Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

scq jeszcze wszystko zależy, co oczekujesz od gazu oraz jak auto użytkujesz :wink:

Dla mnie auto ma mieć jak najmniejsze odczuwalne straty w ekstremalnych warunkach :decayed: Wole dołożyć, niż potem się wkurzać, że nie jedzie jak powinień i muszę na pb przerzucić żeby szedł lepiej :kox:

Taka sama sytuacja była u taty Dogd'a. Kupilismy go z instalacją gazową na 1 reduktorku i właśnie wtryski valtek. Auto do 150km/h szło bez różnicy czy pb czy lpg, ale powyżej, niestety opór powietrza i obory powodowały, że jednak 1 reduktor nie spisywał się jak należy, rozpędzał się, ale zajmowało mu to mnóstwo czasu, mimo iż na pb leciał jak głupi. Zrobiliśmy zmianę, pojechaliśmy do kolesia, powiedział co i jak ma być, jeżeli to ma chodzić jak należy, dostał 2 reduktory, wtryski zostały, dostał sterownik AGIS i auto zupełnie inaczej zaczęło chodzić. Wtedy nie było już problemu, że jest 150 i zaczyna się mulić, tylko szedł ile fabryka dała :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ruszasz się z hotelu to pracować też się nie chce ? czy praca/hotel/praca
Nie no pracować to się chce - ale nie mam weny na zwiedzanie :wink: Wracam, siadam do kompa - ogarniam sprawy w PL i idę spać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Vario czwartek idealnie by pasował, czekam na info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uwielbiam śnieg i zimę :slina::slina:

dla mnie rarytas ze w nocy u spadło z 10cm śniegu :banan::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max, ciekawe czy jak zima psuła by Ci interes to też być ją tak lubił, jak byłem na studiach i śmigałem na nartach to się zimy doczekać nie mogłem ale teraz to mnie już wkurza na maksa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max, ciekawe czy jak zima psuła by Ci interes to też być ją tak lubił, jak byłem na studiach i śmigałem na nartach to się zimy doczekać nie mogłem ale teraz to mnie już wkurza na maksa

W tym aspekcie się z Tobą zgodzę :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam:hi: nie chciało mi się paska odśnieżać i chciałem a4 pojechać na zakupy. tylko wyjechałem z garażu i się zakopałem :facepalm:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu, nie dziwię się wcale, niskie auto :whistling: 10 cm wystarczy i stoi w miejscu, Lelego na zwykłym zawiasie dała radę a u mnie to dobre 15 cm jest na wsi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: ładnie tu spamujecie ostatnio :wink:

koledzy z okolic, którzy mnie pytają o koła 19", promocja do końca tygodnia 2.600zł przy odbiorze osobistym

będę na pewno jeszcze w Poznaniu, jutro pewnie też, więc mógłbym zabrać jakby ktoś chciał zobaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegów , mam takie pytanie prośbe , czy jest ktoś z poznania ew okolic kto posiada B6 w roczniku 2001-2002 , muszę sprawdzić czy Moduł komfortu uwidzi moje klucze(pilota) czy też nie ,co bym w ciemno nie musiał kupować komfortu Pozdrawiam i czekam na odzwe , a co do syt na drodze z Kalisza do poznania przez wrześnie 2,5 H

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalka na tej trasie :whistling: dlatego zimą tamtędy nie śmigałem, lepiej przez Konin, mój rekord Kalisz-Poznań 3,5 godziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po środzie jakoś. a co tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek pod koniec tygodnia pojawie sie po skóry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...