Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

kupuj i się w ogóle nie zastanawiaj :kox:

Jak dla mnie, najlepsza opona z conti.

W jakimś dziale widziałem post typu, że Conti to straszne klocki i komuś tarło o nadkole.... A Slo ma chyba duże koło ;)

tzn ?

to będzie na 17 cali

Nie pamiętam teraz gdzie, pewnie gdzieś w dziale felg czy opon po prostu ktoś napisał że miał conti i na gwincie mu przycierało, a druga osoba że to kanciaste klocki strasznie. Coś takiego tylko pamiętam :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2szt pirelli sottozero dot 2009 bieznik 7-7,5mm
2szt pirelli sottozero serie II dot 2010-2011 bieznik 7-7,5mm

+ stalówki 16 5x112 oczywiście

chce ktoś za tysiaka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktoś jakiegoś dobrego elektryka ? prawdopodobnie immobilizer padł , dzisiaj rano zgasiłem silnik i po jakiś 40min nie chciał odpalić , świeci się kontrolka od immo .Aku było odłączane i też nic , ostatnio przy zapalaniu świateł kontrolki zaczęły się pojawiać i wskazówki się zawieszały w jednym miejscu. Ktoś coś może podpowię ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat zupełnie inna opona.

Ta 830P nie jest kierunkowa, tylko bardziej klocki ma co daje lepsza frajde w kopkim śniegu.

Opony "jodełki" sa o niebo lepsze jeśli chodzi o autostrady albo praktycznie odśnieżone drogi. Wjedź w nich w kopki śnieg tak od razu całe obkleją, a funkcje samooczyszczania mają średnią.

Sam masz te conti 830P wiec coś o nich powiedzieć możesz :kox:

Miałem okazje jeździć nie raz na:

michelin alpin a4/gooyear ug8/vredestein snow trac3/pireli snow pro3/dunlop 3D

Wszystko ładnie pięknie, puki drogi po-odśnierzane albo droga typowo mokra.

Jeśli chodzi o kopki śnieg, ewentualnie Świerzy puch który dopiero sypie a drogowcy jak zwykle śpią, to niestety opony w.w mają kiepskie walory.

Zdecydowanie lepiej radzą sobie takie opony jak Conti 830p, michelin alpin a2, i wszystkie tego typu "klokowate"

Sa one lekko głośniejsze, ale za to wjeżdżasz na nich tam, gdzie jodełka tylko kręci w miejscu bo nie mam czym "skrobać", a na mokrym hamują jak każde zimowe, na poziomie indeksu "C".

Takie jest moje zdanie. Sam do Volvo wybrałem te 830P, bo mają super trakcje w każdym warunkach i zawsze będę je polecać bo warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał dzięki za rozwianie wątpliwości :)


potrzebuje jakieś 15m2 jak najgrubszego kartonu. Ma ktoś coś w Poznaniu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał dzięki za rozwianie wątpliwości :)

potrzebuje jakieś 15m2 jak najgrubszego kartonu. Ma ktoś coś w Poznaniu ?

Ło matko, a co będziesz robił? Mieszkanie budował? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heha, nie ;D

muszę zbudować tło do zdjęcia 4,5x3m i chcę umieścić karton na stelażu z desek ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź może na początek kostki licznika.

Był podobno "fachowiec" posprawdzał i mówi że na pompie jakiś zaworek wymieni żeby nie odcinało paliwa i będzie podobno ok.500zł za usunięcie immo , nie wiem jeszcze może kogoś znajdę co by zobaczył ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź może na początek kostki licznika.

Był podobno "fachowiec" posprawdzał i mówi że na pompie jakiś zaworek wymieni żeby nie odcinało paliwa i będzie podobno ok.500zł za usunięcie immo , nie wiem jeszcze może kogoś znajdę co by zobaczył ..

Na pompie jest co prawda elektrozawór (bynajmniej w starszych dieslach tak było), ale pytanie czy to jest problemem. Jak dla mnie cena za usunięcie immo kosmiczna. Rozbierz obudowę kierownicy, przeczyść styk pętli indukcyjnej bo najczęściej to jest problemem jeśli chodzi o immo. Miałem to zaraz po kupnie auta. U mnie pomogło samo przedmuchanie sprężonym powietrzem i od 6 lat spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema,

Doradźcie, jaki dystans pod fele łopaty rs6 18 8j et 43? 1cm będzie ok? Śmiga ktoś na podobnym ustawieniu?

:hi: Ja mam ET 45 na tyle 20mm przód 10mm dystans i jest git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek co teraz b5 w q

Bo chyba dobrze widziałem że twoja poszła do ludzi?

teraz jeżdżę MZK oraz ELFEM :grin: poszła ale projekt jest ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ktoś z poznania kto usunie całkowicie immo lub naprawi ? Jeden gościu się poddał jakieś zawory chciał wymieniać ale później zadzwonił ze jednak to nie to . Sprawa pilna bo auto stoi w krzokach :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ktoś z poznania kto usunie całkowicie immo lub naprawi ? Jeden gościu się poddał jakieś zawory chciał wymieniać ale później zadzwonił ze jednak to nie to . Sprawa pilna bo auto stoi w krzokach :/

Nie mam bladego pojęcia kto to robi, ale ja bym po dzwonił po tych czacherach co dorabiaja kluczyki do aut jak nie oni to może będą wiedzieć do kogo uderzyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ;) Znacie dobrego speca od skrzyń manualnych? Najlepiej z okolic Wrześni. Do Poznania mam już kawałek drogi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...