Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Potrzebuje porady....... :notworthy:

Sprawdzony warsztat,ewentualnie polecana stacja kontroli pojazdów gdzie mogę sprawdzić auto przed kupnem?

chłopaki z poznania pomóżcie koleżance, ja niestety nie wiem jeśli chodzi o Poznań.
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Potrzebuje porady....... :notworthy:

Sprawdzony warsztat,ewentualnie polecana stacja kontroli pojazdów gdzie mogę sprawdzić auto przed kupnem?

chłopaki z poznania pomóżcie koleżance, ja niestety nie wiem jeśli chodzi o Poznań.

zobaczymy jak się spiszą :wink4: :gwizdanie: :>

Opublikowano

to trza było mu na benzyne z 5 zeta dorzucić :evil:

chyba z 50 zeta :embarrassed: kurfa dobrze ,że nie zawołał :cool1::wink4:

50 zeta to akurat zeby chyba, zeby silnik odpalic :cool1:

Opublikowano

Potrzebuje porady....... :notworthy:

Sprawdzony warsztat,ewentualnie polecana stacja kontroli pojazdów gdzie mogę sprawdzić auto przed kupnem?

chłopaki z poznania pomóżcie koleżance, ja niestety nie wiem jeśli chodzi o Poznań.

zobaczymy jak się spiszą :wink4: :gwizdanie: :>

po pierwsze weź kogoś kto sie zna na autkach żeby mógł ocenić je wstępnie a później pojedź do przez siebie wybranej stacji obsługi pojazdów[br]Dopisany: 10 Luty 2009, 20:34_________________________________________________

to trza było mu na benzyne z 5 zeta dorzucić :evil:

chyba z 50 zeta :embarrassed: kurfa dobrze ,że nie zawołał :cool1::wink4:

50 zeta to akurat zeby chyba, zeby silnik odpalic :cool1:

coś mi sie wydaje że IVE przestanie jeździć na spoty bo będzie sie bał że dostanie rachunek od pet3r-a :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

po pierwsze weź kogoś kto sie zna na autkach żeby mógł ocenić je wstępnie a później pojedź do przez siebie wybranej stacji obsługi pojazdów

tyle mimo tego,że jestem blondynka to wiem.... :tongue4: ale dzięki młody :wink4: bardziej liczyłam ,że ktos z was ma konkretny namiar-znajomy-sprawdzony

Opublikowano

brywieczór

Opublikowano

Potrzebuje porady....... :notworthy:

Sprawdzony warsztat,ewentualnie polecana stacja kontroli pojazdów gdzie mogę sprawdzić auto przed kupnem?

a jakie ałto :naughty: jak co moge rzucic okiem :cool1:

Opublikowano

jak co moge rzucic okiem

Marcin od razu je zVAGuje :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

coś mi sie wydaje że IVE przestanie jeździć na spoty bo będzie sie bał że dostanie rachunek od pet3r-a :polew: :polew: :polew:

bedzie dzwonic, czy petr na spocie :decayed:

Opublikowano

a jakie ałto :naughty: jak co moge rzucic okiem :cool1

to ty tak wszechstronnie jesteś uzdolniony :wink4::naughty:

najwiekszy problem właśnie w tym ,że zmiana jest konieczna a kompletnie się pozakrecałam...

Opublikowano

bedzie dzwonic, czy petr na spocie :decayed:

prześmiewcy :decayed::naughty:
Opublikowano

jak co moge rzucic okiem

Marcin od razu je zVAGuje :naughty: :naughty: :naughty:

mam miernik grubosci lakieru, skalibrowany i naladowany :cool1:[br]Dopisany: 10 Luty 2009, 20:42_________________________________________________

a jakie ałto :naughty: jak co moge rzucic okiem :cool1

to ty tak wszechstronnie jesteś uzdolniony :wink4::naughty:

najwiekszy problem właśnie w tym ,że zmiana jest konieczna a kompletnie się pozakrecałam...

y tam uzdolniony :embarrassed:

a z czego ta koniecznosc wynika? i z czym sie zakrecilas? :mysli:

Opublikowano

uciekam, nie wiem czy jeszcze dziś tutaj zajrzę więc jak by co to do jutra :hi:

Opublikowano

oooo Tetis A4 kupuje ...hura :notworthy::good:

Opublikowano

oooo Tetis A4 kupuje ...hura :notworthy::good:

juppi , weź lepiej coś z S lub RS na przodzie :gwizdanie: :naughty::decayed::tongue4:
Opublikowano

oooo Tetis A4 kupuje ...hura :notworthy::good:

juppi , weź lepiej coś z S lub RS na przodzie :gwizdanie: :naughty::decayed::tongue4:

i zrób napad w banku by ci na paliwo starczyło :kox:

Opublikowano

i zrób napad w banku by ci na paliwo starczyło :kox:

życie jest za krótkie ,żeby jeździć wolnymi autami :cool1: :gwizdanie: :tongue4:
Opublikowano

oooo Tetis A4 kupuje ...hura :notworthy::good:

juppi , weź lepiej coś z S lub RS na przodzie :gwizdanie: :naughty::decayed::tongue4:

tak czy siak fajnie jak będzie A4 :good:...a Ty Tomek.... te literki u Ciebie jak najbardziej z przodu :naughty:

Opublikowano

hehe , to nie problem kupić ale robię te 30k km w roku i by mnie to zniszczyło po prostu , btw vat z diesla zostaje mi w kieszeni :naughty:

Opublikowano

i zrób napad w banku by ci na paliwo starczyło :kox:

życie jest za krótkie ,żeby jeździć wolnymi autami :cool1: :gwizdanie: :tongue4:

jak będą za szybkie to albo życie się jeszcze bardziej skróci, albo wydłuży jak zostaniesz przykuty do innych czterech kółek.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.