Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

znam do Adam :) dobre... :naughty:

bardzo pasuje do mojego gniazda rodzinnego .... :evil: tylko ciiii przy Weronice w niedziele :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Luty 2009, 22:19_________________________________________________

:hi:

Witaj JEZU :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vario dobre to co wysłałeś mi na maila :polew: pozwole sobie wrzucić :

zaje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak pomyślałem Bartek że Ci się spodoba ...to idealnie odzwierciedla naszą sytuację w domku :gwizdanie: :evil:[br]Dopisany: 10 Luty 2009, 22:25_________________________________________________

witaj Adamie.. :evil:

co u Ciebie ... tak pokrótce opowiedz ... :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuredu z ABT to tak na prawdę najlepiej w DE w Kempten, w AP jak nie powiesz, że masz wirusa to nie będą wiedzieć, mnie sami zapytali z grzeczności bo zauważyli pewne zmiany, po za tym znam tam kierownika, mechaników, obsługę itd. itd. oni są tzw. FLEXIBLE. Co do obsługi ja jestem zadowolony, grunt to się z nimi zakumplować a nie udawać wszystko-wiedzącego bo to każdego wnerwia, jak chcesz możemy razem podejechać lub powiesz, że z mojego polecenia jesteś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madas26 nie splodzilem jeszcze dziecka, siedze na forum i nabijam posty, w sumie popijam piwo sesja skonczona i mam wszystko gdzies..

A tak to nuda.. :evil:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madas, hmm jak już pisałem odstresowałem się na A2 po za tym jutro też A2 po jutrze może też A2 hihih, trza być z kamienia bo inaczej na łeb by można było dostać :)[br]Dopisany: 10 Luty 2009, 22:30_________________________________________________FCK, jak zawsze odpisuję na pytania nie zadane mojej skromnej osobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madas26 nie splodzilem jeszcze dziecka, siedze na forum i nabijam posty, w sumie popijam piwo sesja skonczona i mam wszystko gdzies..

A tak to nuda.. :evil:

:polew:

ale mam nadzieję że do przodu wszystko bo jak nie ...to pasek na d*pie wyląduje :naughty::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszysciusnenko.. :naughty:

Kokodzambo i do przodu to moje haslo, :banan3: - dobre nie.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do ogółu czy moja niunia wygląda jak zdepnięta żaba? mój kumpel powiedział, ze mnie to tylko po glebie poznać można a żona powiedziała, że auto jak jedzie to wygląda jak płaszczka hihi[br]Dopisany: 10 Luty 2009, 22:38_________________________________________________madas miałem 2 tygodnie przerwy z Kaliszem, nie licząc tripu do Wawy, więc jak wyleciałem na A2 to jak małe dziecko z pod.....onym lizakiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz żonie że się nie zna .... dostanie kare za to :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madas, zdradziłeś się, teraz wiem dlaczego tak Ciebie lubię :) wg. astrologów Skorpion + Ryba mają najwyższe noty, (moja żona też jest ryba) :):) ale bardziej zaborcza od Ciebie chyba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madas, zdradziłeś się, teraz wiem dlaczego tak Ciebie lubię :) wg. astrologów Skorpion + Ryba mają najwyższe noty, (moja żona też jest ryba) :):) ale bardziej zaborcza od Ciebie chyba :)

a no widzisz ...zaraz guys sobie coś czuje że w lumpa polecą :naughty: żona fajnie jak ryba ...moja mama też ...cudowna kobieta :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuredu teraz dopiero zauważyłem, że Ty też masz na imię Bartek :)

Teraz juz mamy 3ch Bartków z tego co widzę :)

Bartas, kuredu i ja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuredu teraz dopiero zauważyłem, że Ty też masz na imię Bartek :)

Teraz juz mamy 3ch Bartków z tego co widzę :)

Bartas, kuredu i ja :)

ja mam na 4 Bartek :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madas co do guys to pełen zlew a ryby to moja natura :) w końcu znaki wody :) z tego co widzę, jedyne kobiety z którymi się dogaduję to rybki + madas :)[br]Dopisany: 10 Luty 2009, 22:55_________________________________________________madas nawet na 4te mieć na imię Bartek to zaszczyt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co widzę, jedyne kobiety z którymi się dogaduję to rybki + madas :)

:mysli:

a skąd wiesz w sumie jaki mam znak zodiaku :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...