Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ładny Vario ładny :wink:

---------- Post dopisany at 08:44 ---------- Poprzedni post napisany at 08:44 ----------

Powitać Panowie :):hi:

---------- Post dopisany at 09:02 ---------- Poprzedni post napisany at 08:44 ----------

Wczoraj będąc u siebie na Orlenie coś takiego zobaczyłem:facepalm:

bxdb.jpg

Dodam że tam gdzie woda stoi za zieloną trawą jest pas to wyjeżdżania z Orlenu:facepalm:

zdjęcie robione pilotem od tv

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak na 2001 rok to mały przebieg ... 13 lat .. to ledwo ponad 10kkm rocznie,

ale jeśli to potwierdzisz to faktycznie może warto

---------- Post dopisany at 09:58 ---------- Poprzedni post napisany at 09:55 ----------

Jak na gwarancji folia i auto serwisowane .. to pewnie Poperzy oklejali ;)

Opublikowano

Karol, dziekuje :) kiedy mozna browarka podrzucic?? :wink:

Opublikowano

Karol, firm oklejających jest kilka w PZ, osobiście bym tą folię zerwał :whistling:

Arek w Poznaniu też jest duuużo wody

Opublikowano

:siema:

Pod folią można ukryć dużo niedoskonałości typu rożne odcienie lakieru itp

Jak na 12 latka mało realny przebieg jak dla mnie. 150tys i już kompresor do wymiany? Kto kupuje auto tej klasy żeby jeździć tylko do kościoła? :decayed:

Oby auto było faktycznie jak koleś opisuję :good:

Mimo wszystko warto autko dokładnie obejrzeć, żeby się na minę nie władować.:kox:

---------- Post dopisany at 11:06 ---------- Poprzedni post napisany at 11:06 ----------

Arek w Poznaniu też jest duuużo wody

i nadal pada :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
Arek w Poznaniu też jest duuużo wody

Vario to ja wiem :wink:

W sumie wszystko jeździ na LPG zdjęcie zrionione śledziem

rv4h.jpg

Opublikowano

moja matka ma Mercedesa z 2002 i przebieg ok 110 tkm, na początku roku padły uszczelnienia i rozdzielacz ciśnienia w pneumatyce, nie ze zmęczenia tylko ze starości

moje auto jest z 2000 i ma 162 tkm

są takie auta na rynku, może jest ich mało ale są, czasami ludzie mają 2-3 auta i nie nabijają tyle km pojedynczym autem

Opublikowano
  • Autor

Arek w Poznaniu też jest duuużo wody

i nadal pada :facepalm:

u mnie tak samo pada :facepalm:

---------- Post dopisany at 11:29 ---------- Poprzedni post napisany at 11:24 ----------

Fajna kiera :slina::slina::slina:

1326497583-audi-a4-b5-16-2779.jpg

---------- Post dopisany at 12:57 ---------- Poprzedni post napisany at 11:29 ----------

Byłem u kumpla żeby sprawdził co tak szumi przy hamowaniu okazało się tarcza i klocki to wymiany :facepalm: i jeden górny wahacz :kwasny:myślałem że gorzej będzie

Opublikowano
:bry: Arek, kiera do bani :decayed:
Opublikowano
moja matka ma Mercedesa z 2002 i przebieg ok 110 tkm, na początku roku padły uszczelnienia i rozdzielacz ciśnienia w pneumatyce, nie ze zmęczenia tylko ze starości

moje auto jest z 2000 i ma 162 tkm

są takie auta na rynku, może jest ich mało ale są, czasami ludzie mają 2-3 auta i nie nabijają tyle km pojedynczym autem

Ja nie mówię, że rodzynki się nie trafiają, ale nie można patrzeć, na każde auto, co ma mało przejechane ze na pewno ktoś nim mało jeździł jak u mnie w rodzinie np babcia :wink:

Rynek aut jest taki a nie inny, a cofanie liczników to już pryszcz, więc warto zwrócić uwagę czy faktycznie taki przebieg jest realny w samochodzie użytkowym, bo niestety żaden unikat na wystawę to nie było, to tylko żeby je eksploatować

Opublikowano

Tworzymy coś w niedziele ?

Opublikowano
dzisiaj przyszly moduly od TOMNIK i najchetniej poszedlbym do garazu je zakladac :)

http://a4-klub.pl/wnetrze-99/moduly-led-a4-267746/

jutro Wam zdam relacje jak świecą :)

:hi: wszystkim

pochwal się jak to założysz bo ja nie ukrywam, że też się zastanawiam nad tymi ledami, ceny ma bardzo fajne:naughty:

Opublikowano
Tworzymy coś w niedziele ?

chętnie :wink:

Opublikowano

Ja sie tez na niedziele pisze...

Opublikowano

na VAG event nikt nie wpada?

Na Hlonda jest GT Polonia więc można się ew. tam spiknąć

Max, ja wiem, trzeba ostrożnie podchodzić do tematu

Opublikowano

jak widzę w ogłoszeniu, unikat, jedyna taka, bez wkłądu finansowego to mam polew :grin:

jest na rynku może 1% takich aut co naprawde ludzie dbają

Opublikowano
jak widzę w ogłoszeniu, unikat, jedyna taka, bez wkłądu finansowego to mam polew :grin:

jest na rynku może 1% takich aut co naprawde ludzie dbają

Maćku - to chyba nawet mniej niż 1% :wink:

Opublikowano

Gwerty mam zlecenie dla Ciebie, odezwij się do mnie

Vario Customs - detailing - kosmetyki samochodowe - dystrybutor felg ROTIFORM

Opublikowano
jak widzę w ogłoszeniu, unikat, jedyna taka, bez wkłądu finansowego to mam polew :grin:

jest na rynku może 1% takich aut co naprawde ludzie dbają

Maćku - to chyba nawet mniej niż 1% :wink:

W Gnieznie sa tylko takie :decayed:

Opublikowano
jak widzę w ogłoszeniu, unikat, jedyna taka, bez wkłądu finansowego to mam polew :grin:

jest na rynku może 1% takich aut co naprawde ludzie dbają

Maćku - to chyba nawet mniej niż 1% :wink:

W Gnieznie sa tylko takie :decayed:

Tja, widziałem Cabrio B7 z 2003r :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.