje, że ze względu na aurę można by pomyśleć o przenosinach do KC - za tydzień odpadam, za dwa tygodnie też część ekipy nie może - więc może spotkamy się 26.09?

Opublikowano

dobry wszystkim,

tetis juz poleciała do pracy a ja w domku ściemniam,

co do terminu spota to decydujcie ja sie podporządkuje lub też nie :kox:

Opublikowano

kuredu będzie na początku października w Poz i chciał się z nami trochę spocić. poza tym jest pomysł przeniesienia spotów na jakiś dzień w tygodniu.

niech tu Madas zajrzy i wszystko opisze

Opublikowano

kuredu będzie na początku października w Poz i chciał się z nami trochę spocić. poza tym jest pomysł przeniesienia spotów na jakiś dzień w tygodniu.

niech tu Madas zajrzy i wszystko opisze

jeśli chodzi o spoty w tygodniu to już był ten plan poruszony wczoraj i my wtedy odpadamy zupełnie bo nasz tryb pracy nie pozwala nam na coś takiego.

Opublikowano

cześć :hi:

była rozmowa wczoraj odnośnie spotów w tygodniu i nie przeszło ..... więc zostaje niedziela ... teraz tylko kiedy ? .... ja za tydzień nie mogę .... a potem już każdą mogę ....

Opublikowano

Dzieki za przybycie i zabawe :notworthy::hi:

Madas sorry za spodnie :naughty:

Opublikowano

Dzieki za przybycie i zabawe :notworthy::hi:

my również dzięki wielkie :good: :good:

Madas sorry za spodnie :naughty:

nie ma sprawy .... załatwiłem ściereczkę z płynem do naczyń .. potem kolega w domku miał suszarkę i po 3 min nie było śladu ..... nieźle sobie potrafie życie zorganizować co :naughty: :naughty:

Opublikowano

W koncu z pomorza jestes :gwizdanie:

Opublikowano

wiadoma sprawa :kox:

Opublikowano

już sobie tak nie wlewajcie :tongue4:

Opublikowano

już sobie tak nie wlewajcie :tongue4:

:gwizdanie: :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.