Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

BTW idziecie na film "włatcy móch" do kina ??

mam taki zamiar ... a widziałeś ??

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobra zmykam, miłego wieczorku :decayed::hi:

Opublikowano

P.W. może być tez pijemy wszystko :wink4:

albo jeszce Piep.... Wszystko :gwizdanie:

a miało nie być nic zboczonego :cool1:

Opublikowano

mam taki zamiar ... a widziałeś ??

jeszcze nie , i chyba w walentynki z Izą pójdę :naughty:
Opublikowano

BTW idziecie na film "włatcy móch" do kina ??

ja z chęcią, własnie chciałem żonke zabrać na coś romantycznego.

może się spoikniem w więcej osob???

Opublikowano

dobra zmykam, miłego wieczorku :decayed::hi:

mlody tez tak zawsze pisze, i siedzi jeszcze 3 godziny :cool1:

Opublikowano

BTW idziecie na film "włatcy móch" do kina ??

ja z chęcią, własnie chciałem żonke zabrać na coś romantycznego.

może się spoikniem w więcej osob???

ja nie dam rady tak daleko jechać bo żona się nie zgodzi :mysli: :gwizdanie:

Opublikowano

ale jeszcze nikt nie mówil w ktorym kinie wiec skad wiesz że masz daleko????

Opublikowano

ale jeszcze nikt nie mówil w ktorym kinie wiec skad wiesz że masz daleko????

myślałem że do Tarnobrzega(u) jedziemy do kina :naughty::tongue4:

Opublikowano

Haj wszyscy :)

Tetis jak Audi lub VW to polecam siebie + Auto Premium

Jak inna marka np. Fiat, Alfa Romeo, Lancia to polecam siebie + Autim

Jak marki nie wymienione to polecam siebie + ...

Autim :) w końcu po coś mam papiery rzeczoznawcy :) i znajomości hihihi

Opublikowano

Haj wszyscy :)

Tetis jak Audi lub VW to polecam siebie + Auto Premium

Jak inna marka np. Fiat, Alfa Romeo, Lancia to polecam siebie + Autim

Jak marki nie wymienione to polecam siebie + ...

Autim :) w końcu po coś mam papiery rzeczoznawcy :) i znajomości hihihi

no wiesz co???

włoskie auto jej polecasz???

no normalnie nie wierze

Opublikowano

IVE pampersa miałeś ?? Ujeżdżanie eSek powoduje wzmożone wydzielanie płynów hihihi i wzrost temperatury

Opublikowano

wywaliło mnie na dłuższą chwile :kwasny: mój nec cos ostatnio nawala :disgust:

ale już jestem z powrotem :naughty:

Opublikowano

kueru z włochów to tylko metalowe Alfy tj. 155, 145, 146, 164 dalsze modele to plastiki :) jak się wczytasz to najpierw polecam siebie a potem resztę :)

Opublikowano

Adas z kto powiedział ,że A4 kupuje.........? :gwizdanie: choc nie powiem ładnie by się komponowało z moja osobą :naughty:

szukam intensywnie od kilku dni czegoś dla siebie i za dużo tego łacznie z dobrymi radami :chytry: kobieta jest zdecydowanie stworzona do innych dziedzin :rolleyes:

Opublikowano

vario czy wiesz może gdzie jest w elkp przedstawicielstwo ABT???

wyczytałem na ich stronie że dają dwa lata gwrancji lub 100tys km po modyfikacjach i tak se myśle że po coc czekać jak sie w AP pojawi jak już móglbym teraz zrobić. pytanie co to gwranacja obejmuje?

Opublikowano

Adas z kto powiedział ,że A4 kupuje.........? :gwizdanie: choc nie powiem ładnie by się komponowało z moja osobą :naughty:

bardzo ładnie :evil::kox:

Opublikowano

BTW idziecie na film "włatcy móch" do kina ??

chcialbym...

nikuś chcę zauważyć że nic zboczonego dziś nie pisałem :gwizdanie:

no widze... az w szoku jestem :naughty:[br]Dopisany: 10 Luty 2009, 22:14_________________________________________________co do rzeczoznawcy Bartas to ja narazie jestem diagnosta z kompletem uprawnien... szukam roboty na SKP dobrze platnej :naughty:

a na rzeczoznawce sie czaje :kox:

Opublikowano

Vario dobre to co wysłałeś mi na maila :polew: pozwole sobie wrzucić :

Opublikowano

znam do Adam :) dobre... :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.