Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Marcin byłeś i nie wpadłeś na bajere?? :decayed: co masz na myśli pisząc, że pod zwykłą szybę? wiem, że występowały podgrzewane chyba takie zielone:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartek, a nie idzie zalozyc lusterka fotochrom pod zwykla szybe do b7?

Lusterko z B6 założysz ale wersję z B7 już nie (inna konstrukcja i dodatkowo zabudowany czujnik deszczu i zmierzchu uniemożliwiają montaż). Jest to do zrobienia ale obecne metody to druciarstwo. Dlatego właśnie w B7 masz 2 wersje szyby - pod zwykłe lustro i pod lustro fotochrom/czujnik deszczu (różnią się uchwytem/mocowaniem lusterka).

---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ----------

Marcin byłeś i nie wpadłeś na bajere?? :decayed: co masz na myśli pisząc, że pod zwykłą szybę? wiem, że występowały podgrzewane chyba takie zielone:eusathink:

Grzana przednia była tylko w B6 (ma fioletowy kolor). Zielona to standardowa - była jeszcze bezbarwna oraz 2-warstwowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin dziś wyjątkowo zawinąłem się o 15:decayed: szefowa pojechała do stolycy po nowe auto...pinda dostała mazdę cx5

tak czytając Bartku Twój artykuł o czujnikach, mce itd. doszedłem już dlaczego spryski reflektorów mi nie banglają...wsadzili, nie wiedzieli co jeszcze trzeba zrobić i nie działa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czytając Bartku Twój artykuł o czujnikach, mce itd. doszedłem już dlaczego spryski reflektorów mi nie banglają...wsadzili, nie wiedzieli co jeszcze trzeba zrobić i nie działa...

Podłącz interfejs i sprawdź jaki numer ma sterownik pod przyciskiem 9 (Cent. Elect.). No i na wszelki wypadek ściągnąłbym osłonę pod silnikiem i sprawdził czy instalacja spryskiwaczy rzeczywiście tam siedzi. Chyba że wjedziesz (mamy nie rozliczone sprawy :wink:). Poza tym, Twój sterownik w skrzyni nadal wymaga naprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musash apropos modeli

21f5fbf35df1dd82m.jpg

d45e3d64ec8b5daem.jpg

c363229bde320365m.jpg

56e5647cf7fdde0fm.jpg

802e52699732cc48m.jpg

+ jeszcze kilka bardzie customowych typu 6x6 lub crawler

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vco do szyby .. kupuje się ubezpieczeni autoszyba za 80PLN, i wymienia na właściwą pod czujnik zmierzchu i deszczu za mała dopłatą .. ja dąłem 120PLN

i mam bez druciarstwa ;)

a to musze coś przekodować .. bo moje CLH działa zawsze pomimo czujnika .. ale to pewnei nei przekodowałem bo długi czas jeździłęm bez czujnika ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vco do szyby .. kupuje się ubezpieczeni autoszyba za 80PLN, i wymienia na właściwą pod czujnik zmierzchu i deszczu za mała dopłatą .. ja dąłem 120PLN

i mam bez druciarstwa ;)

a to musze coś przekodować .. bo moje CLH działa zawsze pomimo czujnika .. ale to pewnei nei przekodowałem bo długi czas jeździłęm bez czujnika ;)

Karol - CLH działa 24h jak czujnik jest nie podłączony albo uwalony. Gdybyś go wykodował to CLH nie uruchamiałoby się wcale.

---------- Post dopisany at 00:12 ---------- Poprzedni post napisany at 00:11 ----------

Odczytaj błędy z MCE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vco do szyby .. kupuje się ubezpieczeni autoszyba za 80PLN, i wymienia na właściwą pod czujnik zmierzchu i deszczu za mała dopłatą .. ja dąłem 120PLN

i mam bez druciarstwa ;)

a to musze coś przekodować .. bo moje CLH działa zawsze pomimo czujnika .. ale to pewnei nei przekodowałem bo długi czas jeździłęm bez czujnika ;)

Karol - CLH działa 24h jak czujnik jest nie podłączony albo uwalony. Gdybyś go wykodował to CLH nie uruchamiałoby się wcale.

---------- Post dopisany at 00:12 ---------- Poprzedni post napisany at 00:11 ----------

Odczytaj błędy z MCE.

Ale światła się przełączają z DRL na Xenon i deszcz też jest OK .... więc IMO zostaje jakieś kodowanie

nie chce mi się latać z VAG-iem ;) ... dzisiaj miałem kapcia i musiałem rozładować 170kg makulatury wioząc to do szkoły :)

na razie stoi i nie ucieka zobaczymy :)

---------- Post dopisany at 10:24 ---------- Poprzedni post napisany at 08:42 ----------

chyba kiedyś tu byłą jakaś dyskusja na podobny temat :)

Przerwa na papierosa. Odpracują albo obetną im pensję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol... znam firmy ktore maja dodatki dla niepalacych, mozna i w te strone ...

O i to naprawdę dobre rozwiązanie ;)

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

instalacja jest, bo sprawdzaliśmy z Grzesiem, vaga nie mam niestety, a czujnik chętnie bym zrobił...ale niestety nie jestem na obecną chwilę w stanie wyłożyć jednorazowo takiej kwoty:kwasny:

Grzesiu powiedz jeszcze, że wszystko to Tamiya??:wink:

Panowie wczoraj na dębcu widziałem ładne b7 z silnikiem 3.2, wychodziły takie bo pierwszy raz widziałem:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...