Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pełen asortyment marki Numatic - mam na to warunki, oddam po cenie zakupu :wink:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kolega wojthass widziany dzisiaj w Śremie. Furka kozak :whistling: Pozdrawiam

Opublikowano
Inter Vip, przedstawiciel Karchera, coś można zejść z ceny przy zakupie

dzięki

---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ----------

Pełen asortyment marki Numatic - mam na to warunki, oddam po cenie zakupu :wink:

o, ale kurde tego jest ... zrobili jeden odkurzacz .. i teraz problem ;)

tnx

Opublikowano
VArio, masz jakieś dobre źródło na odkurzacze piorące .. ale non-profi ?

Ostatnio miałem pożyczonego Karchera dwufunkcyjnego i w zupełnośic wystarczył na 2 dywany , chodnik i kanapę ;)

:hi: polecam firmę mojego znajomego w przeźmierowie są MASZYNY CZYSZCZĄCE Sprzedaż - Serwis - Naprawa - Akcesoria - Abrosystem.pl

tak poza tym to :bry:

Bart-S jak będę dojeżdżał to zadzwonię

Opublikowano
czorny autko Gwerty'ego będzie w strefie dB street battle

będę w sobotę, obadamy plast dipa :naughty:

Opublikowano

ok czorny :)

Opublikowano

Bart-S jak będę dojeżdżał to zadzwonię

Spoko - jestem w domu.

---------- Post dopisany at 00:35 ---------- Poprzedni post napisany at 00:34 ----------

Kolega wojthass widziany dzisiaj w Śremie. Furka kozak :whistling: Pozdrawiam

Powinien właśnie dojeżdżać do domu :wink:

Opublikowano
:bry::pali:
Opublikowano

doberek:hi:

Opublikowano

Dzień doberek :hi:

Opublikowano

:siema:

---------- Post dopisany at 09:50 ---------- Poprzedni post napisany at 09:49 ----------

ale ponuro na dworku :facepalm:

Opublikowano

buro, zimno i ponuro

Opublikowano

hej

przecież to jakaś masakra jest normalnie, na rower nie mogę się wybrać :facepalm:

Opublikowano
hej

przecież to jakaś masakra jest normalnie, na rower nie mogę się wybrać :facepalm:

Mam dokładnie to samo... Rowerek przygotowany do sezonu kurzy się w garażu :wallbash:

Opublikowano

ale panienki z Was .. chcecie pojeździć rowerem czy się lansować i żeby się błyszczał ... :P ?

na rower i należy wsiadać i kręcić pedałami, a pogody nie ma złej na bieganie, jeżdżenie, co najwyżej jest nieodpowiednie ubranie ...

ja w Wielką Niedzielę o 9tej już byłem polatać ;)

Sports Tracker

Sports Tracker

Opublikowano
:siema:

---------- Post dopisany at 09:50 ---------- Poprzedni post napisany at 09:49 ----------

ale ponuro na dworku :facepalm:

Michał zima sie zaczyna nudzić?

Opublikowano
:siema:

---------- Post dopisany at 09:50 ---------- Poprzedni post napisany at 09:49 ----------

ale ponuro na dworku :facepalm:

Michał zima sie zaczyna nudzić?

Nieeee.... :dziura:

Troszkę, mogłoby już się cieplej zrobić :decayed:

Opublikowano
Kolega wojthass widziany dzisiaj w Śremie. Furka kozak :whistling: Pozdrawiam

Wszędzie te paparazzi :decayed:

:siema:

Opublikowano
Kolega wojthass widziany dzisiaj w Śremie. Furka kozak :whistling: Pozdrawiam

Wszędzie te paparazzi :decayed:

:siema:

Wojtek zerknij do auta czy gdzieś nie zostały dwie końcówki których używaliśmy - torx 27 i krzyżak.

Opublikowano

Na Katowickiej chłopaki w dwóch miejscach suszyli, szykują asfalt pod słoneczko :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.