Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

zobaczcie Panowie na co natrafiłem, klub BMW vs. AUDI (hameryka)

BMW vs. AUDI - Sadistic.pl

ciekawe jaka będzie odpowiedź

wypowiedz jednego kolesia:

"jak w ogóle można porównywać bmw do pedalskiego ałdi" :facepalm:koleś widać że burak z BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczcie Panowie na co natrafiłem, klub BMW vs. AUDI (hameryka)

BMW vs. AUDI - Sadistic.pl

ciekawe jaka będzie odpowiedź

Już sama ta akcja mówi coś o organizatorach tego "przedsięwzięcia" - odpowiedzi nie będzie i to będzie najlepsza odpowiedz :wink: Jeśli ktoś chce zrozumieć różnicę "mentalności" Audi vs. BMW niech sobie obejrzy odcinek TopGear, w którym porównano S4 B6 i M3 E46... Generalnie nie mam nic do BMW ale takie akcje przyczyniają się tylko do powszechnej opinii co do posiadaczy tej marki (tak wiem, nie wszyscy kierowcy BMW zaliczają się do tego grona ale pokazany filmik nie pozostawia złudzeń - niestety). Wątpię aby ktoś z nas wpadł na równie idiotyczny pomysł :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Bartek ja to nazwę po imieniu "użytkownicy forum BMW to same buractwo " choć pewnie nie wszyscy, ale większość tak to i ci normalni "kraczą tak jak oni" niestety :kwasny:

a auta są mega :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chciałem wypowiadać się o użytkownikach koncernu Bawarskiego tak z grubej rury, ponieważ być może ktoś z Waszych znajomych może jest posiadaczem takiego auta...ale mam takie samo zdanie jak poprzednicy. z czym kojarzy się BMW??? szeleszczący dres, wydech który słychać długo zanim widać nadjeżdżający czerwony owoc naszej ziemi:decayed: i umcy umcy system, nie chcę generalizować ale większość taka jest moim zdaniem. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chciałem wypowiadać się o użytkownikach koncernu Bawarskiego tak z grubej rury, ponieważ być może ktoś z Waszych znajomych może jest posiadaczem takiego auta...ale mam takie samo zdanie jak poprzednicy. z czym kojarzy się BMW??? szeleszczący dres, wydech który słychać długo zanim widać nadjeżdżający czerwony owoc naszej ziemi:decayed: i umcy umcy system, nie chcę generalizować ale większość taka jest moim zdaniem. pozdrawiam

Nie każdy posiadacz/kierowca BMW jest taki ale takimi filmikami jak wyżej skutecznie pracują na swoją opinię. O samych autach nie mam takiego zdania - wręcz przeciwnie... IMO E46 kawał dobrej roboty i wyprzedza stylistycznie wszystkie auta swojego okresu produkcji (porównajcie sobie B5 i E46).

Poniżej filmik o którym wspomniałem - zachęcam do oglądnięcia...

BMW M3 vs Audi S4 TOPGEAR by carversation - Car Videos on StreetFire

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drosdek, torba naprawiona ale co do jakości naprawy to można dyskutować, ale tak czy inaczej dzięki za pomoc

już nie bądźcie rasistami moto, zaraz mnie będziecie jewać, że Fordem śmigam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już nie bądźcie rasistami moto, zaraz mnie będziecie jewać, że Fordem śmigam ...

Bartek ale jakimi rasistami moto - dyskutujemy o filmiku i przekazie jaki niesie... A dokładniej o mentalności jego Twórców. Powiela to pewien stereotyp i to tyle. Ja nic nie mam do BMW... więc tym bardziej nie wciągaj w to innych marek bo to już OT :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma czegoś takiego jak OT w poznańskich :whistling:

filmik to prowokacja do niepotrzebnych przepychanek słownych i tyle, najlepiej zlać to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-S widzimy się w środę ? :wink:

Tak.

---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ----------

filmik to prowokacja do niepotrzebnych przepychanek słownych i tyle, najlepiej zlać to

No to tym bardziej nie rozumiem po co tekst o Fordzie - przecież dobrze wiesz, że dla nas nie liczy się czym jeździsz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-s :whistling:

---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ----------

nie gadaj, jak miałem B7 bardziej mnie lubiłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...