Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Chopy kochane, podpowiedzcie. Czy pracując w Szczecinie, mieszkając w Poznaniu, zjeżdżając na weekendy do chatki i ogólnie codziennie dojeżdżając do roboty (Szczecin) ok. 4-6km kupować:

B6 w dieslu, czy w benzynie + gaz?

Podpowiedzcie, bo kombinuje i kombinuje i na końcu nic nie wykombinuje, będę pociągiem jeździć ; )

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

2.0 20 v

koszt benzyny/100 48,30 zł

koszt gazu/100 26,07 zł

1.9 TDI

koszt ropy/100 34,71 zł

koszt instalacji LPG - 2700

48zł-26=22 zł oszczędności jadąc na gazie przez 100 km

2700zł /22zł=122 razy 100 musisz zaoszczędzić aby zwróciła się instalka

czyli po 12200km - zwrot kosztów

Poznań- Szczecin ok 200 km x 2 strony = 400 km

12200/400=30 razy

30/4 w miesiącu= 7,5

czyli po 7,5 miesiąca masz zwróconą instalację. Po tym czasie jeździsz i oszczędzasz.

Kup bene i zagazuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Też by kupił bene w gaz, ale na pewno nie 2.0 :facepalm: Silnik strasznie olejolubny, a wcale nie porywa osiągami. 1.8T pali to samo, a jazda na zupełnie innym poziomie :decayed:

Trochę krótki odcinek do pracy i późną jesienią/zimą/wczesną wiosną będzie tak do połowy drogi palił niestety bene :wink:

Kto co lubi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również nie polecę ALT-ka. Jeśli już to 1.8T BFB 163KM - spalanie tylko troszkę wyższe niż 1.9TDI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie rację. Ja podałem tylko wyliczenie co do oszczędności na LPG. Nie kieruj się akurat tym silnikiem. Ale też nie kupuj 1,6 :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:Witam Pany

---------- Post dopisany at 14:30 ---------- Poprzedni post napisany at 13:28 ----------

482044_488492121217987_90192921_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi Panowie. W takim razie w maju będę szukać benzynki, którą zagazuję : ) Byle do maja dożyć : ) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi Panowie. W takim razie w maju będę szukać benzynki, którą zagazuję : ) Byle do maja dożyć : ) Pozdrawiam!

...hmm nie wiem jak audi zachowuje się na gazie ale ja kupiłbym to 1.8T i gazu bym nie kładł no chyba że silnik przyjemnie współgra z gazem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to letni popedzilem. szukam ladnych 18" moze nawet 19" do 3000. gdybyscie cos wiedzieli walcie na PW :decayed:

jeśli Cię zainteresują S-line w super stanie 18" to możemy się jakoś dogadać, mogę dorzucić oponki które starczą na 1 max 2 sezony rozsądnej jazdy :decayed:

new_SAM_0135x.jpg

new_SAM_0147x.jpg

new_SAM_0148x.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi Panowie. W takim razie w maju będę szukać benzynki, którą zagazuję : ) Byle do maja dożyć : ) Pozdrawiam!

...hmm nie wiem jak audi zachowuje się na gazie ale ja kupiłbym to 1.8T i gazu bym nie kładł no chyba że silnik przyjemnie współgra z gazem?

bez najmniejszego problemu współgra z gazem, nawet lepiej niż niejeden wolno-ssak czy inny benzyniak :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego Marcinie (up) rozumiem, że nie jesteś zainteresowany moją ofertą felg??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego Marcinie (up) rozumiem, że nie jesteś zainteresowany moją ofertą felg??

szczerze powiem ze szukam cos innego, mialem takie felgi:

FELGI 17'' 5x112 AUDI A3 A4 A5 WZOR S5 z OPONAMI (3106598758) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

chcialbym uderzyc w nieseryjna felge...

szukam moze cos takiego:

FELGI BBS 5x112+Goodyear jak nowe!VW Audi Skoda (3101723323) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to letni popedzilem. szukam ladnych 18" moze nawet 19" do 3000. gdybyscie cos wiedzieli walcie na PW :decayed:

jeśli Cię zainteresują S-line w super stanie 18" to możemy się jakoś dogadać, mogę dorzucić oponki które starczą na 1 max 2 sezony rozsądnej jazdy :decayed:

http://s22.postimg.org/42ufd1dr1/new_SAM_0135x.jpg

http://s9.postimg.org/51n0o038r/new_SAM_0147x.jpg

http://s22.postimg.org/6f70odfq5/new_SAM_0148x.jpg

Jaka cena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...