Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

doberek :hi:

---------- Post dopisany at 06:26 ---------- Poprzedni post napisany at 06:23 ----------

gratuluje Michu :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany takie pytanie. OD jakiegoś czasu podczas jazdy mi coś śwista aczkolwiek nie wiem co to a jak podniosłem maskę przy świecach coś brzęczy że tak określę co to może być Panowie ?

podczas jazdy raz świszczy raz nie tal samo pod maską blisko świec chyba też taki brzęczy a czy to wina oleju nie wiem bo od niedawna tak się stało...

Sprawdzałem olej to jak wyjąłem miarkę była ok a jak wlożyłem to nawet kropki nie było... Co to może być ?:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć, polecicie kogoś w poznaniu do wymiany przewodów hamulcowych na przodzie w B5? dzisiaj puścił mi jeden w drodze do pracy, do domu jakoś się doturlam ale w środę mam wyjazd i na gwałt muszę się tym zająć

a gdzie bywasz .. Piątkowo ?

---------- Post dopisany at 14:00 ---------- Poprzedni post napisany at 13:59 ----------

Mały spam .. może ktoś chce sobie dorobić - zna niemiecki i poniższe:

Powstał pomysł zrealizowania poniższego:

- tłumacze (również Ci nazywający się technicznymi) to przeważnie podmiot filologiczny z różnym poziomem percepcji maszyn

- niewielu z nich naprawdę rozumie, co się kryje za słowami i często najzwyczajniej powstają „bzdury”, a nie wartościowe treści

- zatem w planie byłoby zrobienie cyklicznych warsztatów tematycznie z konkretnych tematów, np. sterowanie liniami produkcyjnymi, budowa silnika, feldbus, inteligentny budynek,

albo wręcz rodzaje sterowania w maszynach i urządzeniach – absolutne podstawy...

Z naszych doświadczeń proponujemy maks. 6h na temat i na przykład w soboty (żeby ktoś na to przychodził – nie może to być za często i za długo). Alternatywnie mogłoby być w tygodniu od rana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że nie angielski :whistling:

---------- Post dopisany at 14:33 ---------- Poprzedni post napisany at 14:33 ----------

Bart-s zadzwoń do mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-s zadzwoń do mnie

Affirmative.

Silos needed ... tak mi się skojarzyło z Red Alertem i Command&Conquer-em

A przy okazji:

płytka dotarła .... dzięki, byłem na urlopie to podałem adres zaprzyjaźnionej firmy ;)

Nie paliło się na priorytet - dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-s zadzwoń do mnie

Affirmative.

Silos needed ...

A przy okazji:

płytka dotarła .... dzięki, byłem na urlopie to podałem adres zaprzyjaźnionej firmy ;)

Nie paliło się na priorytet - dzięki ;)

NP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć, polecicie kogoś w poznaniu do wymiany przewodów hamulcowych na przodzie w B5? dzisiaj puścił mi jeden w drodze do pracy, do domu jakoś się doturlam ale w środę mam wyjazd i na gwałt muszę się tym zająć

a gdzie bywasz .. Piątkowo ?

już dzięki, nie miałem dostępu do forum w pracy, odstawiłem samochód do LPM, dzięki Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro z rana jade do Swarzędza na małe oględzinki :):hi:

Vario ok. 20 zadzwonię do Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany takie pytanie. OD jakiegoś czasu podczas jazdy mi coś śwista aczkolwiek nie wiem co to a jak podniosłem maskę przy świecach coś brzęczy że tak określę co to może być Panowie ?

podczas jazdy raz świszczy raz nie tal samo pod maską blisko świec chyba też taki brzęczy a czy to wina oleju nie wiem bo od niedawna tak się stało...

Sprawdzałem olej to jak wyjąłem miarkę była ok a jak wlożyłem to nawet kropki nie było... Co to może być ?:facepalm:

MI też coś czasem poświstuje ... myślałem, ze to prędkość obrotowa, później że w powiązaniu z numerem przełożenia ...

ale an razie nie wiem .. może kwestia ciśnienia doładowania i może mam nieszczelność w dolocie ....

albo - jak rok temu - były to belki bagażnika ;) .. ale wtedy było to ewidentnie przy określonej prędkości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...