SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

• Musashi

• variocustoms

Top użytkownicy w tym temacie

a moje nie myte juz czas dluzszy. szare jest z natury i szare jest teraz :gwizdanie:

ja umyłem przy -2 mrozie i niby suszone ale jednak same problemy potem, zamarzniete uszczelki, zamki itp.

nawet dzrwi mi sie nie chcialy zamknac, zamek nie odbijal - ale wtedy bylo we wrzesni -19, z suszarka musialem latac[br]Dopisany: 09 Styczeń 2009, 21:48_________________________________________________panowie galowie - ja dymam spac bo jutro do pracy. dastwidanja

Jednak garaż zimą to podstawa, inaczej nie ma jak auta umyć, do tego nie ma odśnieżania rano przed pracą itd :decayed:

Madas masz gdzieś jakieś ciepłe miejsce do umycia autka ,bo jak nie umyję to nie przyjadę na spota wstyd takim brudasem jeździć :kox:

Duluki ja mam takiego brudasa że masakra jakaś, jak nie mój, chciałem go dzisiaj porzucić :polew:

Chętnie przygarnę i umyję :gwizdanie:

Przemek nie chciałbyś takiego brudasa przygarniać :gwizdanie:

Nawet upadnę dwie dychy na myjkę :tongue4:

Ty lepiej tego portfela nie zapomnij :gwizdanie:

to moze zrobimy konkurs na najbardziej brudna furke?? porobimy zdjecia i zasypiemy ich w tym watku: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t22880.0.html;highlight=brudne+auto "brudnym" poznaniem? :cool1::kox:

i nie trzeba bedzie myc a potem sie martwic ze zamarzla... :polew:

i nie trzeba bedzie myc a potem sie martwic ze zamarzla... :polew:

nie głupi pomysł ..taki rząd osyfionych furek ...." inaczej dbający o audi" :polew:

ja bym powiedzial raczej "in cognito" :polew:

słyszałem opinię, że garaż nie powinien być ogrzewany, lub powinien być przewietrzany - żeby sól ze śniegiem, która osadza się na progach i nadkolach nie dobierała się do karoserii... nas to nie dotyczy, ale nieocynkowanych jak najbardziej.

uuufff ja mam klimatyzację w garażu podzimnym :naughty: :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2009, 23:09_________________________________________________Musashi możesz coś napisać nie wstydź się :evil:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2009, 23:10_________________________________________________już wszyscy spią :mysli: