SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

• Musashi

• variocustoms

Top użytkownicy w tym temacie

dobry wieczor :naughty:[br]Dopisany: 27 Październik 2010, 20:12_________________________________________________

Musa: też tak miałem kilka razy, jednak wolno cofałem i słyszałem, że schodzi zderzak, to od razu do przodu :naughty:

niestety zderzak zaskoczyl z drugiej strony betonowego gowna, i zebym wyjechal trzeba bylo dodatkowych 2 osob zeby zderzak przytrzymac.

:hi: ma może ktoś zdjęcie ew. rysunek jak jest zmontowane zamknięcie klapy silnika w 126p ???

z jednej strony od zewnatrz zamek, z drugiej mocowane malymi szpilkami

http://allegro.pl/fiat-126p-nowa-klapa-tyl-st-i-fl-i1293961396.html[br]Dopisany: 27 Październik 2010, 20:19_________________________________________________http://allegro.pl/fiat-126p-el-maluch-tylna-klapa-i1275213946.html[br]Dopisany: 27 Październik 2010, 20:20_________________________________________________http://allegro.pl/zamek-do-fiata-126p-tylna-klapa-silnika-i1292610950.html[br]Dopisany: 27 Październik 2010, 20:20_________________________________________________http://allegro.pl/korek-i-fajny-zamek-klamka-tylnej-klapy-fiat-126p-i1289649696.html[br]Dopisany: 27 Październik 2010, 20:21_________________________________________________na tym widac najlepiej http://allegro.pl/oryginalny-zamek-tylnej-klapy-silnika-fiat-126p-i1290053688.html[br]Dopisany: 27 Październik 2010, 20:22_________________________________________________

i jak tam negocjacje Musa?

no nic, dzisiaj byla proba sił. teraz pora na pisemko... :mysli:

Dzięki Musashi za zaangażowanie :):good:

swoją drogą wiara jest chora, używany zamek sprzedają za 13 PLN a nówka sztuka za 20 w POL-CARze :polew:

Dzięki Musashi za zaangażowanie :):good:

niestety zabytki sa w cenie, a w polcar-ze sa repliki stad tansze :decayed:

a myślisz, że jak było u Mnie :decayed: też się zaciął po drugiej stronie :decayed: to Ja na luz dałem, wyszedłem z auta, podważyłem zderzak rękoma, popchnąłem auto i jakoś wyszło.. no i szybko do auta zatrzymać :naughty: :naughty: hyhy :>

doberek z rana :hi:[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 07:32_________________________________________________

Szprecha ktoś tu z was Pany dobrze po niemiecku? :)

a co potrzeba?[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 07:49_________________________________________________ :kawa:[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 08:01_________________________________________________ale mam dzis lenia :disgust:

Trzebaby prackę do szkoły sprawdzić :D Mniej więcej taki poziom:

Es war einmal ein Mensch, der Adam hiess. Adam hat viele Probleme neue Leute kennen zu lernen. Er war sehr skeptish jedes Mal, wenn er jemanden Neues getroffen hat. Niemand hat gewusst, warum er alle Leute wie einen Feind wahrgenommen hat. „Das ist nur seine Eigenschaft” – haben einige Leute gesagt. „Er ist einen Idiot!” – haben die andere geantwortet.

Trzebaby prackę do szkoły sprawdzić :D Mniej więcej taki poziom:

jezeli chodzi o tlumaczenie to ok podolam takie sprawy ale jezeli chodzi o prace szkolne to raczej sie nie podejme

doberek

Trzebaby prackę do szkoły sprawdzić :D Mniej więcej taki poziom:

Ich glaube, alles regelrecht ist. :mysli::naughty:

. Mein Freund hat gedacht, dass er allein imstande sein soll, die Moglichkeit mit neuen Leuten zu sprechen, zu entwickeln. Es hat nichts in der Tatsache geandernt, dass ich mich entschieden habe, mit ihm daruber zu sprechen. Nach einigen Weilen habe ich mich mit dem Problem bewaltigt. Ich habe ihn zu haufigern Sagen uberredet. Von Anfang an konnte man sehen, dass er das wie unter Zwang getan hat. Nachsten Monat hat Adam nach einem Lager gefahren. Dort hat er ein Madchen getroffen, mit der er viel gesprochen hat. Wahrend seines Aufenthaltes hat Adam einer besseren Mensch geworden. Er hat viel ofteren gelachelnt. Nach dem Zuruckkehren hat er auch mir viel gedankt. „Hast du das gesehen? Ich habe das dir gewahrleisten, dass du der Selbstsicherheit verdienst!” – konnte ich nur antworten. Ausserdem, hat der Verantstalter der Ausfahrt gesagt, dass Adam den grossten „Partyboy” war. Diese Worter konnte nur eine Dinge bedeuten: Er hat einfach einen Dracht zueinander gefunden! Ich war so stolz auf dieser Tatsache, dass ich mich entschieden habe, eine Party zu machen. Und wisst ihr was? Es ist wahr. Ohne Zweifeln ist er nun der grossten Partyboy in der Nachbarschaft!

n

Masz i dalszą część zatem :D Nie patrzeć na sens historii, miałem użyć jak najwięcej słówek z kartki :kwasny:

tym niemniej dzięki ;) Tłumaczenie nie ma problemu. Bardziej chodzi mi tu o gramatykę, bo tam największe dzieją się jajca :D

ja mialem cztery lata niemcca w lz potem to reszty uczylem sie w pracy wiec z gramatyka u mnie nie za wesolo :gwizdanie:

hmm ale jezeli bedziesz mial faktycznie problem to zpodaj mi ta prace na maila, zpytam szefa moze on zerknie na to. jako niemiec chyba da rade :wink4:[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 08:53_________________________________________________milego dzionka zycze, musze spidalac do pracy :disgust:[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 08:55_________________________________________________narson